Рубаю олівлє• 25 июля 2024

Не можу заснути через втому фізичну і емоційну(((

Проблем купа все й одразу я не витягую .. на фоні стресів і переживань і проблем, проблеми зі і сном,з ніг падаю а заснути не можу..ворочаюся і все. Від цього тільки гірше, не зручно, все болить. Що зробити щоб заснути?
Не рахую, а вважаю• 25 июля 2024
Мелатонін пробували?
Не рахую, а вважаю• 25 июля 2024
Я пропила в квітні, спиться з ним чудово, головне вчасно лягати, після курсу правда знову спати перестаєш і пити його можна не частіше ніж раз на півроку
Распутница• 25 июля 2024
Донорміл, гідазепам.
Донорміл без рецепту.
автор Рубаю олівлє • 25 июля 2024
Зараз вдома ніяких таких ліків немає..
ЯсноВидящая• 25 июля 2024
Наніч може заспокійливі травички заварити.
Мамзелькіна• 25 июля 2024
Згадати щось приємне, когось приємного. Можна якщо вірите в силу ікон то можна на екрані телефону відкрити ту ікону, посміхнутися і подумати що вона вас зцілює, положити собі на центр грудей (солнечное сплетений) на минут 5-10.
Где тут 0?• 25 июля 2024
Спробуйте читати, будь що, аби вимкнути думки, але не совєтчицю чи щось в інтернеті, саме книгу, аби могли зануритися в її атмосферу.
Так, буває потрібно кілька разів перечитати фразу, бо навіть суть одразу не можеш зрозуміти, але чим далі, тим легше, особливо коли сюжет затягує

Для мене працює якщо читаю з телефону, обов´язково темний фон, сірі літери, інакше складно заснути.
Вже багато багато років засинаю тільки так.
Спробуйте, в будь-якому випадку гірше точно не буде
автор Рубаю олівлє • 25 июля 2024
Ответ дляМамзелькіна
Моє життя дало багато причин не вірити в бога....
Не допомагає
Тільки не про гроші• 25 июля 2024
Ответ дляРаспутница
Донорміл, гідазепам.
Донорміл без рецепту.
Гидазепам на время войны тоже без рецепта)
Распутница• 25 июля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Це залежить від аптеки і навіть продавця, один раз продали, а інший ні.
ЛеньГуглить_правда• 25 июля 2024
Мені допомагає магній Б6.
8 таблеток щодня.
Там в залежності від виробника 40-48 в одній таблетці. А в нормі пити потрібно дозу 400
Мамзелькіна• 25 июля 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Не допомагає
Ну тоді читайте будову трактора перед сном, а шо.
ЛеньГуглить_правда• 25 июля 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Зараз вдома ніяких таких ліків немає..
Теплу ванну або душ,
Попарте ноги, випийте теплого чаю
Пишу з калідору• 25 июля 2024
Мелатонін мені був до неба, толку нуль.
Але тут порадила дівчина Анантаваті - я дуже вдячна, це просто інше життя.
І Магній цитрат 200 2 рази на день.
І якщо не п´єте віт. групи В, теж треба додати.
Оце в комплексі тримає нерви в нормі.
Пишу з калідору• 25 июля 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Зараз вдома ніяких таких ліків немає..
а є банальна ношпа? теплий чай, потім ношпа на вагу 6-кг 2 шт, більше - додайте. і просто лягайте - не поспите, то хоч відпочинете.
Пишу з калідору• 25 июля 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
я була на донормилі 12 років, і потім за день перестала пити і ок.
але зараз не можу його пити, бо зранку треба багато працювати.
Ласунка• 25 июля 2024
Вимкніть всі гаджети,теплий чай,можливо вино)я навпаки сплю так міцно,що таке враження що ніч як година
Українська зірочка• 25 июля 2024
У меня на телефоне есть скачанная офлайн игра ’слово из слова’. Когда я знаю, что мне нужно спать, я захожу в игру - первые 5-10 минут у меня подрыв, а потом меня просто вырубает и глаза сами закрываются.
Аноним Советчик• 25 июля 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Зараз вдома ніяких таких ліків немає..
міасеру купіть і по півтаблетки за годину перед сном. це легкий антидепрессант і мені його приписала лікар , бо картина була як у Вас.
Все будет, но потом• 25 июля 2024
Анксиомедин хороший препарат на ночь, но дорогой. Мелатонин до жопы, донормил имеет побочки, не надо их
Мастер Пис• 25 июля 2024
Новопасит за 1-2год до сну.Навіть не будете пам´ятати як заснули.
useruseruser• 25 июля 2024
Болгарська валеріана,Сонміл,Сондокс,Корвалтаб Екстра,Седанол
useruseruser• 25 июля 2024
Ответ дляМастер Пис
На мене він взагалі не діє.Чесно
Кумедна• 25 июля 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Зараз вдома ніяких таких ліків немає..
Тепла ванна розслабляє. А взагалі ніч вже пройшла. Я коли знову перестаю спати, пропиваю курс магнія В6 той що допельгерц антистрес, він не дорогий відносно інших.а якщо ще й бронювати, то взагалі дешево можна купити. Пью 3 місяці. Потім пів року спокійно засинаю, а стреси в мене щодня майже. Пробувала мелатонін, то сплю лише від мелані і як випью, то сплю, як не випью - то не сплю. І ще мені подобається пасіфлора в таблетках ( забула назву) і антатаваті ( якось так) - гарно заспокоюють і на травах. Але за годину до сну потрібно пити.
Кумедна• 25 июля 2024
Ответ дляПишу з калідору
Мелатонін мені був до неба, толку нуль.
І Магній цитрат 200 2 рази на день.
Оце в комплексі тримає нерви в нормі.
100%
Непереможна• 25 июля 2024
Ванна с бишофитом
Пишу з калідору• 25 июля 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Зараз вдома ніяких таких ліків немає..
перепрошую, на 60 кг - 2 табл на ніч.