Смурфик• 23 июля 2024
Таке питання
От одні проходять купу проф оглядів, аналізів , чек апів, інші взагалі не ходять до лікарів, лише коли вже з´являються певні симптоми і все таке.
Як правильно? Бути сильно настороженим і по кожному психу летіти в лікарню чи навпаки.
Якщо у вас чи рідних, чи дітей ( не дай Боже) є якесь захворювання, як ви його виявили? Були симптоми чи коли робили якісь планові перевірки
СкокоМнеДадите• 23 июля 2024
Раз в рік здаю ЗАК, кожні 3-6 місяців обстежую МЗ, в мене мастопатія і ЩЗ, бо є вузли. Раз в рік онкоогляд у гінеколога. З приводу щоб не ходити, то може кому як пощастить, в мене тато не ходив і вважав себе здоровим, в результаті 4 стадія раку ЩЗ і через 8 місяців після діагнозу поховали його.
Гарнюнька• 23 июля 2024
Ой у меня ипохондрия, как же она мне портит жизнь и сколько уже бабла моего сьела, но ничего не могу с собой поделать🙄. А вот мама и бабушка наоборот до последнего не обращались((, и это плохо закончилось, так что искать золотую середину
Гарнюнька• 23 июля 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Соблюдать золотую середину, не фанатеть и не забивать.
Только как её найти, у меня прям фобия
Смурфик
• 23 июля 2024
Ответ дляГарнюнька
От і в мене якась фобія, чуть що на обстеження, півзарплати на цю фігню трачу, іноді лікарі аж дивно дивляться. А раніше такою не була.
Гарнюнька• 23 июля 2024
Ответ дляСмурфик
Теж всі гроші на це йдуть, я стараюся не слухати розмови про страшні хвороби, не читати нічого такого
Смурфик
• 23 июля 2024
Ответ дляГарнюнька
Ага не читати, я починаю гуглити відразу, а там відразу знаєте які діагнози при будь яких симптомах.
Гарнюнька• 23 июля 2024
Ответ дляСмурфик
Я вже не гуглю, бо від цього тільки гірше завжди, максимум вікіпедію, бо на остальних сайтах і форумах дуже люблять лякати, а особливо тут стараюсь не питати, бо іноді таких страшилок понаписують, що я майже не серед ночі біжу до лікарів в паніці