Пугачиха• 25 июля 2024

Почему сейчас стало модно отправлять детей в школу в 7?

Хтивиця• 26 июля 2024
Мене віддали в 5.10, в листопаді було 6.
вчилась добре, на той час вже читала, писала. важко взагалі не було, в школі завжди була наймолодша. Закінчила в 16, університет закінчила в 21. Ніколи не думала, шо це дуже рано, я навпаки рада, що так вийшло!)

автор Пугачиха • 26 июля 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Здают поздже, что б потом не бегать решать. Как правило ранние дети быстро выгорают и не учатся. Так что это вопрос риторический. Главное что б сам учился, а не родители, а возраст не имеет значения.
Поверьте, год поздже ничего не решает вообще.
Вам кажется быстрее отделаетесь, быстрее в самостоятельную жизнь и т д. А не так все как планируеш.
Я одного сдала в 7, другого в 6.3.
Уже закончили. Никакого не имеет это значения. Просто когда рожали, вы должны понимать были, что дети они и в 17 и в 18 и в 25
Нет такого правила
Аристократка-тунеядка• 26 июля 2024
Як вчитель початкових класів можу сказати, що тільки тут спостерігаю таку тенденцію. В реальності ж 7-річок не більше 15%, тобто 3-4 на клас. З 2018 року, відколи впровадили 12-річну освіту, 7-річних першокласників стало набагато менше.
Аристократка-тунеядка• 26 июля 2024
Ответ дляВідірву та викину
У сина більша частина класу шестирічок була, багато друзів літніх. Всі нормально вчилися, у жодного не було дійсно складнощів з навчанням. Поведінкою також особливо не відрізнялись. Найкращі учні в результаті - дві дівчинки (не знаю коли в них день народження) і два хлопчики (як раз літні, які рівно в 6 йшли).
А почитати порадницю - всі плачуть і граються.
Я не знаю в чому феномен, але наймолодші літні діти дійсно самі успішніші))) і моя мама, педагог з 40-річним стажем, теж про це постійно говорила
ЖаннаНеАгузарова• 26 июля 2024
Ответ дляПугачиха
Это школу в 19 закончат
Можуть умудритися закінчити школу з двома дітьми