Наполеон Бонапарт• 23 июля 2024

Вам важно даються важливі рішення?

Які стосуються серйозних змін у житті.
Чи вагаєтесь довго, сумніваєтеся?
Видна міленіалка• 23 июля 2024
Легко

Ганцю в кєдах• 23 июля 2024
Роблю, а потім думаю)
дякую аж підскакую• 23 июля 2024
Нет,
Главное быстро адаптироваться к возможным развитиям событий
Vitamina1407• 23 июля 2024
Ні. Прийшло в голову і зробила. Довго не думаю,бо передумаю потім буду жалкувати.
Взбрело -зробила. Що там думати. Життя це пригода цікава.
Natalia505• 23 июля 2024
Дуже тяжко. Особливо ті які впливають на подальше життя і здоров´я.
Життє Бентежне• 23 июля 2024
Раньше легко. Сейчас тяжелее
Аристократка-тунеядка• 23 июля 2024
Самые сложные и взвешенные решение в моей жизни касаются кота- шо дать жратоньки, какую подстилку купить, наполнитель для туалета и тп. Боюсь не угодить их величеству и они потом злые и мстительные. Все остальные решения по жизни принимаю легко.
Сердючка• 23 июля 2024
Всі люди за своєю природою більш-менш однакові і доленосні рішення приймають роздумуючи.
Не думають лише недалекоглядні інфантили, за яких потім хтось розрулює їхні проблеми.
Боневтікла• 23 июля 2024
Я підсвідомо розумію, що рішення вже прийняте, але мені треба підготуватися, щоб не оглядатися назад, ні за чим не жаліти. Допустім свого часу сину було 4 місяці, я вже розуміла, що вижену чоловіка, підготовка зайняла 5 місяців, я потерпіла, потім в слушний момент зачинила за ним двері назавжди. Недавно мені запропонували роботу, але треба переїзд,попросила подумати, треба пауза на два три місяці, щоб тут все обдумати, завершити справи, підтягнути все і спокійно переїзжати , ставати до праці

Боневтікла• 23 июля 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Нет,
Вот! Лиш я не так швидко адаптуюсь, я готую підґрунтя
Муууумие• 23 июля 2024
Да очень тяжело, я вообще человек не рисковый, а в моем деле умение рисковать это самое главное
База_птеродактилей• 23 июля 2024
Одномоментно вирішую
220В• 23 июля 2024
Все просто. Хочу поменять работу-меняю. Решила развестись-развелась. Потом захотела замуж-вышла замуж. Сейчас вот мониторю рынок вакансий. Но как раз подкинули ’плюшек’, дадут копейку дополнительно и зарплату увеличат.
Мона Лиза• 23 июля 2024
Если мне решение внутри откликается и не вызывает внутреннего барьера - моментально. Если что-то не то - буду тянуть. И это проблемно, я так машину покупала несколько месяцев, все были не те, именно модель свою не могла найти. Теперь квартира вот - решение купить принято, только ее ищу, ищу и все не нахожу. А знаю, что как найду ’свою’, то все - сразу моментально куплю. И так во всем( так и выехали из города в начале войны - в один день, днем решила, утром уже были в дороге. Правда я думала на пару месяцев, а вернулись через год)
Леди_Мэри• 23 июля 2024
Спонтанно - все виходить в найкращий спосіб.
У мене правило: вагаєшся - не роби.
Якщо вже і вагаюся, але потрібно прийняти рішення: пишу + та -. Якщо все одно вагаюся. Не приймаю доленосні рішення.
Боневтікла• 23 июля 2024
Ответ дляЛеди_Мэри
У мене правило: вагаєшся - не роби.
Я так не вмію +/-. Я маю все добре прорахувати, негативні наслідки мінімізувати, тоді вже в бій.
Творческий типаж• 23 июля 2024
Дууже важко, щоб розійтись з колишнім вагалась 2 роки. А так, пишу +/- на листочку, допомагає краще побачити картину
Леди_Мэри• 23 июля 2024
Ответ дляБоневтікла
Так ми всі різні.
Я експресивна натура. +/- і погнали.
А чоловік у мене виважений - теж довго прораховує.