Гарачий Чокалад• 24 июля 2024
Чому люди ображаються коли друзі чи рідні по тихому купили житло чи машину
От багато тут тем таких було.
Дружили дружили - і тут друзі купили житло.
Як так можна?
Або, плакали що грошей немає а самі машину купили.
І прямо такі образи !
Якщо ці люди у вас гроші не брали і не жили за ваш рахунок. То за них тільки порадіти можна
Як так можна?
І прямо такі образи !
Пиу!Пиу!• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Я зараз дуже тихо і дуже активно збираю на житло. Бо Росія вже рохерячіла що було.
І от прийшли до родички в гості, а вона хвастається мішком барахла з Алі експрес.
Каже а чого ти нічого не купуєш?
Кажу грошей немає.
А вона, ой, тільки не треба - грошей немає.
Ти працюєш і грошей немає! Як я не люблю цього лицемірства.
А в моєму світові грошей немає на барахло, на лате в кафе, на якийсь модний одяг
Хоч фізично гроші є
Каже а чого ти нічого не купуєш?
Кажу грошей немає.
Хоч фізично гроші є
так все вірно, ви ж лицемірите. Кажіть правду - в мене інші цілі
Небалувана Галя• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Каже а чого ти нічого не купуєш?
Кажу грошей немає.
Хоч фізично гроші є
Каже а чого ти нічого не купуєш?
Кажу грошей немає.
Хоч фізично гроші є
Це - лакмус її інтелекту. От і все.
Ответ дляКумася
А чого вам образливо?
Ну виїхали і виїхали, а повинні були відчитатись що виїхали, чи кожен день телефонувати запитувати а ви як?
Ви також можети виїхати, і розповідати про це або ні ваше право, а не обов´язок.
Ваши друзья тоже повыезжали и не пишут вам 2.5 года, ни разу? Вам не обидно?
Я тут Живу• 24 июля 2024
Ответ дляЯк міряти?
Якраз прекрасний лакмус, щоб припинити з такими друзями спілкування
С которыми купили или которые обиделись?
Бочка порохУ• 24 июля 2024
Ответ дляMarin1987
Ну мне немного обидно, что очень много знакомых выехало, даже не сказав что выехали, узнаём случайно. И даже не пишут, ни разу за всё время, просто ради приличия, живы, не живы, как мы тут. Было как то я писала, так полный мороз, даже куда выехали, про как (чаще мужчины, которые по идее выехать не могут) и не отвечают. делают вид что не видят вопроса. Встретила вот на днях маму хороших знакомых. Да, вывезла сына, а что? А куда, просили не говорить никому. Если честно, противно, по возвращению их сюда, даже не хочется с ними на улице здороваться. У мужа аналогичная позиция. Я понимаю что всем на всех наплевать, так всегда было, но война показала реально кто есть кто. Со многими когда то были друзьями, прям хорошими, потом понятно что семьи, работы, особого уже общения не было, но вот так, поуезжать, ни разу не написать, не спросить, зная что с маленьким ребёнком и что прилетало неоднократно буквально в 2-4 кварталах от нас...
А вы про какую то квартиру или машину...
Ви дивна, може і не повернуться, і не зобов´язані вам казати, ви що близькі люди? Сусіди просто..
Не гоню• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Каже а чого ти нічого не купуєш?
Кажу грошей немає.
Хоч фізично гроші є
Каже а чого ти нічого не купуєш?
Кажу грошей немає.
Хоч фізично гроші є
ну так і скажіть, що на такі речі не має....
Не гоню• 24 июля 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
А навіщо ви брешете? Чому не сказати, що вам це не потрібно, є речі важливіші? Боїтеся, щоб грошей не позичали? Терпіти не можу брехунів.
