Ворую вкусняшки• 23 июля 2024

Ангіна

В дитини вчора висока температура була, коли дійшла до 39 збила. Горло червоне, на гландах білі цятки. Горло полоще, білі цятки є і температура сьогодні 37.6. Горло не болить. Щойно зробила стрепттест і показав позитивний результат. Без антибіотика тепер не обійтись?
До лікаля сьогодні вже не потрапимо.
Электричка• 23 июля 2024
Стрептотест не є ефективним. Він вам тільки показав, що стрептококу стало більше в горлі. Це ще не значить, що це ангіна, а не вірус. До того ж при ангіні, просто так температура сама не спадає, хіба що пробки вийшли.
автор Ворую вкусняшки • 23 июля 2024
Ответ дляЭлектричка
Дякую. Кров на 2-й день покаже чи це вірус, чи краще ще почекати?
Все будет, но потом• 23 июля 2024
При ангіні температура сама, без антибіотиків, не впаде.
На рахунок крові : на третій день моєї лакулярної ангіи з температурою до 41 кров була ідеальна. Ангіну діагностували по симптомах спочатку, а потім мазок з горла в поліклініці.
автор Ворую вкусняшки • 23 июля 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Дякую
Просериарила молодость• 23 июля 2024
Так, якщо стрептотест позитивний, то тільки пити антибіотик. 10 днів. Ідіть до лікаря.
Электричка• 23 июля 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Вже зміни в крові будуть. Про стрептотест лікарці одразу з порога не кажіть. Вона всеодно по крові буде дивитися, а не на стрептотест,тякщо нормальна лікарка. Зараз з цими стрептотестами новий спосіб розводити людей на гроші. І без стрептотесту ясно, що порушилася мікрофлора горла і як не стрептококів, то ще чогось стало більше ніж зазвичай.
Электричка• 23 июля 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Може помилилися з аналізами. У мого сина по горлу не завжди одразу видно ангіну, а от по крові - одразу. При високій температурі полюбому будуть зміни в крові
Просериарила молодость• 23 июля 2024
Читаю тут якийсь брєд. Бо зараз дуже багато нетипових випадків ангіни. Стрептотест і є найбільш інформативним і специфічним. Без позитивного тесту ніхто антибіотик не випише. А ангіна лікується виключно антибіотиком. Якщо не хочете отримати ускладнення.
автор Ворую вкусняшки • 23 июля 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Дякую, завтра зробимо ЗАК і підемо до лора.
Все будет, но потом• 23 июля 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Ангіна- це ряд симптомів, а не просто експрес тест.
Серед симптомів біль в горлі , по якому не те , що їсти,а просто слину ковтати боляче, височезна під 40 температура,наліт на мигдалках, відсутність катаральних признаків і т.д.
Найкраще діагностується мазком з горла,а не тестом.
До речі, в мене тест постійно позитивний, бо маю підвищений рівень стрептококів -10*6. Але це не значить, що маю постійно ангіну.
Все будет, но потом• 23 июля 2024
Ответ дляЭлектричка
Не було нічого.
Колір ідеальна.
В дитини при пієлонефриті кров теж була ідеальною, але діагноз ставили по сечі.
Ужгород• 23 июля 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Мы вот выписались с ребёнком только с больницы, 5 дней была высокая темп, выше 39 , но боли в горло не было абсолютно, в итоге ребёнок начал сплювывать с прожилками крови и всего остального и только тогда насмотрели прорваный гнойник на миндалине ,до этого никто ангина не видел
Что за ангина без боли в горле не понятно.
автор Ворую вкусняшки • 23 июля 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Тобто, якщо є наліт на мигдаликах, а температура 37.5 це може бути не ангіна, а вірус?
Все будет, но потом• 24 июля 2024
Ответ дляУжгород
В мене теж періодично так прориває.
В дитинстві такі гнійники давали до 38 температуру.
Зараз організм до такого пристосувався: може трохи боліти горло , але без високої температури.
Все будет, но потом• 24 июля 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Швидше за все.
Я при ангіні навіть слину не могла ковтати, спльвувала на папір.
А температура почала падати після другого уколу цефтриаксону.
Не те, щоб щось їсти чи пити.
Ви були сьогодні в лікаря ?
автор Ворую вкусняшки • 25 июля 2024
Так і зробили зак. По аналізу в дитини вірус. Але дивно, що стрептотест був позитивний.
Сьогодні вже і в мене горло поболює з однієї сторони.
Можливо в дитини починалася бактеріальна ангіна, але вона гарно виполоскала горло,хз.
автор Ворую вкусняшки • 25 июля 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Швидше за все.
Не те, щоб щось їсти чи пити.
Ви були сьогодні в лікаря ?
автор Ворую вкусняшки • 25 июля 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Швидше за все.
Не те, щоб щось їсти чи пити.
Ви були сьогодні в лікаря ?