Швидкоруч• 23 июля 2024

Що ви зараз готуєте? Вже нічого не хочеться, фантазії 0 і загалом задовбало

Яжемать Мне можно• 23 июля 2024
У нас сегодня холодные запеченые рыбные котлеты со свежими овощами. Арбуз-дыня-арбуз-дыня и так по кругу. Есть не хочет никто, как ни спроси, но в какой-то момент все собираются на кухне и начинают хлопать дверцей холодильника :-)
автор Швидкоруч • 23 июля 2024
Ответ дляМerida
зачем себя насиловать, если задолбало? готовьте что-то примитивное.
картошку в мундире сварили, стаканом раздавили. чесноком с оливковым обмазали и в духовку на конвекцию. потом сыр до корки. минимум телодвижений.
духовку нізащо в таку спеку
Сегодня я не я• 23 июля 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Дождевые черви?
Спаржева фасоля
спальное место• 23 июля 2024
Ответ дляШвидкоруч
Мені готувати не хочеться ніколи
Чому тоді готуєте?
Тектологиня 80lv• 23 июля 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Картопля молода , соте овочеве(кабачки, баклажани, перець, морква, цибуля, помідори, і мій секретний інгрідієнт куркума), салати з свіжих овочів і зелені, вареники якось із сиром і базиліком робила,борщ, рис з кабачками і м´ясом індичим
Скажіть,а як робити таке соте?
спальное место• 23 июля 2024
Дівчата, тут якийсь клуб відчайдушних домогосподарок.
Якщо я приготую каша+печене м´ясо+ свіжі огірок і помідор, всі щасливі.
Шикаю і викаю• 23 июля 2024
Ответ дляХома з пастою
Мои фантазии более оригинальные, чем куховарство, варка борщей и супов
У вас, наверно, есть деньги на покупку готовой еды
Шикаю і викаю• 23 июля 2024
Ответ дляспальное место
Чому тоді готуєте?
Потому что у автора нет того, кто делал бы это вместо нее
автор Швидкоруч • 23 июля 2024
Ответ дляспальное место
Чому тоді готуєте?
Бо грошей нема на ресторан
автор Швидкоруч • 23 июля 2024
Ответ дляспальное место
Вам пощастило чи не знаю
Идеальная оптимистка• 23 июля 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Сьогодні в планах смажений короп
До речі, про коропа. Коли я була в гостях у нідерландців, побачила у саду невеликий басейн із гарними коропами. Я сказала, що дуже люблю смаженого коропа. Вони спочатку подивилися на мене із жахом, а потім почали сміятися. Я зрозуміла, що моя фраза була приблизно рівноцінною, якби я сказала їм , що коти дуже смачні, або у крайньому випадку, акваріумні рибки.
Дева Мария• 23 июля 2024
Окрошка , рагу , пасты разные , салаты , омлет со шпинатом и грибами . Но ела бы всегда овощи на гриле и мясо / рыба .
Я_и_моя_собака• 23 июля 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Воно звичайно трошки калорійне,але не жирне на смак,ніжне.Зварити шпарагівку в підсоленому окропі 10 хв,до м´якості,можна трохи довше,злити воду.На пательні обсмажити часничок,щвичайне або підкопчене сало шматочками дрібними,трошки чорного перцю ,потім додати варену шпарагівку,обсмажити разом 5-7 хв,посипати кропом і дати постояти, одружитися тому всьому ще 5-10 хв,і буде смакота! В мене навіть дитина неовочева цю страву їсть
виглядає так, ніби там ще якийсь соус є. Нема?
Моя свекруха готує шпарагівку у вершковому соусі
спальное место• 23 июля 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Але нема грошей на психолога, щоб налагодити своє життя і перестати писати знецінюючі коментарі.
Я_и_моя_собака• 23 июля 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Крім куркуми є ще секрети соте? Я як приготую таке, то щоразу якась неапетитна (але дууууже корисна ) фігня получається
спальное место• 23 июля 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Але автор не в рабстві і обов´язок готувати на певному етапі вона обрала сама. Може в будь-який момент відмовитися. Може оптимізувати процес. Може готувати щодня одне й те саме без фантазій.
Топтунша• 23 июля 2024
Когда не хочу готовить, варю яйца, могу запечь куриное филе, порезала помидор и вуаля
Катастрофа• 23 июля 2024
Домашняя кабачковая икра на блендере
Безсовісна кума• 23 июля 2024
сделала спагетти со шпинатом на обед.
стремаюсь брать мясо, готовлю на один раз, холодильник плохой(
Кидстаффовна• 23 июля 2024
Ответ дляЗавжди недо...
У мене кабачковий тиждень)))
І у мене
Кидстаффовна• 23 июля 2024
Кабачки форева...кабачкові млинці, ікра кабачкова, рагу з кабачків, хто не хоче - їсть і готує все що знайшов
Чесно брешу• 23 июля 2024
Mineral water is on the fridge every time. It´s enough for me now
Опля Картопля• 23 июля 2024
Наловили раков с друзьями. Варим. 10 лет не ела их, сейчас кайфанем
Мальовнича даль• 23 июля 2024
Нічого не готую. Купила моцарелу, огірки, помідори, яйця, тунець, сир зернистий, рулет курячий. Що кому до вподоби те і їсть.
Пушкининиана• 23 июля 2024
мясо овощи
рыба овощи
Неновая почта• 23 июля 2024
Полиця в холодильнику забита лавашами, готую в різних варіантах: шаурму; з болоньєзе та сиром; лаваш з сиром та помідорами смажу в клярі; роблю різні рулети. Ситно, швидко, смачно, мінімум возні біля плити.
Шакшука, омлети з овочами та шинкою, паста з сиром, паста з тунцем, макарони з сосисками, молода картопля з сосисками або курятиною.
Овочеві салати, ікра з кабачків.
Кукурудза, кавуни (багато кавунів), персики та нектарини.
Це зараз основний раціон.
Ростки жимолости• 23 июля 2024
Ответ дляспальное место
а як запікаєте м´ясо?
Пригощаю кашею• 23 июля 2024
Ответ дляМerida
Жесть какая
Мыть кастрюлю потом, мыть противень?
Из-за какой-то картошки поесть на раз 😏
Ну такое
Это для очень изощренных
Просто - это сполоснуть картошку, даже без чистки, отварить, снять кожуру, маслом полить и с овощами съесть
👌
спальное место• 23 июля 2024
Ответ дляРостки жимолости
а як запікаєте м´ясо?
Просто сіль-перець і в духовку.
Асталависта бэйби• 23 июля 2024
Нічого особливо - на сніданоки сир зі сметаною або запіканка, може канапка з авокадо чи яєчна намазка з тостами. На вечерю різні овочеві салати, до них риба, м´ясо, навіть пельмені з пачки.