я теж..... це дійсно про автора - всім каже, що грошей не має, а потім купує житло
Не гоню• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Ну я буду їсти сухарі з водою, але доллар не поміняю
капець, це треш
Неваляшкина• 24 июля 2024
в мене подруга весь час нила що не вистачає грошей , що купу фінансових розтрат, збирали на дім, але прийшлось потратити на форс мажори, і через півроку вона така : запрошуємо на новосілля, виявляється в той час коли вона нила , вони робили вже ремонт. Це як сприймати? тобто мені по суті вішали лапшу, а потім ой я не хотіла казати поки не зробимо
щоб що?
я в той момент відчула себе ніяково
щоб що?
я в той момент відчула себе ніяково
Мона_Лиса• 24 июля 2024
Ответ дляКривая спроса
Вы , наверное , еще очень молоды и не знаете , что часто случается так , что сегодня человек близкий друг , а завтра злейший враг .
Спасибо за ’молоды’, мне 43))
Як міряти?• 24 июля 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Які образилися
Гарачий Чокалад
• 24 июля 2024
Ответ дляНе гоню
Так я так і сказала.
Гарачий Чокалад
• 24 июля 2024
Ответ дляНе гоню
Так всюди люди кажуть
Дитині кажуть немає грошей на 20 машинку,
Немає грошей в Тайланд поїхати, немає грошей підлітку айфон купити.
Але фізично гроші є
Просто їх немає для цих витрпат
Але фізично гроші є
Просто їх немає для цих витрпат
Бараболька• 24 июля 2024
В мене було неодноразово: як тільки розкажемо, що кудись летимо, плануємо купити, то діти з температурою, все під зривом. Тому часто розповідаємо по факту і пофіг хто там, що думає, аби у моєї родини все було добре. Але було, що люди напивались до безпам’ятства, коли ми напросили на новосілля, купили великий будинок з басейном.
Гарачий Чокалад
• 24 июля 2024
Ответ дляБараболька
Так, чомусь людМ легше пережити чужу біду, ніж чужу радість
Я тут Живу• 24 июля 2024
Ответ дляЯк міряти?
Які образилися
Как выяснилось, в течение темы тут скорее обижаются на враньё и чувствуют что раз человек врал, значит не доверяет, а значит не такие уже и друзья... Скорее это факт неприятен, чем покупка чего либо.
Плюс надо понимать до какой степени человек прибедняется. Бывают разные случаи. Допустим вы подругу пригласили в парк, кафе, погулять и покупаете кофе/ мороженное, десерт, а она у меня денег нет, вы ее угощаете и так в течение 5 лет. А потом выяснилось она квартиру купила.. Неприятно. Да, как бы вас, к примеру, никто не заставляет ее угощать, и т.д. но вот скажите вам бы было приятно в такой ситуации? С учетом, что предполагаетмя это ваша близкая подруга.
Барабасиха• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Так може і хотіла б купити!
Я ж зараз не купую сумки, окуляри , гарні плаття не тому що прямо не хочу.
Тому що зараз немає на це коштів.
В мене зараз інша ціль. На плаття поки виділити не можу. Все
Гарачий Чокалад
• 24 июля 2024
Ответ дляMarin1987
Наші всі виїхали. З початку більше дзвонили, а потім рідше.
Але ’ як саме виїхали’ ця тема табу
бифидобактерияЖоржик• 24 июля 2024
Автор, обижаются не на то, что вы жилье купили, а тогда, когда ноют, что жить тяжело, денег нет, хлеб с маминой едим на завтрак обед и ужин. И тут бац - купили квартиру.
А ещё у меня есть подруга, которая любит что бы ей все рассказывали и очень обижается, если она чего то не знает. Но при этом про себя молчок. Ой, ты в Чехию съездила, а почему не сказала? При этом сама уже объездила весь мир и о том, что она была в той или иной стране узнаешь из случайных обмолвок. И при этом делает круглые глаза - ой, а я что, не говорила?
Бочка порохУ• 24 июля 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Тільки так скажи,то почнуть просити в борг.
У вас часто хтось щось просить?
я не знаю взагалі таких хто по знайомих просить, кому треба- приват, моно, бери скільки хочеш.
