Зубожиння• Изменено 25 июля 2024
Кожанка, за Фастовом Київської., що там смердить коли їдеш поїздом, електричкою?
Хто там проживає , що там так смердить?
Меряю линейкой• 25 июля 2024
Батьки живуть в сусідньому селі, коли вітер в іх сторону то смердить ще на 2 села.
Місцеві кажуть з заводу
Зубожиння
• 25 июля 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Місцеві кажуть з заводу
Дякую, так, мабуть від заводу, його теж видно, коли проїжджаєш.
Скажіть як взагалі та місцевість, я просто придивляюся бо хочу купити хатину , типу дачі, приїжджати на літо.
Творог для розжига• 25 июля 2024
Ответ дляЗубожиння
В Ковалівку треба.