Аленький носочек• 25 июля 2024
Купила трохи продуктів - 315 грн( Чому так дорого все?
Чи Ашан здорожчав, чи мені здається. Якось забагато для такого набору...
Аленький носочек
• 25 июля 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Богине яйца нужны только в упаковке?
Більшість так купує. Мені упаковка потім треба, і в пакетах не зручно
Гарантую неперелевки• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
У виборі були тільки такі ряжанка і йогурт. Яйця ,до речі, великі і дешевші за упаковку менших
Так кто вам виноват, что вы поперлись и купили те продукты, которые были? Вам шашечки или ехать? Я вчера яйца купила по 2.23. большие. Еле лоток закрыла. Но для этого я прошла одну остановку дальше Ашана и купила там. Арахис беру у чурки на базаре. 90 грн жареный и соленый, кило.
Аленький носочек
• 25 июля 2024
Ответ дляЗабула що?
Ви якась дивна. То не відмовляйтесь, якщо можете собі дозволити
Просто запитала, чому так дорого, це ж звичайні речі
Забула що?• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Повинно бути за норм ціну, а зараз все дорого. Чи норм оце все терпіти?
Щоб не терпіти - не купуйте нічого. Вирощуйте все самі
Аленький носочек
• 25 июля 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Удалено администрацией...
У вас поганий день?бан
Стигла полуниця• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Не терпіть.
Завтра не пью• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Большинство покупает без упаковки.
Куда вам та упаковка
Аленький носочек
• 25 июля 2024
Ответ дляЗабула що?
А скільки повинен коштувати цей набір? І хто компенсує поставщику цю різницю?
Ну на 100 грн менше і це було б ок. Чомусь зарплати не піднімають звичайним людям
Суцільна зрада• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Сколько вам лет, что задаете подобные вопросы?
Хомо_сапиенс• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Немає сечі терпіти ці пекельні борошна)
Рятівник Малібу• 25 июля 2024
Ашан всегда был недешевым магазином, плюс на него собирались наложить налоговые санкции за невыход с российского рынка. Автор, попробуйте ходить в другие магазины. А возмущаться бесполезно, придется приспосабливаться.
Аленький носочек
• 25 июля 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
В якому магазині? Не у всіх є час бігати за акціями
Забула що?• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
А чому зарплати мають підіймати?
ПушАпница• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
І як жити(
Ви вперше були в магазині, чи до чого ця тема?
Завтра не пью• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Богиня яйца не может купить без упаковки
Стигла полуниця• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Бо це не дорого.
Аленький носочек
• 25 июля 2024
Ответ дляЗабула що?
Мені і так передають їжу з села. Якби купувала ще помідори,свинину , огірку була б ще більше в шоці від цін
всегдаДаДа• 25 июля 2024
Я вчера на эту сумму купила коробочку голубики, коробочку ежевики и килограмм персиков. За день это съедено, вот сейчас опять иду за фруктами и ягодами
АгатаХристя• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Не терпите. Какие у вас есть предложения?
Завтра не пью• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
В любом магазине
Аленький носочек
• 25 июля 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Большинство покупает без упаковки.
Куда вам та упаковка
У всіх в корзинах бачу упаковку яєць.
Летюча помилка• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Тобто людина не може купити смаколики час від часу за норм ціну?
Хто може той купує і не причитає за 300 грн
Жертва интернета• 25 июля 2024
У якій ви сфері працюєте, що не можете дати відповідь на власне питання? Чи ви за співчуттям і однодумцями прийшли?
Гарантую неперелевки• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Тогда не нойте. Если у меня нет денег, я не покупаю фасованный арахис и органическую полочку (которая органическая только в цене и на этикетке) .
Завтра не пью• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Оно и видно
Аленький носочек
• 25 июля 2024
Ответ дляЗабула що?
А чому зарплати мають підіймати?
А ціни чому?
Рятівник Малібу• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Это вопросы к вашему работодателю.