БезникаяЯ• 25 июля 2024

На свята переїдаю

Дівчата скажіть як не переїдати за столом ?
Ось навіть 2 дні Назад, було свято, о 18:00 прийшли сіли і поїли випили, вже принципі добре наїлася, відійшла від стола, гралася з дітьми. Потім діти полягали спати вже 22:00-23:00 ми з чоловіком якщо щось святкуємо то раніше 2 годин ночі гості не розходяться. І знову сіла за стіл і їла , бо гості бо всі їдять… хоча розумію що не сильно і голодна , і так бісить це …. Ще коли пью їсти хочеться завжди ) як у вас ?
66сезон666серия• 25 июля 2024
вы же не только едите, но и пьете

Elena_Kiev_Solomenskiy• 25 июля 2024
поменьше праздновать
Лукава Кішка• 25 июля 2024
Когда пью , всегда ем как ни в себя. Пью редко.
А вообще только контролировать себя, другого способа нет
Дружная семейка• 25 июля 2024
У вас много праздников, зачем эти гости. Готовьте чтобы на раз поесть. Зачем это свинство бухать до 2 ночи?
Лукава Кішка• 25 июля 2024
Ответ дляДружная семейка
Вот тут согласна.
Посидели, выпили, что-то вкусное съели, пообщались и в 21.00 по домам.
автор БезникаяЯ • 25 июля 2024
Ответ дляДружная семейка
Ну ми не бухаємо до якогось неадекватного стану,і це не так часто як ви собі придумали, просто я стараюсь слідкувати за фігурою, але коли свята немає сили волі
автор БезникаяЯ • 25 июля 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Вот тут согласна.
Ну я ж не вижену гостей з дому) сама зі свят стараюсь завжди раніше підти, але друзі завжди хочуть що б ми залишилися, поспілкувалися а я просо сидіти за столом не можу, потрібно щось жувати
Творог для розжига• 25 июля 2024
Последние гости были до войны, но у меня есть подруга, так у неё каждую неделю гости, причем повод всегда есть)).
Біле пальто• 25 июля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
не винить себя. ну наелась. завтра снова в режим да и все. считайте за читдэй, что даже полезно и нужно