Чавонадо• 23 июля 2024

Осесть во Львове, как альтернатива Харькову

Возможно буду продавать квартиру в Харькове. Новострой. Хороший ремонт и квадратура. Во Львове смогу купить меньше и скромнее.
Думаю переезжать во Львов:
1) Культурный и исторический город, как Харьков.
2) Подальше от кацапов.
3) Граница близко, есть аэропорт.
4) инфраструктура развитая и обширная на любой бюджет.

Из минусов:
1) Дорого
2) Есть ощущение перегруженности

Можете поделиться вашими мыслями?
Майская киска• 23 июля 2024
Ответ дляКвартираЧья
за мову- плюсую, огидно коли на вулицях рідного міста -навколо чути кацапчину
Дуже вам співчую,але нажаль більшість не хочу мінятися

Треба ось так• 23 июля 2024
Зате сьогодні, моєму російськомовному чоловікові, сьогодні фиркала продавщиця в магазині м. Львів, котрий стояв перед нею у військовій формі.
Не виспаний, брудний, з величезним рюкзаком, їхав у своє розташування після 5ти днів відрядження, коли він спав 4 години за цей час.
Величезне спасибі, жителі м. Львів.!!!!
Бажаю всього хорошого.
На цій ноті відкланяюся.
Жінка з перцем• 23 июля 2024
Ответ дляТреба ось так
Харків´янам простіше поїхати в Одесу.
Так, голосно, так важко, але хоч ніхто не штовхає: хочеш говори українською, хочеш, говори російською мовою.
Не без інцидентів, але все ж таки
💯
Майская киска• 23 июля 2024
Ответ дляСонечко
Не плутайте слово нацики зі словом патріоти
Або націоналісти
Додаю напруги• 23 июля 2024
Ответ дляТреба ось так
Кожен залишиться при своїй думці.
Українці й так гризуться...
Это не думка, это пропаганда.
Если правые настроения в обществе - люди идут и выбирают правые партии и правого президента. Все просто .
В Украине этого не было никогда.
Даже правый Черновол, с прекрасной биографией, харизмой и красноречием не смог пробиться через доминирование левых и центристов.
А вы фото с закрытыми лицами показываете в подтверждение популярности нацизма в Украине. Конечно, есть какие-то экстремисты, но их ничто мало.
Тётушка Лошадь• 23 июля 2024
Ответ дляЧавонадо
И что? Державну знаю прекрасно, люблю, поважаю, спілкуюся. Питань немає.
Живу во Львове с начала войны на съемной. Разговариваю везде українською. Хожу к девочке на маникюр, она из Харькова, вообще не парится, слово украинское, десять русских. Нет проблем с языком, по крайней мере у тех, кого знаю, ВПО. Хорошее отношение везде и в банках и в больницах, никто рогом не смотрит если слово украинское забыл. Я прекрасно здесь прижилась и возвращаться не собираюсь, я из Запорожья. Плохого ничего сказать не могу, все отлично. ВПО здесь очень много. Спрашивайте если что интересует. По покупке квартиры не подскажу, пока не за что. Живу возле Виктории Гарденс.
Каллипсо• 23 июля 2024
Хм, почитала тему и все прекрасно увидела. С такими украинцами и врагов не надо. А мое право говорить на русском языке защищено Конституцией. Поэтому все такие ’патриоты’ идут лесом )

Цибулька зла• 23 июля 2024
Ответ дляЗаведУющая
Так на советчице в основном на русском пишут, так как большинство населения в Украине говорит в быту на русском. А вот попадет кто-то русскоязычный в Тернополь, Львов, Ивано-Франковск - в магазине и хлеба не продадут пока на мове не заговоришь( «не розумию» и все. Таковы реалии(
А в чому проблема спитати на українській? Це ПОВАГА до іншої людини, ви ж починаєте діалог з україномовною людиною . Ну спитайте на англійській
Майская киска• 23 июля 2024
Ответ дляGvenna
Живу тут 2,5 роки.
Досі не розумію про що з ними говорити. Інший світ.
А про що з вами говорити?
Каллипсо• 23 июля 2024
Ответ дляЦибулька зла
Это работает в обе стороны. Почему вы считаете, что только вы имеете право это требовать?)
Тётушка Лошадь• 23 июля 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Автор, Вас не смущает помешательство на мове и западный менталитет? Все же Харьков и Львов - полярно отличаются друг от друга.

