Бесбардак• 26 июля 2024

Відпочинок, який ви любите?

Який відпочинок ви любите?
Я не розумію море, намочились, лежимо як тюлені на жарі . І по кругу.
Люблю дивитись нові міста і місця. А сім´я-ні.
So_so• 26 июля 2024
Разный. Но море обязательно.

Царевна_несушка• 26 июля 2024
я як тюлень❤
Голодаю• 26 июля 2024
Також ненавиджу лежати в мокрих трусах.
Нові місця подобаються.
Доктор Хаос• 26 июля 2024
Як тюлень і трішки походити) Бо якщо тільки на екскурсії, то немає сенсу їхати на море.
Потужна махіна• 26 июля 2024
Я тюлень
Мені ці нові міста і без відпочинку надоїли
Бадабум• 26 июля 2024
1. Море. Влітку, all, можна з дітьми і аквапарком. Щоб їм весело, а ми тюленями на сонечку.
2. Нова країна восени чи навесні. Вдвох. Щоб багато ходити, розмовляти і бути вдвох.
Останній вид відпочинку вже 2 роки як накрився, дуже сумую за ним :((
автор Бесбардак • 26 июля 2024
Ответ дляSo_so
Разный. Но море обязательно.
Чому? І скільки часу?

автор Бесбардак • 26 июля 2024
Ответ дляДоктор Хаос
А який сенс їхати на море? Здоров´я?
Добра всем!• 26 июля 2024
Если это летний отдых, то море. Всегда в новом месте. Море чередует с экскурсиями, люблю узнавать новое.
В прошлом году провела месяц в Черногории, это кайф: и напляжились, и всю страну с сыном осмотрели.
Ждун с Нибиру• 26 июля 2024
Ответ дляБесбардак
А який сенс їхати на море? Здоров´я?
Удовольствие
Пушка заряджена• 26 июля 2024
Я цей тиждень без авто, своїм ходом.
Намоталася за день і тиждень, вечором піду на озеро,на вихідні їдемо в басейн до свекрів.
А минулі вихідні я з дітьми була активна
автор Бесбардак • 26 июля 2024
Ответ дляБадабум
Але аквапарк тепер є майже в кожному більшому місті
Нетутешня• 26 июля 2024
Египет, Турция,как тюлень лежать, плавать,пожрать, вечером дискотека... Лазить по жаре не моё на экскурсии не интересно
Доктор Хаос• 26 июля 2024
Ответ дляБесбардак
А який сенс їхати на море? Здоров´я?
Так поплавати досхочу, подихати, помилуватись морем, послухати шум хвиль) А ходити постійно десь, то можна і просто в містечка без моря їхати.
Коханозадовільна• 26 июля 2024
Комбинирую
Пляж, аренда машины, экскурсии, прогулки, рестораны, шопинг.
Кручу хвости• 26 июля 2024
По настроению. В прошлый раз отдых был на море, но активным (каждый день новые места, пляжи). В этот раз будет просто океан, без активностей. Перед этим путешествие короткое
Khmelnichanka• 26 июля 2024
Люблю годинами сидіти на березі моря і слухати шум хвиль. Люблю блукати по кромці води вздовж берегової лінії, люблю на світанку пити каву на балконі з видом на море.
Тюлень я, коротше :)
Також дуже люблю екскурсії, нові міста, нові враження.
Але бажано не поєднувати ці види відпочинку за раз.
Краще розділити задоволення.
Колгоспниця• 26 июля 2024
Море це ж не лише лежати на пляжі. Це оздоровчі процедури. Сонце, повітря, вода, сон, прогулянки, смачна їжа.

Ранком на сході сонця оздоровча гімнастика ци гун. Вечером танці або кіно. Як же це було чудово.
Перша на селі• 26 июля 2024
А я розумію море. Бо маю дуже швидкий і напружений темп життя. Це як спосіб релакснуть, не ворушитися і розглядать природу. Нові міста, екскурсії теж люблю

Колгоспниця• 26 июля 2024
Я не розумію відпочинок в горах. Для мене гори це небезпека, от підсвідомо так
Пацан к успеху шел• 26 июля 2024
Для меня всегда идеальный отдых - море.
Прилетели,
взяли машину напрокат,
Апартаменты обязательно с видом красивым.
С утра на море, потом обед и отдых, потом опять море и вечером прогулка по красивой набережной и ресторан.
На следующий день - экскурсия где то.
Потом опять день моря.
И так две недели.

Без моря - я могу только в горы или на экскурсии съездить на 3-4 дня.
Пацан к успеху шел• 26 июля 2024
Ответ дляКолгоспниця
А я никогда горы не считала опасными.
Мы никогда на них не лазим. Мы ж не альпинисты.
А снять домик в горах, дышать свежим горным воздухом, ходить по красивым местам, жарить мясо и сидеть с сигарами и виски а камина - кайф.
Пацан к успеху шел• 26 июля 2024
Ответ дляБесбардак
А який сенс їхати на море? Здоров´я?
Плавать, загорать, заниматься сексом на пляже под шум прибоя и крики чаек
So_so• 26 июля 2024
Ответ дляБесбардак
Чому? І скільки часу?
Плавать, нырять, смотреть подводный мир, наслаждаться теплом, покоем. Чем больше, тем лучше.
интайм_не_предлагать• 26 июля 2024
Море. Можу від ранку до вечора валятися під сонцем з перервою на обід в ресторанчику на пляжі. Ще люблю екскурсії на замки і всякі розвалини старовинні
So_so• 26 июля 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
А я никогда горы не считала опасными.
+1, мы просто поесть и посидеть заезжали, море удовольствия.
Міряно-переміряно• 26 июля 2024
Ответ дляКолгоспниця
А я, навпаки, люблю саме гори. В горах , мабуть, не стільки людей гине, як на водоймах. Тому тут все відеосно
автор Бесбардак • 26 июля 2024
Ответ дляSo_so
Ось це фото в уяві зразу намалювало спокій
So_so• 26 июля 2024
Ответ дляБесбардак
Там ещё водопад течет и на другой его стороне одинокая лавочка. Я там села и сидела 2 часа и ещё бы сидела, но муж, дети, друзья взбунтовались. Пахнет лесом, влагой, мятой.
Но для меня ничто не заменит Красное море, жару и пустыню.
O-Yumi• 26 июля 2024
Больше всего люблю многодневные путешествия автомобильные или велосипедные. До полномасштабной, когда ездили в автотрипы, старалась так планировать маршруты, чтобы было и море, и горы, и города. Море люблю, но не лежать целыми днями, а активно проводить время и всего несколько дней...