Невгамовна Бу• 25 июля 2024

У нас сьогодні тільки одна година протягом доби буде без світла! А у вас?

Нарешті ми зі світлом!
ДолькиКабана• 25 июля 2024
И у нас!!! Но это не точно...
tarveldy• 25 июля 2024
А де зрада?
Шмоточницаца• 25 июля 2024
Ще тільки день розпочинається, як можна знати точно? Обіцяють одне, а по факту може бути інше.
ЖонДуан• 25 июля 2024
У нас два часа, но кто знает...
Аnnеt• 25 июля 2024
Два часа, но ещё не вечер.
автор Невгамовна Бу • 25 июля 2024
Ответ дляШмоточницаца
У нас відключення збігається практично завжди з графіком
Соня-сонятко• 25 июля 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
Нас вже добу не відключають
Звездолётчица• 25 июля 2024
У нас останній раз вимикали вночі з вівторка на середу на дві години.
Дідова баба• 25 июля 2024
Щастя любить тишу))) але зі світлом так не звично))
Миловидна леді• 25 июля 2024
3 години
Бентливуман• 25 июля 2024
С 18 до 22.
НаливайКа• 25 июля 2024
У нас и вчера целый день был
После 21.30 выключили. Хорошо что вывели блок Аэс и починили
Malificenta_• 25 июля 2024
у нас 2 години, в самий потрібний час, з 20.00 до 22.00
НаливайКа• 25 июля 2024
Ответ дляtarveldy
А де зрада?
Нельзя написать что радуемся? Тут принято 100 тем о отсутствии света, а тема про то, что свет есть и починили наши энергетики, это плохо?
Негде развернуться европейкам тута
Дай подивлюся• 25 июля 2024
У нас тоже час, если все ок будет. Но на улице прохладно, так что думаю, все будет ок)))
Мамина корзиночка• 25 июля 2024
Ответ дляMalificenta_
І тут не вгодили

Так вірно - є люди , в яких склянка завжди напівпорожня, а є ті, в кого вона напівповна
МЧСница• 25 июля 2024
У меня не выключают третий день уже
Полонянка SexShop-а!• 25 июля 2024
Ой, у нас может тоже, если отключения для всех с 16 до 22, а у нас по графику с 21 ) Приятно
БоХатая• 25 июля 2024
У нас вчора електроенергія була відсутня 6,5 годин ( Київська область)
НаливайКа• 25 июля 2024
Ответ дляМЧСница
У меня не выключают третий день уже
Тссс
Никто не должен знать
МЧСница• 25 июля 2024
Ответ дляНаливайКа
Тссс
Никто не должен знать
Мне интересно это из за того что уже не +36, или все таки пришло покращення по аэс
НаливайКа• 25 июля 2024
Ответ дляМЧСница
Писали ж, выведи блок с ремонта
МЧСница• 25 июля 2024
Ответ дляНаливайКа
Писали ж, выведи блок с ремонта
Точно, я последнее что читала по аэс это тут тему, там наоборот было.
НаливайКа• 25 июля 2024
Ответ дляМЧСница
Там горели трансформаторы, тему создала жена сотрудника станции.
Поэтому не вышло все с 10.07, ремонт был. И така опа была в жару и мало света.
Допоможіть знайти• 25 июля 2024
А где смотреть?
Витворунка• 25 июля 2024
Не вимикають
Malificenta_• 25 июля 2024
Ответ дляМамина корзиночка
І тут не вгодили

та ні, мені вже сто раз паралельно, просто відколи виключати почали світло, в цю годину воно є можливо раз намісяць, максимум два, а хочеться просто прийти після роботи додому, і коли покладеш дупцю на диван щоб відпочити, щоб можна було собі фільмець включити і все.... благодать
Допоможіть знайти• 25 июля 2024
Ответ дляНаливайКа
Писали ж, выведи блок с ремонта
Ну да,когда люди начали бастовать.
Я на хвилинку• 25 июля 2024
Ответ дляНаливайКа
Писали ж, выведи блок с ремонта
Странно , а как же ’продажи в Европу , набивание карманов ’ ?
Эх! Так раскачивали, так раскачивали и всё впустую )))
Malificenta_• 25 июля 2024
Ответ дляМЧСница
вчора запустили ще один блок на атомці, вийшов з ремонту