Сиреневая цапля• 24 июля 2024
Незакінчена вища освіта. можна поступати у коледж?
Якщо немає документу про вищу освіту, то можна поступати у коледж?
Фуліганка• 24 июля 2024
На скільки я знаю, можна відновитись у ВУЗІ і продовжити навчання. Та отримати ВО. Але по суті вашого питання - звісно можна. Просто не зрозуміло навіщо)
Подвійна веселка• 24 июля 2024
А каким образом вообще связаны во и возможность поступления в колледж?
Сиамская сороконожка• 24 июля 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Та тут же явно, что для получения отсрочки.))))
Автор, если обучение на бакалаврате закончено, а вы не получали диплом, то это не значит, что он не выписан.
Уже не говоря о том, что если в ТЦК вузом или вами подавались документы об обучении в вузе, то отсрочка за колледж в пролете;)
Сиамская сороконожка• 24 июля 2024
Автор, зараз не існує незакінченої вищої освіти. Вона або є або її немає. Закінчив курс бакалаврату, є вища освіта.
Я только за!• 24 июля 2024
Скільки провчилися і на бюджеиі чи контракті?
В принципі можна вступити в коледж на програму на основі 11 класів, а от вчитися разом з 9-тикласниками вас ніхто не пустить навіть на контракт.
Я только за!• 24 июля 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Автор пише, що нема диплому. Мабуть, і на бакалавра недовчився.
Латвийские_Номера• 24 июля 2024
Ответ дляЯ только за!
Да ладно. Кто вам такое сказал? С нами в колледже учился парень 27 летний, на стационаре
Я только за!• 24 июля 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Навряд чи автору цікаві правила вступу 20 років тому назад, його цікавлять сьогоднішні. З 2024 року заборонений вступ на освітні програми на базі БЗСО при наявності ПЗСО. А вік тут взагалі ні до чого, не розумію, навіщо ви його наводили.
Сиамская сороконожка• 24 июля 2024
Ответ дляЯ только за!
У мене пара знайомих, які покинули навчання, а потім виявилось, що їх дипломи роками лежать в навчальних закладах і чекають власників))))
З нашою системою освіти бувають і не такі чудеса))))
Я только за!• 24 июля 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Ну так, значить, покинули навчання здобувши певний рівень освіти, просто наступний не отримали і документи не забрали.
Сиамская сороконожка• 24 июля 2024
Ответ дляЯ только за!
Ні. Покинули, не закінчуючи бакалаврат. Про наступний рівень там розмови взагалі не було)))))
Я только за!• 24 июля 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Я в такі історії не вірю. Вузу невигідно виписувати дипломи відсутнім людям, державне забезпечення вони вже отримали. Відрахувати з 4го курсу 2го семестру - саме воно. Навіть на друк пластикового диплому треба гроші здавати. По-вашому, вся кафедра скидалася, щоб оплатити друк диплому відсутньої людини?
Сиамская сороконожка• 24 июля 2024
Ответ дляЯ только за!
Не знаю хто і на що скидався, але мені теж не вірилось, як і власнику такого диплому. Але коли коли при мені з сейфу витягли диплом і віддали охрінівшому ’новоявленому бакалавру’, який випадково через кілька років забрів в ’альма мачуху’.... слова закінчились))))
Прийшлось потім ’бакалавру’ навідати ВУЗ ще раз з вдячністю))