Гарачий Чокалад• 24 июля 2024
Чому люди ображаються коли друзі чи рідні по тихому купили житло чи машину
От багато тут тем таких було.
Дружили дружили - і тут друзі купили житло.
Як так можна?
Або, плакали що грошей немає а самі машину купили.
І прямо такі образи !
Якщо ці люди у вас гроші не брали і не жили за ваш рахунок. То за них тільки порадіти можна
Як так можна?
І прямо такі образи !
Гарачий Чокалад
• 24 июля 2024
Ответ дляНезламна Україна
ну щоб вас обікрасти, звісно. Всі друзі і родичі крадуть у своїх друзів і родичів, як тільки дізнаються, що ті відкладають кошти. Традиція така у друзів і родичів.
Ой, люди такі чарівні.
Колись в молодості одна знайома привела свою подругу щоб я одолжила тій гроші, бо у знайомої не було грошей.
Мої родичі може щиро нас люблять, але наприклад зять доньки двоюрідної сестри чоловіка програвся в Інтернет кафе.
І йому дуже потрібно викрутитися
Гарачий Чокалад
• 24 июля 2024
Ответ дляНезламна Україна
так як вагу ви вказали, ви чудово знаєте, що ви не жирна свиня
ви просто капець нещира і брехлива.
Так якщо пузо як у свиноматки, я маю право назвати своє тіло жирнею свинею
Говорю відверто• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Ну я буду їсти сухарі з водою, але доллар не поміняю
Если есть цель - правильно.
Просто можно сказать у меня сейчас другие цели и на всякое излишеств сейчас нет лишних денег
Гарачий Чокалад
• 24 июля 2024
Ответ дляНезламна Україна
ви не розумієте базису людського спілкування. Ви не аутична?
Так як раз так. Розумію.
Більш того я живу на світі багато років. І я сама ніколи не лізла до людей в гаманець і не розумію які можуть бути претензії до мене.
Коли людина каже що немає грошей на сумку.
То я так і чую що у людини немає грошей саме на цю сумку.
Я не думаю що у людини хліба нема за що купити.
А просто немає грошей ( не в пріоритеті) навіть якщо в неї депозит на 100 т , а сумка давно омріяна
Гарачий Чокалад
• 24 июля 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Такой ответ никто не запомнит, а вот ваш нет денег расценивается как нытье и как вроде вам помочь деньгами нужно
Тю, мільйони мамок кажуть в магазині дятім, нема грошей купити тобі іграшку чи Кіндер.
Гарачий Чокалад
• 24 июля 2024
Ответ дляГоворю відверто
Если есть цель - правильно.
І ви думаєте наступним питанням не буде ’ які саме цілі?
Принцепесочка• 24 июля 2024
Автор, мені квартиру ’ купила сестра’. Сестра в курсі)),всі задоволені. Я як була бідною в очах куми,так і залишилась.
Говорю відверто• 24 июля 2024
Ответ дляKotaysi
Тут ключевой момент именно в том что «по-тихому». Мне странно и неприятно когда друзья скрывают от тебя какую то хорошую новость пока сам не узнаешь /не заметишь каким то образом. То есть люди готовы тебе бедкаться и жаловаться на трудную жизнь, но чем то хорошим поделиться нет. Как будто боятся что ты сразу обзавидуешься и сглазишь им это счастье. Тоже такая вполне себе лакмусовая бумажка.
Люди действительно завистливые.
Я раньше много трындела о своих планах и у меня всегда были проблемы.
Сейчас тихо себе планирую без лишних ушей. Особенно если человек не может себе этого позволить его зависть просто негативно влияет. Вот хотите верьте хотите нет.
Да и мне никто не отчитывается.
Говорю відверто• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Мрію купили квартиру, потрошку збираю.
Говорю відверто• 24 июля 2024
Ответ дляПринцепесочка
Вспомнилось моя мама всегда валила на отца когда кому то надо было в чем то отказать, сразу говорила муж против))
Гарачий Чокалад
• 24 июля 2024
Ответ дляПринцепесочка
Супер!
Я подумую ’ кредит взяти’
Принцепесочка• 24 июля 2024
Ответ дляГоворю відверто
Мрію купили квартиру, потрошку збираю.
Вьі вложите все заработанное за всю жизнь в котлован, я потом посмотрю ,как вьі будете всем про ето рассказьівать. Мне до сих пор не верится,что повезло, а живу я уже 8 лет в новострое
Гарачий Чокалад
• 24 июля 2024
Ответ дляГоворю відверто
Мрію купили квартиру, потрошку збираю.
Погана ідея. Дуже погана
Говорю відверто• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Ой, люди такі чарівні.
І йому дуже потрібно викрутитися
Я вообще считаю лишним когда посторонние знают сколько у тебя денег собрано. Никогда и никому это не говорю. Я даже не знаю сколько денег у родителей и никогда и не спрашиваю, хотя знаю, что они копят. Зачем это знать?! Зачем лезть к людям в душу.
Говорю відверто• 24 июля 2024
Ответ дляПринцепесочка
Рада за вас!
Гарачий Чокалад
• 24 июля 2024
Ответ дляГоворю відверто
Так! Всі так хвилюються щоб не зняли банківську таємницю.
А тут винь да полож всю інформацію
Принцепесочка• 24 июля 2024
Ответ дляГоворю відверто
Рада за вас!
