Чавонадо• 23 июля 2024

Осесть во Львове, как альтернатива Харькову

Возможно буду продавать квартиру в Харькове. Новострой. Хороший ремонт и квадратура. Во Львове смогу купить меньше и скромнее.
Думаю переезжать во Львов:
1) Культурный и исторический город, как Харьков.
2) Подальше от кацапов.
3) Граница близко, есть аэропорт.
4) инфраструктура развитая и обширная на любой бюджет.

Из минусов:
1) Дорого
2) Есть ощущение перегруженности

Можете поделиться вашими мыслями?
Сонечко• 23 июля 2024
Ответ дляЗаведУющая
Как вы надоели, запомните: у многих украинцев родной язык русский и они им не «нехтуют», а просто говорят/думают на нем. Хоть пистолет у виска им поставьте - думать они на нем не перестанут
Так хай думають хоч на китайському, а спілкуватись в суспільстві треба мовою держави.

Сонячний зайчик• 23 июля 2024
По темі, я би дійсно радила більше Чернівці або Ужгород, Львів дійсно дуже перезавантажений, не сама гарна інфраструктура і проблеми з водою. Чернівці компактні доволі, а Львів - це центр і переферії.
КвартираЧья• 23 июля 2024
Ответ дляВишиванка
То вы и за іноземцями з такими претензіями бігаєте та нападаєте? А то чого це вони своїм інглішем тут хукают та ескають на вулицях?
іноземці- громадяни інших держав.......
Треба ось так• 23 июля 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
Чого тільки не вигадаєш, аби тільки цією самою мовою не розмовляти.
Ви вже давно повинні були зрозуміти, що наслідки знищення української мови в СРСР це і є російськомовні громадяни України. Якщо вони і володіють цією мовою, то їм складно, тому що вони нею думають і їм потрібен час на переклад, а ще, обов´язково знайдеться україномовна, яка мордою ткне, коли людина вчиться говорити. Як думаєте, приємно?
Бабуся мороз• 23 июля 2024
Ответ дляВишиванка
ні, вони приїжджають в інші країни і моментально починають говорити на місцевій мові в громадських місцях між собою))) ну послідовність ж має бути)
автор Чавонадо • 23 июля 2024
Ответ дляСонячний зайчик
А що з водою? Цікавить або Шевченківський район або Сихівський. Це саме повʼязано з водопостачанням в квартири?
Треба ось так• 23 июля 2024
Ответ дляПьяная вишня
та що ви кажете, в мене кілька співробітників/сусідів - корінні львів´яни й вони російськомовні))) як невдобно вийшло, правда)))
Та бути цього не може, що Ви таке говорите)))))))))))

Пьяная вишня• 23 июля 2024
Ответ дляКвартираЧья
корінні львів’яни бувають нащадками ’визволителів’
ну так, я чогось іншої відповіді й не очікувала
Сонячний зайчик• 23 июля 2024
Ответ дляЗаведУющая
Так на советчице в основном на русском пишут, так как большинство населения в Украине говорит в быту на русском. А вот попадет кто-то русскоязычный в Тернополь, Львов, Ивано-Франковск - в магазине и хлеба не продадут пока на мове не заговоришь( «не розумию» и все. Таковы реалии(
У Львові дуже багато жило потомків визволителів, не могли там не продати щось, бо наприклад район вулиці Чупринки, тобто історичний центр часто був заселений російськомовними. До війни багато росіян і особливо білорусів їздили до Львова і самі спростовували ті чутки.
ЗаведУющая• 23 июля 2024
Ответ дляСонечко
Кому нужно?
Вишиванка• 23 июля 2024
Ответ дляКвартираЧья
іноземці- громадяни інших держав.......
А шо, не буває набутого громадянства? Індуси, армяни, темношкірі буває лишаються після навчання і одружуються з місцевими, ледь говорячи не те що українською, а й російською (хоча з нею зазвичай трохи краще), бо вчилися навіть в нас англійською
КвартираЧья• 23 июля 2024
Ответ дляЗаведУющая
Кому нужно?
Вам точно- ні
Сонячний зайчик• 23 июля 2024
Ответ дляТреба ось так
А чи приємно було україномовним коли їх селюками за українську називали?
Залізний кіготь• 23 июля 2024
Ответ дляТреба ось так
Ну що за маячня? Ну от чому комусь достатньо шкільних уроків при тому самому СРСР, а хтось примудрився не вивчити геть нічого, коли ще з 90-х освіта українською?

