Пугачиха• 25 июля 2024

Почему сейчас стало модно отправлять детей в школу в 7?

АсобеннАя• 25 июля 2024
Нормальний вік для початку ходіння до школи 7 років.
А модно чи ні це вже інше питання.
Он деякі альтернативно обдарованих в 5 років віддають до школи а потім і вчителя і діти мучаться з тими малюками

Не обижаюсь• 25 июля 2024
Ответ дляЛісАпетная
Ну от у нас дітки були в класі , яким тільки виповнилося 6 років. Вони сиділи і грали іграшками на уроці, вчитель просила сховати, вони плакали. А батьки гордо казали, що їхні дітки, то талантіще, бо читали і палочки малювали. Але ці діти зовсім не готові були в психологічному плані, і не витримували, а іноді і не розуміли, що від них хочуть.
Так як моя зараз. Їй в вересні 6. В неї тільки іграшки на думці, сидіти і 3 хвилин не буде, крутиться, вертиться, не слухає, що її просять зробити (ходить до логопеда), дивлюсь на неї і думаю, ну яка школа… хоча є дітки, які в 6 вже сидять, слухають і ,що головне, розуміють, що від них хочуть.
СпайдерВумен• 25 июля 2024
Ответ длякультУра
правильная советчица отправляет в 5
В моей стране 5-летних детей в школу не принимают
ЛісАпетная• 25 июля 2024
Ответ дляdulenok
Вот модно ещё в зависимости от роста отдавать: мой высокий , поэтому пойдет в 5, а ваша низкая - можно и в 7 отдавать.
Це ви жартуєте?) Бо син по рокам в 6 клас іде, а по розміру ноги 41 р в 10 клас можна , а по росту 165 у 8 клас))
Щаслива Я• 25 июля 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Это не модно, это для психики ребенка. У меня педагоги все знакомые и говорят, что это идеально для ребенка..ВОЗ рекомендует. В СССР не брали раньше
Да ладно, мой брат 1965 г.р., в школу пошёл в 6 лет и 4 месяца, я 1977 года, в школу пошла в 6 лет. Прям ’не брали раньше’.
автор Пугачиха • 25 июля 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Не знаю какая ваша страна но в Украине вполне себе принимали, я пошла в 6, дома сентябре есть подруга у которой в ноябре др.
ЛісАпетная• 25 июля 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Ну так це норма, дитина по суті, яка школа. Хай грає ще. Щоб не вчитися 12 років, є альтернативи , коледжі , а потім виші.
Пьяная вишня• 25 июля 2024
потому, что родители начали что-то подозревать...
СпайдерВумен• 25 июля 2024
Ответ дляХвилювАллочка
40 лет назад отправляли в 7, 30 лет назад - тоже
30 лет назад в школу отдавали как 7-летних, так и 6-летних детей

МояХатаЗкраю• 25 июля 2024
Я 81 р.н, в мій час в школу не брали до 7. Я пішла в 6р.10міс, батьки вмовили директора. Я на той момент читати, писати вже вміла. Була найменшою в класі.
Донька пішла в 6р.8м, була абсолютно готова, лишати ще на рік варіант навіть не розглядався.
Сина віддала в 6, довго сумнівалися. Але він дуже легко адаптувався, по підготовці теж в плані уміння читати-рахувати був один з найкращих. Одним з аргументів йти в 6 було навчання 12 років. Але в класі більше половини дітей були 7+ років, деяким виповнювалось 8 ще до нового року. Чому - для мене загадка.
СпайдерВумен• 25 июля 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Да, моя тетя пошла в школу в семь с половиной лет. Потому что в шесть с половиной не брали
автор Пугачиха • 25 июля 2024
Ответ дляЛісАпетная
Это так себе альтернатива
Но и не для всех универа такая схема работает
СпайдерВумен• 25 июля 2024
Ответ дляЩаслива Я
Мою тетю в шесть с половиной лет не взяли
Знову Я• 25 июля 2024
Ответ дляПугачиха
Лет 20 назад в основном в 6 отправляли, сейчас ещё учится дольше
Я 20 лет назад школу заканчивала, а в первый класс пошла почти в 8, и норм
Та_шо_ж_таке• 25 июля 2024
Потому что я в 90 году в 7 шла))) еще тогда было модно. Муж так же шел
Альфред Шнитке• 25 июля 2024
Ответ дляНе обижаюсь
у мене кума свою внучку відправляє у 5.9, я в шоці! 7 грудня буде 6. У неї ще навіть зуби передні не всі випали і помінялися, але мотивує тим, що якщо піде в 7 у школу, то у 19 років закінчить, і стара вже буде для школи.
Там все розмивчато• 25 июля 2024
Це модно тільки в інтернеті. В класі молодшого 36 дітей, з них в повні 7 в школу пішли 4 дитини.
ЛісАпетная• 25 июля 2024
Ответ дляПугачиха
Это так себе альтернатива
Я вже зрозуміла, що у вас свій план навчання. Тільки хоч до дитячого психолога чи логопеда сходіть, щоб розуміти , готова ваша дитина. Бо читати, та рахувати, це взагалі не основне для 1 класу..там це все діти швидко вчать до НР. Бо психічно готові навчатися.
ЛісАпетная• 25 июля 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Так може там 7 більшості виповниться до НР, то це норма.

