Запасная спина• Изменено 24 июля 2024

Критична , горить петиція‼️Прошу підписати петицію, для Воїна посмертно

Залишилося 2 дні та 552 підписи . Щиро буду вдячна кожному 🙏🏻
https://petition.president.gov.ua/petition/225142
Весёлая морковка• 24 июля 2024
Ответ дляКомиссия50%
Удалено администрацией...

Весёлая морковка• 24 июля 2024
Ответ дляMs. Похвала
до сраки ваши згадки. Бойню нужно срочно прекращать, а всех этих зеленых упырей судить и затем приковать наручниками на майдане, чтоб каждая мать погибшего могла плюнуть им в рожу.
прекращайте і йдіть на майдан,мати загиблих вас не підтримають,в них на душі інше
Ms. Похвала• 24 июля 2024
Ответ дляВесёлая морковка
ну и дуры, что сказать..
LediBlac• 24 июля 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Нагадайте мені як нагородили легендарну Брянську четвірку розвідників України,які робили фантастичні речі на території росії.Чим Зеленський нагородив Горовця,Михайлова,Лягова та Тарасія?
Правильна відповідь - за два роки нічого.Зовсім нічого на відміну від дружбана Лисого Женьки,який навіть на фронті не був
А у лысого награды есть? Просветите , я не в курсе( без сарказма) , хочу поофигевать с нашей влады в очередной раз🤔
Весёлая морковка• 24 июля 2024
Ответ дляНетутешня
Тогда зачем эти вечные петиции, если материальное не нужно?
Нащо взагалі ті ордени придумали ? всі маладци.точка
Нетутешня• 24 июля 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Удалено администрацией...
Так чтобы не уравнивать, нужно чтобы не было принудительной мобилизации. А то мужчина насильно отправили воевать, а такие как вы еще и носом вертят
Весёлая морковка• 24 июля 2024
Ответ дляMs. Похвала
ну и дуры, что сказать..
Це матерів ви так обзиваєте?
Комиссия50%• 24 июля 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Удалено администрацией...
Идите на фронт!
Весёлая морковка• 24 июля 2024
Ответ дляLediBlac
Так в Пікалова і Кошового є державні нагороди від Зеленського

Весёлая морковка• 24 июля 2024
Ответ дляКомиссия50%
Идите на фронт!
В мене двоє там.Не вам мене посилати
Тётушка Лошадь• 24 июля 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Іноді краще жувати.Нема і не буде таких четвірок,це легенда української розвідки.Хоч поцікавтеся.Ересь пишете
Так расскажите нам. Я, например, тоже впервые слышу.