Malificenta_• 25 июля 2024

Перші стосунки у дочки

Ви зараз мене напевне висмієте, скажете що якесь кончене чи шо. У дочки появились стосунки і от у них перше побачення з моменту здобуття статусу пари ( ну скажем так). Вони зараз там на побаченні, а я переживаю так, ніби це моє побачення🤣 Дочці 16 буде, хлопцю 19 (може звідси всі переживання). Ми з дочкою в дуже тісних стосунках, тому такі теми обговорювали нераз, в ній я впевнена. З хлопцем ми заочно знайомі тому і в ньому вроді аж надто великих сумнівів нема. Але всеодно мені чогось неспокійно. Вона чиста, а в мене чомусь на секунду закралась думка " якщо використає і кине?" В їх стосунки лізти не збираюсь але чогось зараз так захотілось хлопцю дати настанову ( ну він теж знає що я вкурсі всіх їх спілкування, що маю його номер і тг, і що вона мені розказує абсолютно все). Але я тримаюсь🤣 якось, але намагаюсь бути адекватною. Коли мене от тільки попустить це переживання? Ох незнаю..
So_so• 25 июля 2024
Вы о сексе? Ни в коем случае не внедряйте девочке мысль, что заниматься сексом это быть использованной.

автор Malificenta_ • 25 июля 2024
Ответ дляSo_so
Нє, я про таке навіть не збираюсь говорити з нею, що хлопці можуть як то кажуть вимахати і сказати папа. Ви що, я не збираюсь заложувати думку що хлопці можуть бути погані. Це її урок і досвід якщо недай бог прийдеться стикнутися з нечесними чи поганими чоловіками.
Мама Україночки• 25 июля 2024
Перший секс був, є і буде)
Як і сльози після першого кохання, як і романтика і незабутні відчуття від першої закоханності) як це романтично)))) як це чудово згадувати .

П.С. мама 12 річної доньки. У мене це все ще попереду)
Like-995b• 25 июля 2024
Я в этом же случае мама мальчика) не переживайте , если он из адекватной семьи и хороший парень) а если не сложится , ну это жизнь
автор Malificenta_ • 25 июля 2024
Ответ длямама любимой дони
Перший секс був, є і буде)

Ох знаю, тому в цьому аспекті радію за неї і з нею. А всі тревоги тримаю чітко при собі. Це я вам тут виговорилась, бо десь треба то випустити, як то кажуть.
автор Malificenta_ • 25 июля 2024
Ответ дляLike-995b
Ви все правильно кажете, тому і не хочу пхатись. Головне щоб скоро бабусею не стати, я ще замолода🤣
Like-995b• 25 июля 2024
Ответ дляMalificenta_
Я думаю они сейчас образованные в этом плане)) надеюсь во всяком случае 🤣
Мама Україночки• 25 июля 2024
Ответ дляMalificenta_
Я Вас розумію. Хоч мені ще рано про таке думати, але вже всі ’за’ і ’проти’ в голові перекрутила.
Тримайтесь, будьте подругою й надалі) Це чудово, що донька з Вами всім ділиться, а не приховує

У мене такого не було, тому з дитиною помилок таких стараюсь не робити. Може і у Вас так, Чому такі страхи і сумніви?
автор Malificenta_ • 25 июля 2024
Ответ длямама любимой дони

Чому- незнаю. Можливо тому що сама один раз в житті стикнулась з таким. Коли ходять бігають, і от ти вирішила віддатись, довіритись, а кинули після першого разу просто мовчки. Тай які тепер хлопці і що в них в голові - не знаю

Мама Україночки• 25 июля 2024
Ответ дляMalificenta_
Я думаю, що у %80 такий длсвід був. Тепер і за доньок хвилюємось. Це все нормально.
автор Malificenta_ • 25 июля 2024
Ответ длямама любимой дони