Не розповідайте казки. Я теж раніше думала - люди не знають, якось так у них склалося, їм важко. А потім мені пояснила одна така ’російськомовна’ форумчанка - все вони знають, принципово не хочуть.
Додаю напруги• 23 июля 2024
Ответ дляТреба ось так
Удалено администрацией...
И ни одного лица не видно.
Давайте правое в глаза посмотрим!!!
Какие конкретно ультраправые партии проходили в украинский парламент разных созывов?
С каким результатом?
В Венгрии, Италии, Франции, Германии правые выигрывают выборы. С конкретными программами, которые поддерживает 30-40% населения .
Выборы - индикатор настроений а обществе, потому что охватывают большинство населения. В Украине не прижилась правая идеология, чистый центризм.
А вы здесь о нацистах в Украине вещаете.
Абсурдно как и нелепо.
Сонечко• 23 июля 2024
Ответ дляЗаведУющая
А ти не можеш хліб купити на украінській?
Сонячний зайчик• 23 июля 2024
Ответ дляЧавонадо
Тиск поганий, але це в центрі, за Сихів не скажу.
Вишиванка• 23 июля 2024
Ответ дляБабуся мороз
Це мабуть і німці з шведами наших усіх пенделями по вулицях ганяють як почують українську?
КвартираЧья• 23 июля 2024
Ответ дляВишиванка
я Вас здивую, але іноземці ,які залишаються у Львові швидко опановують українську, і їм щелепу не викручує

автор Чавонадо • 23 июля 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Дякую, буду мати на увазі
Мій не такий• 23 июля 2024
Вы там жили? Я там жить не могла, хватило меньше года. Не мой ритм, все слишком медленно..... Эти узкие улочки тоже на любителя. И ’понаехали’ кто только не говорил)) по акценту вычисляли что ли))
ЗаведУющая• 23 июля 2024
Ответ дляКвартираЧья
Вам точно- ні
Конечно нет) заполнить бланки в госучреждении - пожалуйста, я владею украинским языком, а в быту это мое личное дело
Вишиванка• 23 июля 2024
Ответ дляКвартираЧья
Та хз, прожили більше року на зу, іноземці між собою на своєму лопотять по вулицях
Треба ось так• 23 июля 2024
Ответ дляКвартираЧья
не може бути рідна мова в Україні, не українська, вдома можете хоч китайською спілкуватись, а не штокати і дакати в громадських місцях
А де україномовні були, коли російськомовні одесити рятували Миколаїв через повну відсутність води?
Де вони були після підриву Каховської ГЕС, коли ці ж одесити рятували і розселяли евакуйованих звідти людей і розбирали по домівках евакуйованих тварин?
До речі, можемо звернутися до статистики щодо мобілізації і в якій же частині нашої країни найбільше чоловіків у розшуку за ухилення від мобілізації?
Не повірите, наші славні україномовні патріоти із Західної України.
Припиніть уже, фанатики Фаріон.
Як вона там сказала: російськомовні військові ЗСУ не мають право захищати Україну? Та із задоволенням вони покинуть свої позиції і поступляться своїми місцями ТІЛЬКИ україномовним.
Мій не такий• 23 июля 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Выше девушки правильно написали про две планеты, я бы даже сказала галактики.
Главное, что вас будет разделять, это пережитое вами и не пережитое ими. Я сейчас совсем не говорю о том, что плохо будто они не пережили (а то я знаю советчиц, сейчас начнется), просто пережитое вами будет с вами постоянно, а понять вас могут только такие же.
Но, может лично у вас все будет иначе, кто знает
Ни я, ни ребёнок вообще не завели близких знакомств там. Не то что дружбы. Хотя для нас это вообще немыслимо))) разные миры.
автор Чавонадо • 23 июля 2024
Ответ дляМій не такий
Жила, но около недели.Не в центре. Там только по экскурсиям гуляла.
Сонечко• 23 июля 2024
Ответ дляЧавонадо
Не слухайте. З водою проблем немає. Шевченківський район буде дорожче Сихівського
Пьяная вишня• 23 июля 2024
Ответ дляТреба ось так
Удалено администрацией...
ви хоч пошукайте оригінал фото))) ахахах як таке можна ’хавати’ та ще шерити типу це фото таке як ви його оце скинули.. ржу в голос
Мій не такий• 23 июля 2024
Ответ дляЧавонадо
Ни разу не было проблем с водой) жили в Шевченковском, возле ашана почти. А вот свет рубили постоянно. И электроотопление много где... Я посидела без отопления и света, не понравилось)
Сонечко• 23 июля 2024
Ответ дляЗаведУющая
Кому нужно?
Через таких як ти скоро держави не буде