жінка незаміжня• 26 июля 2024
Репетитор з історії
Підскажіть будь ласка, у кого діти сдавали НМТ , цікавить підготовка з історії, де займались або контакти перевіреного репетитора
РокерША• 26 июля 2024
Добрий день! Я оплатила онлайн навчання у професора історії Вінницького педагогічного університету, бо побачила рекламу у фейсбуці і ціна підійшла. Син вже почав заняття. Поки мене влаштовує.
Крошка Енот• 26 июля 2024
Ответ дляРокерША
Ну, пока он не написал НМТ, рано делать выводы.
жінка незаміжня
• 26 июля 2024
Ответ дляРокерША
Це Юрій Степанович Степанчук? Таку рекламу бачила, думаю теж
Мрії у вирії• 26 июля 2024
Чоловік без підготовки ( більше 20 років після школи), цього року здав на 136 балів
жінка незаміжня
• 26 июля 2024
Ответ дляМрії у вирії
Молодець, мабудь любив історію або викладач гарний, у нас з цим біда
Мрії у вирії• 26 июля 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Та не знав він історію , казав прикидав приблизно. Все здав, і математику. Сміявся, що один сидів підглядав у нього. Бо в аудиторії все було у всіх однакове
жижифреймут• 26 июля 2024
Ответ дляМрії у вирії
Розумний вигляд Вашого чоловіка внушив довіру підглядаючому)))
Синди Кроуфорд• 26 июля 2024
Ответ дляМрії у вирії
Мій син на 148.Школу закінчив 4 роки тому,теж взагалі не готувався.І в школі не вчив,як треба.
Советничаю тут• 26 июля 2024
Нащо він ? Візьміть програму з історії та посібник. Читайте посібник , звіряйте з програмою. 184 бала здав син, єдине - питали як готуватись в знайомого репетитора
Винник• 26 июля 2024
Сын на курсы ходил в Могилянку. Историю сдал на 184, поступил на исторический факультет)
Мрії у вирії• 26 июля 2024
Ответ дляжижифреймут
А він розумний не лише на вигляд..
РокерША• 29 июля 2024
Ответ дляжінка незаміжня
так
РокерША• 29 июля 2024
Ответ дляВинник
Добрий день! А на кого ваш син поступив? цікавлюся, бо мій син сам не знає, хоча цікавиться всесвітньо історію . Вчителем то точно ні, а ким ще можна стати, не знаємо?
Винник• 29 июля 2024
Ответ дляРокерША
Поступив на Історію Україну та культурну антропологію. В КНУ 9 історичних спеціальностей. Подобається. Хоче наукою займатися