Чавонадо• 23 июля 2024

Осесть во Львове, как альтернатива Харькову

Возможно буду продавать квартиру в Харькове. Новострой. Хороший ремонт и квадратура. Во Львове смогу купить меньше и скромнее.
Думаю переезжать во Львов:
1) Культурный и исторический город, как Харьков.
2) Подальше от кацапов.
3) Граница близко, есть аэропорт.
4) инфраструктура развитая и обширная на любой бюджет.

Из минусов:
1) Дорого
2) Есть ощущение перегруженности

Можете поделиться вашими мыслями?
Курочка-чубаточка• 23 июля 2024
Ответ дляБіле пальто
Как же наши в Европе живут? 🤔
Там вообще нас никто не понимает.
Они живут среди чужих, поэтому ситуация немного другая.

Додаю напруги• 23 июля 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Удалено администрацией...
Полякам?
Вряд ли есть организмы в мире похуже козломордых.
Сонечко• 23 июля 2024
Ответ дляGvenna
Живу тут 2,5 роки.
Досі не розумію про що з ними говорити. Інший світ.
А хто вас там тримає? Переїзжайте
автор Чавонадо • 23 июля 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Удалено администрацией...
И что? Державну знаю прекрасно, люблю, поважаю, спілкуюся. Питань немає.
Gvenna• 23 июля 2024
Ответ дляТреба ось так
Партія «Свобода» і Фаріон зі своїм завданням впоралися на відмінно: вони повністю розкололи народ України за мовним бар´єром.
Та таке. Вас і срачка як нападе, то свобода буде винна. Знаємо таких інфантилів.
Треба ось так• 23 июля 2024
Ответ дляКвартираЧья
за мову- плюсую, огидно коли на вулицях рідного міста -навколо чути кацапчину
Зате нечувані грошики за оренду своїх квартирок жителям Львова брати було не гидко у російськомовних співвітчизників, так?)
Біле пальто• 23 июля 2024
Ответ дляЗаведУющая
Удалено администрацией...
А еще есть каста, которая активно рассказывают и распространяют инфу как же нас не любят в Польше. А вот в Украине..

Gvenna• 23 июля 2024
Ответ дляСонечко
А хто вас там тримає? Переїзжайте
Садочок подобається малій.
Треба ось так• 23 июля 2024
Ответ дляСонечко
Не плутайте слово нацики зі словом патріоти
Зараз це рівноцінні значення
Біле пальто• 23 июля 2024
Ответ дляСонечко
Саме нацики. Патріоти люблять свій народ
автор Чавонадо • 23 июля 2024
Ответ дляТреба ось так
Навіщо ви на провокації реагуєте? Автор хоче вас вивести з себе, це її мета. Хоча сама може бути десь Чехії.
Чижик Пижик• 23 июля 2024
Ответ дляСонечко
Удалено администрацией...
КвартираЧья• 23 июля 2024
Ответ дляТреба ось так
ніхто не заставляв їхати у Львів, в області повно житла, але всі відразу хочуть у Львів, ще й нехтуючи рідною мовою
TANYA 0 0 0 0• 23 июля 2024
Оооооо..... Всьо..... Почався срач)))
Мамаша в бигудях• 23 июля 2024
Люблю Львів, але жити б там не змогла. У Харкова трохи інший, більш розслаблений і ’приймаючий’ вайб.
Ви краще себе будете почувати у Києві, Одесі, Полтаві чи Житомирі (без жартів)
У Львові я постійно якусь напругу відчуваю... Справа зовсім не в мові.
Там люди наче живуть по якомусь негласному правилу, але чужакам вони його не розповідають... це важко пояснити. Наче все добре, всі (майже всі) привітні... але щось не так))
Треба ось так• 23 июля 2024
Ответ дляGvenna
Ну, так, припиніть себе вважати вищою кастою країни і навчіться толерантності.
Gvenna• 23 июля 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Удалено администрацией...
Ховають постійно на Львівщині хлопців.
автор Чавонадо • 23 июля 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Удалено администрацией...
Провокатор!
Леся Українка• 23 июля 2024
Вы зараз де живёте? Якщо у Львові і вам подобається - чому б ні. Я так переїхала у Київ, теж з Харкова.

Додаю напруги• 23 июля 2024
Ответ дляТреба ось так
Зараз це рівноцінні значення
То есть у нас тут реально нацисты толпами бродят?
Правду пуйло говорит, да?
только у нас в парламенте аж ни одной правой партии, а неофашистская альтернатива для германии 25% набирает.
Gvenna• 23 июля 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
І це 1000050000%.

З усієї ЗУ нам по вайбу найбільше Луцьк пасує, імхо. Там просто все і зрозуміло.
Чижик Пижик• 23 июля 2024
Ответ дляЧавонадо
Так поедьте и поживите там неделю. Вам никто лучше вас не посоветует, где жить.
Кроме мовы есть еще менталитет. Вангую, вряд ли вам зайдет.
Gvenna• 23 июля 2024
Ответ дляТреба ось так
Харків то таки вища каста)
Gvenna• 23 июля 2024
Всьо, тікаю.
КвартираЧья• 23 июля 2024
Ответ дляGvenna
Ховають постійно на Львівщині хлопців.
А все Закарпаття, Чернівці, Буковель заповнене ’бідними’ харків’янами, а наші хлопці до сметрі стоять на варті їхнього , покинутого ними дому
Вишиванка• 23 июля 2024
Я бы 100 раз подумала прежде чем там осесть после Харькова.
Лучше где-то в центральной Украине осесть
Сонечко• 23 июля 2024
Ответ дляБіле пальто
Патріоти люблять украінців.
Леплю из пластилина• 23 июля 2024
Ответ дляКвартираЧья
Приезжайте в Европу. Здесь 95 % беженцев из ЗУ. Будете наслаждаться українською мовою. Свои квартиры посдавали настоящим беженцам и живут на пособиях третий год. Истинные патриоты.
Но розмовляють українською. Це ж найголовне.
Там все розмивчато• 23 июля 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Удалено администрацией...
Русскоговорящих повно в Буковелі, Трускавці і в Східниці, а на захід України кожен день на щиті чоловіків привозять.
КвартираЧья• 23 июля 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
ага в Куршевелі і в Монако, захід україни, тільки чомусь на харківських номерах