Спасибо. Моя родительская квартира в Краматорске. У меня ребенок. Мне должно бьіло повезти,но ето очень страшно
Не зацілована• 24 июля 2024
Ответ дляДжем Шакіри
У одних, коли нема грошей, їдять лише хліб і воду.
У других, коли нема грошей, треба долари обміняти
Нет денег
Совсем нет денег
Пора менять доллары
Пора вскрывать матрас
))))))
Совсем нет денег
Пора менять доллары
Пора вскрывать матрас
))))))
Гарачий Чокалад
• 24 июля 2024
Ответ дляНе зацілована
Нет денег
Совсем нет денег
Пора менять доллары
Пора вскрывать матрас
))))))
Совсем нет денег
Пора менять доллары
Пора вскрывать матрас
))))))
Ну! Це анекдот про українців.
І я щиро дивуюсь коли у когось не так як в цьому анекдоті
Ответ дляГарачий Чокалад
Я зараз дуже тихо і дуже активно збираю на житло. Бо Росія вже рохерячіла що було.
І от прийшли до родички в гості, а вона хвастається мішком барахла з Алі експрес.
Каже а чого ти нічого не купуєш?
Кажу грошей немає.
А вона, ой, тільки не треба - грошей немає.
Ти працюєш і грошей немає! Як я не люблю цього лицемірства.
А в моєму світові грошей немає на барахло, на лате в кафе, на якийсь модний одяг
Хоч фізично гроші є
Каже а чого ти нічого не купуєш?
Кажу грошей немає.
Хоч фізично гроші є
У мене немає таких знайомих, щоб хвалилися барахлом або ображалися, щоб хтось щось придбав. Тільки тут про таке читаю.
Ответ дляГарачий Чокалад
От!
Якщо в розмові з подругами я кажу що не проти кругової підтяжки, але грошей немає.
Хоч фізично вони є.
Це я нию чи ні?
Або просто в нейтральній розмові кажу, треба якось півторитищі розтягнути на тиждень - це я нию чи ні?
В моєму розумінні нити, це і просити.
Ой, в мене немає грошей купіть мені кави, ой в мене немає грошей можна я поживу у вас тиждень.
Хоч фізично вони є.
Це я нию чи ні?
В моєму розумінні нити, це і просити.
А нащо вам такі подруги? Ви ж самі їх обираєте))
Мені не підходять навіть ті, лексика яких мене не влаштовує , наприклад, - кондьор, ’от слова совсем’, дєвчулі, та мільйон усіляких слів)))
не вистачало, щоб хтось ліз у мої гроші)
Україна понад усе!• 24 июля 2024
Ответ дляМиззери
А зачем это озвучивать друзьям особенно когда не трогаешь финансовую тему ?
ви знову чіпляєтесь до слів.
Україна понад усе!• 24 июля 2024
Ответ дляБез QR коду
Ситуація. Куми просто ’забули’ сказати що купили ще одну квартиру. поки в першій робили ремонт вечеряли у нас, і сніданки збирали. Це було більше року. Підтримували як могли (десь з ремонтом, десь підвезти). І тут ’ой, а ми шо , не сказали? ми ж дві хати купили’
Якщо що, ми на зйомі
Не те шо заздрість, ні
Але відчуття що тобою просто скористалися (дружбі понад 30 років, не перші квартири купуємо, не перші в житті ремонти робимо)
Якщо що, ми на зйомі
Не те шо заздрість, ні
Ну то це зовсім інше. вони дійсно скористалися і справа не в тому що не сказали.
Ванна Тазиковна• 24 июля 2024
Я тоже не понимаю эти обиды. Ну купили люди квартиру/машину порадуйся с ними, но нет же, разводят 💩
Анонім Перший• 24 июля 2024
Никто не любит, когда им врут. Это дико неприятно. Зачем эти рассказы ’у меня нет денег’, никогда не понимала.
Пишу каліграфічно• 24 июля 2024
Если б мне постоянно ныли, что денег нет и тут квартира и машина, то я бы тоже подумала, стоит ли мне общаться с такими людьми. Одно дело жалуются, когда реально денег нет, другое - выслушивать нытье, а там просто деньги откладывают. Это их выбор и решение
Сливочная пенка• 24 июля 2024
Ответ дляНехай щастить
+1 ведь можно сказать - я не хочу покупать барахло.
А то выглядит так что автор его хочет, но терпит из за того что копит и сама себя за это ненавидит.
І буде тут тема: Кума чи подруга знецінює мене і мої потреби, а придбані мною речі називає барахлом)))
Сливочная пенка• 24 июля 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
а чесність - то не ваш коньок?
До чого тут чесність? Чи потрібно усім давати детальний звіт?
ГугелП@лАмался• 24 июля 2024
За денежные вопросы я не обижалась, но вот когда лучшая подруга закатила свадьбу, а я об этом узнала постфактум, то было сильно обидно. Больше ни с кем не дружу.
Уси Пуси• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Каже а чого ти нічого не купуєш?
Кажу грошей немає.
Хоч фізично гроші є
Каже а чого ти нічого не купуєш?
Кажу грошей немає.
Хоч фізично гроші є
Автор, у вас неправильный ответ.
Правильный - вам не нужны товары с Али. Почему вы отвечаете так, что это вызывает комментарии