Бесбардак• 26 июля 2024

Відпочинок, який ви любите?

Який відпочинок ви любите?
Я не розумію море, намочились, лежимо як тюлені на жарі . І по кругу.
Люблю дивитись нові міста і місця. А сім´я-ні.
Міряно-переміряно• 26 июля 2024
Ці фото зроблені мною у Карпатах. Хіба це не краса? . Походи в гори - для мене найкращий відпочинок.

Irisha obuv• 26 июля 2024
Люблю море, и как вам удается лежать как тюлень на море...
Я то купаюсь долго, люблю плавать. То за ребенком следить нужно, особо не полежишь. Когда волны есть, то вобще веселье начинается. Берем матрас и на волны.
А когда в египет ездили, у нас такой коралловый риф шикарный был. Мы из моря и не выходили, снорклингом занимались, рыб красивых смотрели
Замріяна• 26 июля 2024
Отдых – это смена обстановки, кому чего не хватает в обычной жизни. Кто замахался от работы, нврвотрепки и устал от суеты, тому нравится лежать тюленем. Кому надоедает скука ежедневного дня сурка, тот ищет впечатлений, поездок, походов, даже эсктрима. Ну и от характера зависит. Я не люблю тюлений пляж, море без гор и леса рядом, не понимаю отельный отдых у бассейна.
Вумна вутка• 26 июля 2024
Все люди разные
Я разделяю пляжный отдых и именно путешествия.
В первом случае да, я хочу только купаться/загорать
Во втором случае это осенне-зимний период и впечатления
Бадабум• 26 июля 2024
Ответ дляБесбардак
Але аквапарк тепер є майже в кожному більшому місті
Море він не замінить. Аквапарк просто як доповнення до моря.
Взагалі, знаю, що люди діляться на ’гори’ і ’море’, так само, як на диню і кавун :)))
Он зверху фото прекрасних Карпат - а мені НІ, це не відпочинок, це каторга. Тільки хіба що на картинку подивитись, йти туди не тягне зовсім.
Колгоспниця• 26 июля 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
А я, навпаки, люблю саме гори. В горах , мабуть, не стільки людей гине, як на водоймах. Тому тут все відеосно
Я дитинство провела в горах. Коли дощ гори перетворюються в щось жахливе, потоки води з маленьких річечок перетворюються у всеядних потвор... А потім десь порве каберв ел.живлення і сидиш без світла поки не полагодять. Дивитися на гори добре, коли коло моря відпочинок і десь там за обрієм гори . я люблю степ, українську Таврію..
Грибной_Дождик• 26 июля 2024
Люблю відпочинок у комфорті. Палатки і підмивання з ложки, баули по 50 кг не розумію.
Естетично подобається роздивлятися панорами міст і місцин: я завсідниця оглядових майданчиків і канатних доріг.
Не люблю екстрим. Відпочинок — завжди про безпеку і спокій.
Якщо всі пункти дотримані, мені байдуже, гори, море або степ. Головне — наявність цивілізації в піший доступності

Сіточка• 26 июля 2024
Ответ дляБесбардак
В Киеве нет(