Шотуткоїться?• Изменено 25 июля 2024
SUP Киів ( для підлітка з інструктором)
Донька підліток просить поїхати покататися на SUP вперше. Кули порадите їхати в Києві, щоб спокійно ( менше гасали на всяких плавзасобах моторних) і тренер гарний.
Тішуся неперетішуся• 25 июля 2024
Ми ходимо на наше озеро Редькіне, Оболонський район, сьогодні мій малий сам плавав годину за 350 грн. Без інструктора. Маєму 12 років. Працюють з 10 ранку, в будній день тихо і спокійно, людей мало а озеро прекрасне.
Шотуткоїться?
• 25 июля 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Дякую. Моій теж 12-ть.Зараз гляну де воно те озеро, вперше чую, ми з Троєщини.
Тішуся неперетішуся• 25 июля 2024
Ответ дляШотуткоїться?
До нас їдуть і з Троєщини, і з Нивок, з Виноградора, з Пущі також)
Мост_Устал• 26 июля 2024
Там можно и без тренера, можете вдвоем поплавать тоже. Особых умений не требует