Дякую_аж_підскакую• 23 июля 2024

Девочки кто торгует как у вас продажи в июле?

Сколько заказов в день в среднем и какой товар ? Как идут продажи ?
Бензопирен• 23 июля 2024
Так задовбалась засмучуватись через продажі, що вирішила, що в мене в липні відпустка

автор Дякую_аж_підскакую • 23 июля 2024
Ответ дляБензопирен
Ну у меня каждый день 1-2 продажи но все равно выживаю , это не те обороты что хотелось бы
Зоряний Шлях• 23 июля 2024
Строительные инструменты. Всегда все ок с продажами. Сезонность никак не влияет
Бува і таке• 23 июля 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Так Вы похвастаться зашли?))
Точу ляси• 23 июля 2024
В июле всегда меньше чем в другие месяцы. Но с началом войны вообще снижение продаж и сильно
автор Дякую_аж_підскакую • 23 июля 2024
Ответ дляБува і таке
Так Вы похвастаться зашли?))
А чем тут хвастаться ? Заработок в день 400-600 грн это деньги сейчас ?
Marmu• 23 июля 2024
Не знаю, як продажі, але покупки слабо) написала одній дамі, чи є брюки і який склад - відповіла через тиждень, що є. Запитала знову про склад - мовчить досі. І це у неї магазин, не те ще там 1-2 речі продає. Написано, що заходить. І це я не просила ні знижок, нічого
Пригощаю кашею• 23 июля 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
это еще нормально, я скажу
Луковая• 23 июля 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Ще до війни літо було завжди скупе на продажі, в мене одяг жіночий. Але раніше хоч витягували покупці які збирались на відпочинок і замовляли одразу багато позицій, а останні три літа і таких нема. В мене з початку червня бувало таке що і по 3-4 дні ні одного замовлення, от тільки тиждень як спека спала то заворушились.

Бува і таке• 23 июля 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Если у кого-то и такого нет, то да.