Читала про убийство Фарион, перешла по ссылке в ТГ-канал ZahidWTF, с пятницы сижу почитываю посты в ленте. Ну... что Вам сказать... немного передумала ехать знакомиться со Львовом)) Разные мы(

У них реальная ненависть, неприязнь к москальской мове и ´понаехавшим´.
Так говорите по украински, в чем проблема?
Я всюди у Львові розмовляю українською і мені це легше, коли спілкування на одній мові, а не хться російською, інший українською. Не бачу проблеми.
Воздух в банке• 23 июля 2024
Ответ дляБіле пальто
А можуть жити лише корінні?
де я написала що можуть жити ЛИШЕ?
не ображайтеся якщо вас так заділо
Цибулька зла• 23 июля 2024
Ответ дляКоржик
Вас там съедят такие как фарион
Я з Харкова. Мені дуже подобалася пані Фаріон
Сонечко• 23 июля 2024
Ответ дляТреба ось так
Величезне спасибі, жителі м. Львів.!!!!
Бажаю всього хорошого.
На цій ноті відкланяюся.
А чому ваш чоловік не знає української? Він же народився в Україні. Цікаво, чи в Польщі є хоч один поляк, який польськоі не знає? Ні, немає такого. А ви як ідете на прихисток в Польщу, Німеччину в т.д., то чому відразу біжете на курси?
Тётушка Лошадь• 23 июля 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Так поедьте и поживите там неделю. Вам никто лучше вас не посоветует, где жить.
Кроме мовы есть еще менталитет. Вангую, вряд ли вам зайдет.
А можете мне объяснить менталитет Львовян? Живу тут с начала войны, но ничегошеньки странного не увидела.
Треба ось так• 23 июля 2024
Ответ дляСонечко
Я нікуди не їздила.
Він народився в СРСР
Він залюбки уступить своє місце в окопів щірому українцю.
Наприклад, вам чи Вашому чоловіку та сыну.
Біле пальто• 23 июля 2024
Ответ дляВоздух в банке
де я написала що можуть жити ЛИШЕ?
не ображайтеся якщо вас так заділо
А якщо живуть вже не корінні, це вже страшно уявити?
🤦‍♀️
Сонечко• 23 июля 2024
Ответ дляТреба ось так
Я нікуди не їздила.
Він народився в СРСР
Мій чоловік в окопі з 2023, а брат загинув. І кожній сім’і родичів і знайомих хтось воює і загинули. Тому йди
Треба ось так• 23 июля 2024
Ответ дляСонечко
В чому матюки російською?
Навзаєм

Мішечок щастя• 23 июля 2024
Ответ дляКвартираЧья
Але це ваше майбутнє. Буде багато переселенців і будуть багато чути російскої мови найближчі років 5-10
Воздух в банке• 23 июля 2024
Ответ дляБіле пальто
🤦‍♀️
так а що? у вас якісь претензії?
Тётушка Лошадь• 23 июля 2024
Ответ дляЗаведУющая
Вот зачем вы этот бред царапаете? И на руском обслужат, лично мной и друзьями проверено. Провокаторы
как тебе такое илон маск• 23 июля 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Точно. Я от впевнена, якби напала не рф, а Польща, жителі регіонів сходу розміщали би львів´ян безплатно)
Если бы напала Польша, жители региона сдались бы без боя)))И на восток бы не поехали. Скорее в другую сторону
Аннуитет• 23 июля 2024
90 проц в этой теме строчат раша троли и сепарши
Цибулька зла• 23 июля 2024
Ответ дляКаллипсо
Львівяни не вроджені білінгви, як Харків´яни.
Аннуитет• 23 июля 2024
90 проц в этой теме строчат раша троли и сепарши провоцируют и сам и с собой беседует.1 бот имеет сразу 4 акка
Міряю від одиниці• 23 июля 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Ви молодець, я захоплююся такими як ви, це називається повага. Коли ви переїхали а україномовне місто і розмовляєте там українською. Дуже шкода, що багато хто впо цього не розуміє.
Родичі переїхали з Маріуполя, вже два роки живуть на ЗУ і принципово ніколи не переходять на українську. Це засмучує...
Жінка з перцем• 23 июля 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Не по-украински, а українською.

З чого такі висновки, що я не спілкуюсь українською?)) І в Києві, і в Сумах, і в Одесі, і в Франківську підлаштовуюсь під мову співрозмовника.
Міряю від одиниці• 23 июля 2024
Ответ дляКаллипсо
Тому що ви живете в Україні і маємо право вимагати розмовляти тут державною українською мовою. Це як в Німеччині німець в лікарні скаже вам, що не розуміє вас, що потрібно сказати йому німецькою. Тоді це ж нормально буде так? Чому тоді в Україні ми не маємо права не розуміти кацапську.
Мішечок щастя• 23 июля 2024
Ответ дляКвартираЧья
А все Закарпаття, Чернівці, Буковель заповнене ’бідними’ харків’янами, а наші хлопці до сметрі стоять на варті їхнього , покинутого ними дому
А вам завидно что Хпрьковчане не бедные?
Много Харьковчан сейчас воюют на запорожском направлении. А «ваші» хлопці , это какой-то отдельный народ? Не украинцы? Из мобилизация касаться не должна, верно?