Бубль Гум)• 25 июля 2024
Чи може чоловік роботи комплімент, якщо так не думає?
Наприклад, казати, що жінка гарна, симпатична. Якщо він так не думає?
Воздух в банке• 25 июля 2024
Конечно. Тем более, если она хороший человек, и мужчина хочет её поддержать, например, или просто чтоб ей было приятно...
Люблю порядок• 25 июля 2024
Звісно. Навіщо розчаровувати жінку.В менк кум такий, в нього всі божественні, чарівні і зірки. Навіть сусідка Тамара Федірівна, якій за 60, і живої ваги 160 кг.
Фісташкова кава• 25 июля 2024
Ответ дляСорока-ворона
Ой, это же вы опять с жирными руками 🤦♀
И с жЫрным троллингом
Люблю порядок• 25 июля 2024
Ответ дляБубль Гум)
А нащо це йому?
Вони вважають, що треба зробити жінці приємно, хоч комплімент. Є така порода чоловіків.
Люблю порядок• 25 июля 2024
Ответ дляСорока-ворона
Ой, это же вы опять с жирными руками 🤦♀
В неї новий віток вже, і перекваліфікація. Пише, як шкода бідних жінок.
Бубль Гум)
• 25 июля 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Ви про що?
Люблю_смаколики• 25 июля 2024
Ответ дляЛюблю порядок
В мене троюрідний брат такий))) Не Ігор часом вашого кума звати? от всі йому красуні, лялечки, зірочки)) Його жінка усюди посилає вирішувати проблеми чи то поліклініка чи то ЖЕК, бо там контингент жінок 50+ і його там всі обожнюють))