Снежнакомка• 23 июля 2024

Чи потрібна українська школа, якщо не повертатись?

До цього навчались на екстерні в онлайн школі. Тепер думаю чи варто тратити гроші. Навчання там для галочки. Часу реально вчити мову, історію в дитини немає. Здає лиш би здати.
Чи дає щось наш атестат потім закордоном? Швидше за все повертатись не будемо, але і поки не маємо документів нормальних.
Хто як вирішує питання школи? Коли закордоном уже більше 2 років.
Copy-Paste• 23 июля 2024
Ответ дляМайструю крила
Вам в украинской школе просто так разрешили бросить?
Я конечно в шоке со всей этой системы(((
А чому ні? Моя донька вчиться на сімейному, то за нездачу одного предмета її погрожували відрахувати зі школи.

МаксХмара• 23 июля 2024
Ответ дляМайструю крила
На какой облік?
Я так розумію, що приписне свідоцтво. Я ще не дуже в темі стосовно цього, бо в мене хлопці менші. Але щоб отримати атестат, їй треба везти сина додому, а йому вже майже 18.
Майструю крила• 23 июля 2024
Ответ дляМаксХмара
Мене зараз теж закидають, але я вже дещо прийняла цю ситуацію. В нашому регіоні школа лише онлайн в другій половині дня. Але моїх дітей просто тупо виперли в іншу школу, де та ж дистанційка в першій половині і можливим залишається лише самостійне опрацювання. Я благала дати можливість відвідувати зум з власними класами, чути вчителя, чути мову. Ні. Категорично. Чому так - просто не розумію. Сказали, що з закордонниками працювати не мають можливості. Але як так? Всі діти всеодно щоденно в зумі в другій половині дня. Нашій державі ці діти цікаві лише тоді, коли треба повертати ’борг’.
Я в шоке, честно.... У меня младше школьник, я пока особо в это не вникала.
Но тоже знакомые уехали за границу, ещё не понимают или будут возвращаться, скорее всего что нет, и тянут эти 2 школы, зачем то.
А учителя и учить не ходят и документы не отдают, потому что..... Бред какой то.
Зачем это все???
Їжак в панчохах• 23 июля 2024
Ответ дляСнежнакомка
До поступлення ще років 5. Тому і думаю чи воно взагалі потрібне. Поки оцінки хороші, мову схопила швидко.
Давно не в интеграционном? Одноклассник сына тоже изначально в Германию попал в гимназию, перешел в 7 там уже физика и ид и он не потянул на немецком, теперь в обычном классе и мама его говорит, что теперь о вузе можно не думать. Не знаю правда ли
МаксХмара• 23 июля 2024
Ответ дляМайструю крила
Капец((((
Это после 9 класса тоже нужно становиться уже на учёт?
Так. В 16 років
автор Снежнакомка • 23 июля 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Дочка одразу пішла в звичайну школу( не було там додаткового вивчення мови, а їхати годину до іншої школи вона не захотіла). Мову схопила швидко. Але на потоці лише одна дівчинка з Білорусії була, тому повне занурення в середовище. Ну і база в дочки була також.
Вся в кредитах• 23 июля 2024
Наш аттестат за кордоном нічого не дає.

Несу добро людям• 23 июля 2024
Ответ дляВитворунка
Если старшие классы, то возможно выгоднее получить наш аттестат, а там сосредоточиться на изучении языка, и поступать потом с укр аттестатом
11 классов образования нигде не подходят.
автор Снежнакомка • 23 июля 2024
Ответ дляВся в кредитах
Наш аттестат за кордоном нічого не дає.
Ну як не дає? Старшокласникам зараховували предмети, перераховували в їх бали.
БоХатая• 23 июля 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Да, там чтобы в вуз попасть надо с 4 класса учится, а не так как у нас репетитора взяли и за два года подготовились к ЗНО. Большинство в 11 класс не идут, а идут на аусбилдунг и при желании через 3 года можно поступать. И Вузы заканчивают в среднем 60% от поступивших и не потому что они тупые, а потому что не сдал экзамен 2раза, то учится уже в Германии по этой специальности не сможет.
БоХатая• 23 июля 2024
Ответ дляВся в кредитах
Наш аттестат за кордоном нічого не дає.
Даёт, если по нему средний балл выше. Один год в коллеге и можно в Уни поступить.
Вся в кредитах• 23 июля 2024
Ответ дляБоХатая
Ні, не дає. Наприклад, в США та Канаді всім начхати на ваш атестат.
Ноу коммент• 23 июля 2024
Ответ дляМаксХмара
Питання в тому, що той атестат отримати - той ще квест. У знайомої син закінчив школу, а атестат не дають, лише через постановку на облік
У мене хлопець, закінчив цього року - віддали без проблем. На обліку не стоїть, вже 18, за кордоном з початку повномасштабного.
Несу добро людям• 23 июля 2024
Ответ дляСнежнакомка
В каком году? И как они с 11 классами в ВУЗы могли попасть, если у них ВУЗы только после гимназий? 11 классов это как у нас 9.
БоХатая• 23 июля 2024
Ответ дляВся в кредитах
Для США и Канады денег вагон надо. Я тут смотрю миллионерша завелась судя по вашему нику.
Вся в кредитах• 23 июля 2024
Ответ дляБоХатая
Я мешкаю в Канаді. У вас якісь претензії? Раджу приборкати свою жабу
БоХатая• 23 июля 2024
Ответ дляВся в кредитах
PR хоть получили? Уже не говорю про деньги для канадского университета.
Витворунка• 23 июля 2024
Ответ дляНесу добро людям
У меня у соседки дочь поступала - аттестат + 1 год там на подготовительных вроде, сейчас уже в универе учится.
МаксХмара• 23 июля 2024
Ответ дляМайструю крила
Зачем это все???
Я як згадую про це, то мене просто депресія накриває. В мене таке відчуття, що я просто нав´язувалась зі своїми дітьми, я реально благала, питала ну як же так. Це ж ідеальна ситуація, школа вся на дистанційні, рідні класи, рідні вчителі, всі друзі. Вони справді хотіли включати ті уроки. В першій половині в місцевій школі, а тоді бігли на зум, їм подобалось. А тоді в один день просто їх обох видалили з класних чатів у вайбері, мене з батьківських груп. Малий приходить зі школи і до мене - ма, а що трапилось, чому мені школу заблокували. Я реально ревіла. А мені директор мило розповідала, ну чому ж я так переживаю, не треба нагружати дітей, можна взагалі забрати документи, приїдуть - доздадуть різницю і жодних проблем. На мої слова, що я хочу, щоб вони чули рідну мову, вчителя, спілкувались з друзями, щоб не переставали бути українцями вона просто казала, що нічого страшного. Це при тому, що діти адекватні, дійсно вчились, дійсно цікавились, не робили проблем. Ось така історія. А потім мені країна скаже везти їх назад? Тепер вже не факт, ой не факт. Хоча я навіть не розглядала варіанту довгої закордонної реальності. Сумно це все дуже

