Стильна штучка• Изменено 25 июля 2024
Подруга возить хлопця на роботу
Подруга 3 дні працює, 1 день вихідний. І в цей вихідний замість поспати зранку відвозить хлопця на роботу. До того ж чекає його хвилин 15 поки він спуститься з квартири.
Отримала права та купила машину, бо він не любить громадський транспорт.
Мені здається, чи це справді не дуже правильна ситуація і чоловіки перевелись.
Стильна штучка
• 25 июля 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
он ей купил машину?
Вона сама купила
Бжоли-бандерівці• 25 июля 2024
Это вполне нормальная ситуация. Для нее. Все остальное - не ваше дело
Бжоли-бандерівці• 25 июля 2024
Ответ для_Valeri
Может подруга на него глаз положила? В любом случае поговорите с ним, скажите , что ревнует и не хотите испытывать такие чувства)
Разве она парня автора возит?
Стильна штучка
• 25 июля 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Тобто не у жінок самооцінка під плинтусом, а чоловіки перевелись
І те і інше
Не боюся осуду• 25 июля 2024
Ответ дляСтильна штучка
І те і інше
Ті люди, що поруч з Вами, лише Ваше відображення. Була б у неї у нормі самоцінність, не було б цієї ситуації взагалі, і хто зна, може і хлопця цього також.
Стильна штучка
• 25 июля 2024
Ответ дляиз_под_тишка
А вони живуть разом чи окремо?
Живуть окремо, кожен веде свій бюджет
из_под_тишка• 25 июля 2024
Ответ дляСтильна штучка
Живуть окремо, кожен веде свій бюджет
То їх справа. Хтось живе з чоловіком, який б´є і матюкає постійно. Тому я вже нічому не дивуюсь
Стриптизерка• 25 июля 2024
Ответ дляАпофиозная
Я своего на роботу вожу, он водить не хочет. Проблемы не вижу вообще.
я мужа тоже отвожу. Он за рулем не ездит
Крию матом страшно• 25 июля 2024
Ответ для_Valeri
Хто кого ревнує?
Трільчиха• 25 июля 2024
Та какое ваше дело, что она делает?!
Она у вас спрашивала возить или нет? Нет, не спрашивала!Ей так хочется, ей так нравится, она не должна делать так ,как нравится вам!!!