Пампушечка• 25 июля 2024

Продление укр. паспорта. Кто вклеивал новое фото?

Мне недавно исполнилось 45.
Нужно вклеить новое фото в паспорт (решила пока без ID карты).
Подскажите кто делал. Нужно своё фото принести в ЦНАП или они на месте делают?
Я бы лучше принесла, выбрала лучшее))
А то как обычно-самые страшные фото это в паспорте.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 25 июля 2024
чоловік робив і приносив в міграційну службу. я не впевнена, але чула, що на період воєнного стану паспорт буде вважатись дійсним без фото

Ро30BbIu_CJIoHuK• 25 июля 2024
ЦНАП скоріше за все відмовить посилаючись на якусь фігню. Шукайте інші варіанти як вклеїти.
Новорічна пальма• 25 июля 2024
делаете 2 фото. приносите в цнап с паспортом. через неделю забираете паспорт с вклеянным фото. бесплатно
Анонимба• 25 июля 2024
Вклеювала минулого року. Фоткали на місці, але можна було і принести своє фото (головне, щоб відповідало їх вимогам)
Шмоточницаца• 25 июля 2024
А за границей это можно сделать?
автор Пампушечка • 25 июля 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Спасибо, бегу делать фото
автор Пампушечка • 25 июля 2024
Ответ дляАнонимба
А якi можуть бути вимоги? Хочу зробити звичайну на паспорт. Там жеж є якісь стандарти.

Анонимба• 25 июля 2024
Ответ дляПампушечка
ну так, є стандарні вимоги для фото на паспорт я ж про це і пишу
Рву и мечу• 25 июля 2024
Ответ дляПампушечка
Фотографи про ті вимоги знають, ви просто кажете, що вам на паспорт. Чоловік вклеював фото трохи менше року тому в міграційній службі, фото приносив сам - в понеділок заніс, в пʼятницю забрав
Бибер-анонимер• 25 июля 2024
Ответ дляПампушечка
Спасибо, бегу делать фото
Я тоже свои фото приностла , но не в цнап, а в паспортный стол, и обязательно до месяца после др, потом откажут
Бибер-анонимер• 25 июля 2024
Ответ дляПампушечка
Только размер, посмотрите у них на сайте
Бибер-анонимер• 25 июля 2024
Кстати, прописка не важна, я совсем в другом регионе вклеила
Капитошечка• 25 июля 2024
Приносите фото в ЦНАП и через неделю получаете результат. Проверено.
Царевна в уггах• 25 июля 2024
В Дніпрі вклеїли фото не в ЦНАП, а в міграційній службі. Через тиждень після відвідування.
Анонимба• 25 июля 2024
Ответ дляБибер-анонимер
ні, зараз немає ніяких строків, я вклеювала через півроку десь
Бибер-анонимер• 25 июля 2024
Ответ дляАнонимба
Вам повезло, очень многим отказывают
Анонимба• 25 июля 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Вам повезло, очень многим отказывают
На яких підставах? ) не смішіть. Ніяких підстав для відмови немає і люди повинні вміти відстоювати свої права
Бибер-анонимер• 25 июля 2024
Ответ дляАнонимба
Ага, судиться предлагаете??? Ну ну
Анонимба• 25 июля 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Ага, судиться предлагаете??? Ну ну
Нунукайте далі
дивуюсь таким ’терпілам´ - відмовили і все, пішли ні з чим... ні самі не знають, що до чого, не в змозі вимагати чіткої відповіді, в зв´язку з чим відмова..

Анонимба• 25 июля 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Ага, судиться предлагаете??? Ну ну
Вчіть матчасть:
В період дії воєнного стану є особливості. Так, паспорти зразка 1994 року, до яких не вклеєно фотокартку у разі досягнення 25- чи 45-річного віку, строк вклеювання до яких настав за 30 днів до 24.02.2022 та після 24.02.2022, є документами, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України (постанова КМУ від 21.10.2022 №1202).
Якщо у паспорт не вклеєно нове фото і 25 чи 45 років виповнилося:

після 24.02.2022 – вклеїти фотокартку можна протягом 30 календарних днів від дня припинення чи скасування воєнного стану
Бибер-анонимер• 25 июля 2024
Ответ дляАнонимба
Нунукайте далі
Я ж вам ответила: судитесь, если такая умная
Анонимба• 26 июля 2024
Ответ дляБибер-анонимер