Вся в кредитах• 23 июля 2024
Ответ дляБоХатая
А чого ви така злорадна? З якого дива ви вирішили, що можете в такому тоні спілкуватись зі мною? І яке ваше діло взагалі, є в мене PR, а може, громадянство, чи немає? Що за манера пхати свого носа в чужі справи? Не хвилюйтесь так, в мене все добре і гроші є.
МаксХмара• 23 июля 2024
Ответ дляНоу коммент
Віддали кому? Він особисто їздив? Чи за нього забирали рідні? Напевно це якесь невеличке містечко, де всі всіх знають, то можу допустити таке
Майструю крила• 23 июля 2024
Ответ дляМаксХмара
Я просто в шоке от вашей истории(((
У нас в классе трое учеников уехали за границу. Тоже учителя от них морозятся, я не могла понять причину. Они тоже написали заявления на семейное обучение.
У меня теперь один вопрос: почему тех кто хочет вернуться лишают возможности (полноценной возможности) образования в Украине?
Что вообще происходит?
Получается и за границей те дети не особо нужны школам. И здесь их выдворили.
Chaterbox• 23 июля 2024
Ответ дляМайструю крила
Конечно, мы просто сказали летом, что не вернемся в укр школу, выслали заявление и все
МаксХмара• 23 июля 2024
Ответ дляМайструю крила
Я просто в шоке от вашей истории(((
Что вообще происходит?
От закордоном ці діти якраз більш треба. Так, система не ідеальна, але їх максимально залучають. Вони їздять по екскурсіям, беруть участь в прикольних заходах, їм намагаються допомогти, навчити на пальцях (іноді і таке буває) тощо. Вони з кайфом йдуть в місцеву школу. Не без нюансів, але відрази немає, скутості немає, страху до вчителів і т.д.
Що робиться в нас, для чого і кому це потрібно... я просто не збагну. Спілкування з вчителями в стилі ’так, даю рівно 15хвилин і скинув контрольну інакше кілок (це дослівно, привітання відсутнє), ти збираєшся в зум виходити? (ранок, при тому, що всі в курсі, що діти не в Україні і до обіду вчаться в місцевій школі)’ Я не знаю як до цього ставитись. Хлопці дуже хотіли додому. Потім вони казали, що от би в нас були такі прикольні школи, як тут. А тепер кажуть, от би всіх друзів сюди, щоб вони більше крику вчителів не чули.
Майструю крила• 23 июля 2024
Ответ дляМаксХмара
В этом плане, да. За границей учителя к детям относятся более по человечески. Наши озверевшие учителя о таком не знают. Я не говорю обо всех конечно, но наши учителя о мотивации не знают практически ничего.
Сусідка зверху• 23 июля 2024
Зачем? Мой 2 года проучился онлайн в укр школе из Германии. Решили в 11й класс не идти. После немецкой школы пошёл на аусбильдунг. Потом если надумаете, пойдёт учиться дальше, а захочет - будет работать.
Млинці зі смайликом• 23 июля 2024
Живём за границей. Тянем 2 школы. Сначала, когда приехали , пол года не учились в украинской. И поняли, что это путь в никуда. Местное образование никакое, ещё и на иностранном языке. Дети просто сидят, как бараны. Старший сын получил украинский аттестат. Мы очень довольны. А так бы без образования ребенок остался.
Кто где будет жить одному Богу известно.
Сусідка зверху• 23 июля 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Автор укр школу дотягивайте обязательно.
Потом с аттестатом о среднем поступаете сразу в вуз минуя лицеи и техникумы ( это экономит 4-5 лет нервных клеток).
В Германии такое не прокатит.
Джем Шакіри• 23 июля 2024
Ответ дляСусідка зверху
В Германии такое не прокатит.
В Австрии прокатит 👍
Джем Шакіри• 23 июля 2024
Ответ дляСусідка зверху
А сколько на аусбильдинге лет учиться ?
Дальше это вуз или лицей/ техникум после этого аусбильдунга?