Одяг та сумки• 24 июля 2024
в нас були такі друзі- як тільки діло до скинутися на випивку (по молодості) грошей в них нема, але за чужий кошт аж бігом.... Поїхали на турбазу разом- грошей в них нема- за чий кошт гульня? За наш... дитина їх у рот нашій загляда- звісно купуємо і їх дитині.А потім оп ми купили житло... ось мабуть тому і люди дивуються не добрим словом..
ті наші друзі як зустрічаю - усе хочуть зустріч організувати, я та чоловік м´яко відшиваємо їх...тепер вони ображаються що в нас часу завжди нема на них... часто то є. а от халявщиків кормити нема бажання
Гарачий Чокалад
• 24 июля 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Мені особисто не шкода грошей коли я когось пригощаю.
І взагалі все щоб я не робила я ніколи не чекаю від людей вдячності.
І в мене багато друзів і рідних які купили житло ’ по тихому’ я навіть не аналізувала коли і за що я платила і що вони казали про фінансовий стан
Гарачий Чокалад
• 24 июля 2024
Ответ дляБарабасиха
Погана відповідь, бо вона відразу провокує питання на яку саме ціль ідуть кошти.
І плюс людина має інформацію що кошти якісь таки є
Гарачий Чокалад
• 24 июля 2024
Ответ дляБочка порохУ
У вас часто хтось щось просить?
Ви будете дуже здивовані як багато люди позичають.
Іноді чуєш фразу - не знаєш в кого позичити 2000 баксів?
Я про себе в тихому шоці! Як так можна?
Мы купили дом, не сказав никому. Даже родителям. Поставили перед фактом всех. Объясните пожалуйста, почему я должна рассказывать все свои планы, докладывать и тд, если денег и помощи мы ни у кого не просили? Поняла бы, если б занимали сумму. Так нет же. И все друзья, видимо адекватные у нас ,только порадовалась. Никто не фыркнул.
Купили 2 машины. Одну для меня, недорогую, чтоб ездить по делам, а второй грузовик, чтоб на стройке использовать. Вчера увидели объявление, сегодня купили. Или мне нужно было на фб рилсы посетить, что выбираем, приезжайте обмывать....
Это дачные деньги и планы семьи. Мужа и жены. Потому что они семья друг для друга. Как и рождение детей.икак увидят живот, можно и сказать да, беременна. К чему это вме? Давайте тогда буду показывать новый телефон, или холодильник забитый тыщ на 10. Это тоже интересно?
Гарачий Чокалад
• 24 июля 2024
Ответ дляОдяг та сумки
Це називається халявщики. Таких в любій компанії вираховують за 2-3 пянки.
Я точно не халявщиця.
Якщо немає грошей на гульки - не піду.
( О! Бачте, немає грошей на гульки! А на хліб, квартиру є)
Я точно не халявщиця.
Якщо немає грошей на гульки - не піду.
Небалувана Галя• 24 июля 2024
Ответ дляМорковку дай
Так і кажіть:
Я не хочу це купувати. Навіщо брешете і ображаєтесь, коли вам правду в обличчя кажуть?
Тому що потім буде питання ’ а на що відкладає’. То ліпше сказати, що немає. От і все.
Тактовна людина таких питань ставити не буде, то якнсь непорозуміння невиховане
Леди_в_ночи• 24 июля 2024
Ответ дляВсміхайлик
Знаете, тема не про вас , но задавать женщине вопросы про беременность - полная бестактность , у некоторых та беременность вымоленная и они ее берегут , а некоторые просто не могут иметь детей и такие вопросы приносят боль
Ну то есть когда она задаёт эти вопросы, то это норм, а когда я - то не норм? И когда вы подруги, а не просто знакомые, то обычно люди делятся своими переживаниями, чувствами. Зачем тогда дружба? Чтобы только говорить о погоде?
Гарачий Чокалад
• 24 июля 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Тому що навіть з самими близькими людьми як то мама, діти, чоловік є певні червоні лінії.
Називається особисті кордони.
І для кожного співрозмовника ці кордони будуть різні.
Називається особисті кордони.