Продавчиня кіз• 25 июля 2024
Ответ дляПугачиха
Я в начале нулевых в школу ходила, у нас было пару людей, кто в 7 пошел. Остальные в 5-6
У мене так само, це в Києві
Продавчиня кіз• 25 июля 2024
Ответ дляЛісАпетная
Це не зовсім правда, бо в мене донька 20 років тому в школу пішла. В класі дуже мало було, кому не виповнилося 7. Але до НР, вже всі були семирічки. В доньки ДН в листопаді, то звісно я повела в 6, і вже за 2 місяці було 7.
Я в п´ть пішла, у вересні 6. Було в класі 2 дітей, як так само пішли в 5, а 6 виповнилося в листопаді
автор Пугачиха • 25 июля 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
У мене так само, це в Києві
Тоже Киев
культУра• 25 июля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
с фигли.
А бесценный опыт мотесорь и иже сними, языковых курсов с года?
Мои с роддома пошли в библиотеку записываться в отдел иностранной литературы
Вподобайден• 25 июля 2024
Ответ дляПугачиха
А лет 30 назад и 10 лет назад в 7.
Кто когда хочет тогда и ’отправляет’.
Оба мои ребенка в 7 пошли.
Там все розмивчато• 25 июля 2024
Ответ дляЛісАпетная
Не більшості. Деяким дітям звісно, що виповниться 7 до нового року, але не більшості.
Червона ікорка• 25 июля 2024
Ответ дляПугачиха
Это школу в 19 закончат
И что? Куда спешить?
автор Пугачиха • 25 июля 2024
Ответ дляЧервона ікорка
И что? Куда спешить?
Вы готовы ребенка до 26 содержать?
Скромняшка• 25 июля 2024
Я в школу пошла почти 20 лет назад, у нас шестилеток вообще не было. В школу шли с 7 или почти в 8, кто осенний-зимний
Червона ікорка• 25 июля 2024
Ответ дляПугачиха
Вы готовы ребенка до 26 содержать?
Здают поздже, что б потом не бегать решать. Как правило ранние дети быстро выгорают и не учатся. Так что это вопрос риторический. Главное что б сам учился, а не родители, а возраст не имеет значения.
Поверьте, год поздже ничего не решает вообще.
Вам кажется быстрее отделаетесь, быстрее в самостоятельную жизнь и т д. А не так все как планируеш.
Я одного сдала в 7, другого в 6.3.
Уже закончили. Никакого не имеет это значения. Просто когда рожали, вы должны понимать были, что дети они и в 17 и в 18 и в 25
Відірву та викину• 25 июля 2024
Ответ дляЛісАпетная
У сина більша частина класу шестирічок була, багато друзів літніх. Всі нормально вчилися, у жодного не було дійсно складнощів з навчанням. Поведінкою також особливо не відрізнялись. Найкращі учні в результаті - дві дівчинки (не знаю коли в них день народження) і два хлопчики (як раз літні, які рівно в 6 йшли).
А почитати порадницю - всі плачуть і граються.