Я_и_моя_собака• 24 июля 2024
Греция. Дешево
Кто ещё так ездил? Путёвка 28 тыс. Апартаменты, дорога, страховка. Сказали все есть. В комнате одна кастрюлька и большая миска пластиковая. Пара страшных ложек и вилок. Кондиционер нужно докупить. Врач по той страховке не принимает, она только на дорогу.
Вот тебе и такой отдых
Khmelnichanka• 24 июля 2024
Ответ дляСон і дрімота
а які можуть бути розчарування в даному випадку? Що автор хотіла заплатити по мінімуму, а отримати лакшері?
Розчарування цілком може бути, якщо обіцяють одне, а по факту виходить інше. Далеко не всі господарі (та й турагенти) дають правдиву об’єктивну інформацію. Ну, і в клжного своєє поняття мінімуму.
Просто коли бюджет подорожі обмежений, то треба розуміти, що чимось прийдеться пожертвувати. І тут кожнн вибирає по мобі, що йому важливіше: конкретна країна, чи комфортніть житла, відстань до моря і т.п.
Сон і дрімота• 24 июля 2024
Ответ дляСтервочка
Самое интересное, что даже в эти 28 000 на двоих входит нормальная медицинская страховка. Просто автор не умеет ей пользоваться.
здається, я здогадуюсь хто це)))
Я_и_моя_собака
• 24 июля 2024
Ответ дляСон і дрімота
пивасика ще ребЙОнку до цього набору поставте
Це моя порція
НичеНипанимаю• 24 июля 2024
Ответ дляКошка Мурка
Континентальной завтрак? Та ну, то не еда. Ещё и не везде. Только в Нидерландах он был.
В Німеччині в готелі 3 зірки був такий сніданок, що все й не спробуєш одразу, з гарячими блюдами, а фруктів таких спілих і смачних я в Україні ніколи не купувала, ківі зокрема.
Сон і дрімота• 24 июля 2024
Ответ дляKhmelnichanka
так ву випадку автора що не так? Їй обіцяли апартаменти люкс? стандартні для Грецїї бюджетні апартаменти
Я_и_моя_собака
• 24 июля 2024
Ответ дляСон і дрімота
Я їзжу так вже років 10. І так вперше
Я_и_моя_собака
• 24 июля 2024
Ответ дляNataliia
Автор, а можно ссылку где Вы снимали эти апартаменты и где Вы ? Хочу маму с подружкой отправить отдохнуть такой вариант очень даже подойдёт( учитывая что ее подружка имеет особенности в питании и всегда возит с собой мультиварку маленькую на отдых) Спасибо
Сарти
НичеНипанимаю• 24 июля 2024
Ответ дляПищалка
Вы только приехали и у вас адаптация ,вам все не так (у меня тоже такое бывает )
Отдыхайте ,получайте удовольствие! Негатива и дома достаточно,к сожалению
Ні, буває відразу любов і до готелю і до природи навкруги.
Я_и_моя_собака
• 24 июля 2024
Ответ дляNataliia
Вы самі шукали чи був у Вас турагент ?
Самі
Стервочка• 24 июля 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Я їзжу так вже років 10. І так вперше
І досі не вмієте користуватися медичною страховкою?
Я_и_моя_собака
• 24 июля 2024
Ответ дляСтервочка
Якраз вмію. Виїзд був з Польщі. Документи на руки отримала перед виїздом.
Я_и_моя_собака
• 24 июля 2024
Ответ дляNataliia
А как тогда со страховкою Вы ее тоже сама покупали,
Ні, нам сказали, що включено проживання, дорога і страховка
Я_и_моя_собака
• 24 июля 2024
Стервочка• 24 июля 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
І що це змінює? Якщо ви вмієте користуватися, навіщо ви телефонували представнику терагентства? Навіщо ви транслюєте маячню про те, що ваша страховка діє тільки в дорозі?
Ашолюдискажуть• 24 июля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Підтримую😂 ми були в Чорногорії, то блііін, світло було весь час😂 в принципі, достатньо для гарного відпочинку. Але ми селюки, то нам пофігу зручності, аби кондиціонер був)
Зачем вам свет на море?
Замрійлива• 24 июля 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Потому что ребёнок не ест в ресторане
Я вас понимаю))) у меня тож такой. первое время в Греции питался молочными коктелями и кукурузой🤪, мороженым и печеньем. Потом таки распробовал гирос ( у вас есть на фото) начал есть. Я даже пробовала ему кашу молочную в турке варить.
Все фигня... а вот как без кондея в Греции, то проблема, требуте, а то намучаетесь.
Шкідлива молекула• 24 июля 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Зачем вам свет на море?
Вдома не було. А там цілодобово) і без кондиціонера було б важко
Ашолюдискажуть• 24 июля 2024
Ответ дляПополняю_Карму
А куда она делась ?
Надеюсь, не пострадала при обстрелах
Не за Будка• 24 июля 2024
Ответ дляМенее Более
Питання не мені. Я була в Іспанії 7 днів FB. 650 євро. Це переліт, готель, трансфер, страхівка і харчування.
На одну людину?
Звідки летіли ?
Ашолюдискажуть• 24 июля 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Потому что фрукты нужно есть там, где они выросли
Я_и_моя_собака
• 24 июля 2024
Ответ дляЗамрійлива
Кондиционер купила,вернее услугу. Це я знала
Тролю як можу• 24 июля 2024
100 евро в сутки учитывая проезд в сезон на двоих это нормально. Номер обычный. Понятно что люкса не будет. Море рядом уже плюс. Готовить дома не получится,но разве не лучше пойти обедать в кафе,а на утро можно и бутерброды сделать.
Я_и_моя_собака
• 24 июля 2024
Ответ дляТролю як можу
Лучше и я хожу. А ребёнок не ест в кафе
Воздух в банке• 24 июля 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Смотря какой остов в Греции или курорт,там же их куча)
Смотрели Крит и Родос отели 200-280 тыс грн ( без перелета), на 14. Дней.
Тролю як можу• 24 июля 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Лучше и я хожу. А ребёнок не ест в кафе
Ребенок очень маленький? Обычно дети с удовольствием едят не дома и пробуют что-то вкусное и новое,чем кашу и суп
Пищалка• 24 июля 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Бывает ,я ж не отрицаю это
Так же как бывает и наоборот
Не за Будка• 24 июля 2024
Ответ дляЛама_мама
Відпочивали в Грецї 2 дор +2 дит, 10 ночей.
Апартаменти 38 тис.
Білети в 2 сторони - 40 тис
На харчування/транспорт/раз в ресторан 20-25 тис
Це ми все самі з подругою бронювали.
Відпочили прекрасно.
Але Греція дорога країна.
Якщо обмежені у коштах, краще вибрати більш дешеву країну.
Апартаменти 38 тис.
Білети в 2 сторони - 40 тис
Це ми все самі з подругою бронювали.
Відпочили прекрасно.
Але Греція дорога країна.
Підкажіть , яку наприклад .
Дякую