Дочка вже мала аж двох хлопців, але до поцілунків навіть діло не доходило. Перший - тільки почали зустрічатись, батьки взяли і забрали його, переїхали кудись. Другим була не задоволена дочка, її налякало те що він дуже велику ревність показував з першого ж дня
РойЛеля• 25 июля 2024
Ответ дляLike-995b
Та шо там казати, все ж мамам хлопчиків не так тривожно.
’На козакУ нема знакУ’
Народна мудрість
автор Malificenta_ • 25 июля 2024
Ответ дляРойЛеля
’На козакУ нема знакУ’
Народна мудрість
От от, тому в мене закралась думка що треба нагадати хлопцю, що як діло дойде до секасу, щоб думав про презіки. Але я того не зроблю, я ще не зовсім здуріла🤣
РойЛеля• 25 июля 2024
Ответ дляMalificenta_
Це ви маєте вкласти своїй доні, що секс тільки з презіком і тільки по коханню а не тому, що хлопець вже хоче, бо пісюн виріс.
А мами синів мають їм вкласти, що тільки по згоді, як би не кортіло.
П.с. я другою дитиною завагітніла з презиком, тому я впринципі проти сексу до 18 років. Але ж хто мене питатиме
автор Malificenta_ • 25 июля 2024
Ответ дляРойЛеля
Ну це вже в голову вклала, і іноді нагадую на що мені дитина каже - я памятаю мамо,не переживай. Говорили і про те що це у стосунках буває рано чи пізно, тому щоб не йшла на поводу у хлопця а згодилась тільки коли сама буде готова ( правда зі сміхом трохи сказала але краще попізніше). На що мені дочка відповіла - мамо ну ти мене знаєш, я ще не скоро на таке погоджусь.
Мама Україночки• 25 июля 2024
Ответ дляMalificenta_
Ого....добре, що дочку відвело від такого
автор Malificenta_ • 25 июля 2024
Ответ длямама любимой дони
Це точно, я теж думала, добре що не він став її першим повноцінним хлопцем🤣 ото би натерпілась в перших же стосунках
PureTea• 25 июля 2024
Ответ дляMalificenta_
Якщо ви будете так втручатись, то скоро хлопець втече від вашої дочки(а точніше від вас)
Вам більше зайнятись нічим?
автор Malificenta_ • 25 июля 2024
Ответ дляPureTea
Вам більше зайнятись нічим?
Я ж написала що я такого не зроблю. А думкам ніхто не забороняє в голові крутитись, головне не йти в них на поводу.

PureTea• 25 июля 2024
Ответ дляMalificenta_
Я не думаю, що 19-річний хлопець довго чекатиме, взагалі не розумію стосунків з такою різницею у віці, коли дівчина ще ’не готова’, або доньці просто незручно, що ви втручаєтеся, все випитуєте...
Мама Україночки• 25 июля 2024
Ответ дляMalificenta_
Все одно, рано чи пізно, такий досвід, нажаль, буде у всіх. Особливо з тим, як зараз виховують хлопців, та і деяких дівчат...
Tina0506• 25 июля 2024
Ответ дляРойЛеля
І тільки після аналізів
автор Malificenta_ • 25 июля 2024
Ответ дляPureTea
Я абсолютно не випитую повірте, вона сама приходить і про все розказує. З ким хто де і як. Мені немає необхідності щось випитувати
автор Malificenta_ • 25 июля 2024
Ответ дляTina0506
І тільки після аналізів
🤣 та як би я таке зробила то від неї не то щоб він втік, а взагалі ніхто б не підійшов. Будь на її місці я б ще й від мами такої втекла🤣
автор Malificenta_ • 25 июля 2024
Ответ длямама любимой дони
Це само собою, рано чи пізно це у всіх буде ніхто ніколи не був і не буде застрахований. Наша справа мам - виховати, навчити і підтримати. Сама розумію що не завжди буду радіти з нею, прийде час коли і заспокоїти і підтримати треба буде.
Мама Україночки• 25 июля 2024
Ответ дляMalificenta_
Так, і поплакати. Головне бути завжди поруч з підтримкою)
Тримайтесь) і не забувайте ділитись цим з нами) буду читати і також набиратись досвіду
Ксения З.• 25 июля 2024
Ответ дляSo_so
Речь о том, что парень может ею воспользоваться
So_so• 25 июля 2024
Ответ дляКсения З.
Каким образом?
Ксения З.• 25 июля 2024
Ответ дляSo_so
Каким образом?
Что значит ’каким’? Переспать и бросить
автор Malificenta_ • 25 июля 2024
Ответ дляКсения З.
Все пройшло добре, дочка по дорозі додому подзвонила, емоції розказує, хлопець навіть культурніший ніж я очікувала