задумчивая мордочка• 26 июля 2024

Дівчата, подивіться будь ласка планування, придивляюсь квартиру- моє головне...

Побажання 3 повноцінних кімнати, а в великій кімнаті, де 2 вікна- виступ, типу еркера, як його можна гарно обіграти? І розмежувати повноцінних 2 спальні?
Аноним_1857• 26 июля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Та чого ж...
Я просто зараз ютю вдох дівчат на площі 12 квадратів, а моя спальня- 8 квпдратів, і це від забудовника так, тому для мене 27:2 цвлком можливі варіанти поділу. Або просто залишити, як є, просто більшу видилить дітям
того ж
як ви її поділите, по діагоналі?
8 квадратів це не кімната, це спальне місце. то ж не треба порівнювати.
віддайте дівчатам велику кімнату, та зробіть там якесь зонування.

Самохвалова• 26 июля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Та чого ж...
А в 12 метрах у них двухярусная кровать? Может, просто кровать купить
Хочу барабульки• 26 июля 2024
Ответ дляSo_so
Да. Стена там не несущая по плану, легко выделите комнату с окном, а в выступ гардеробную, чтобы вторая комната сохранила форму.
Можете сделать шкаф для каждой из комнат.
Ширина комнаты, которую вы выделили красным около 2 метров, площадь около 8 кв.м.
А там где вы предлагаете гардероб делать - окно, выровнять комнату не получится. Гардероб будет непрактичным.
Мядуза аля моргонер• 26 июля 2024
Ответ дляSo_so
Как-то так
Дизайнер от Бога
автор задумчивая мордочка • 26 июля 2024
Ответ дляСамохвалова
Ні, дві окремі, я до речі тут колись показувала як їх 12 квадратів організовані
Хейзел• 26 июля 2024
Кажу як дизайнер інтер’єру. Вибір не дуже. Важке планнування, забагато несучіх конструкцій, які не дадуть можливості зробити перепланування, дуже великий передпокій, занадто. Кухня виходить менша за коридор, малесенький санвузол. В такій квартирі неможливо зробити гарну вітальню (хіба що жертвувати однією з приватних кімнат) і неможливо зробити комфортну обідню зону (замала кухня). Шукайте ще варіанти, бажано з маленьким передпокоєм, кухнею-вітальнею та подібне, без косих стін, і чим менше в квартирі несучіх перегородок, тим краще. А ще краще звернутися до дизайнерів, які одразу вам будуть робити планування на обрані варіанти квартир.
Проня_Прокоповна• 26 июля 2024
Метраж у квартири великий, але планування невдале. При хорошому плануванні на 100 метрах можна було б чотири кімнати вмістити.
Курочка• 26 июля 2024
23 метра коридор .. 🫤 в обоих концах сделать зоны хранения (гардеробная / шкаф / кладовка), чтобы не занимать этим место в спальных .
Однополые дети делят большую комнату , вы селитесь в меньшей.
Непонятно , как обустроить прихожую (где оставлять обувь, верхнюю одежду, сумки ключи тп), чтобы сразу при входе

Кухня будет кухня - витальня. Я бы разваляла ту стену, что смотрит на входную дверь, чтобы расширить визуально пространство
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 26 июля 2024
Можливо в цьому напрямку, у Вас площа дозволяє туди- сюди рухати

Ответ дляХейзел
Як ви бачите несучі стіни? Мене запевнели, що все окрім зовнішніх стім можна переплановувати
Курочка• 26 июля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Толстое - несущие
Тонкие - нет
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 26 июля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
несучі стіни товстим позначаться
Курочка• 26 июля 2024
Какая цена за кВ м? Посчитайте , сколько вы за этот коридор заплатите . Бесполезный, по большей части
Хейзел• 26 июля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Ці стіни не можна зносити, що за будинок, цегла?
ТАЗератти• 26 июля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Покажіть будь ласка ще
Ответ дляХейзел
І ось ця балка мені спокою не дає- зверху справа- хіба вона не опорна? І я її не маю залишити?
Ответ дляТАЗератти
Покажіть будь ласка ще
Хв, пошукаю в своїх темпх
Фрикаделька• 26 июля 2024
108 м это должна быть трешка, коридор 22 метра это зря потраченная площадь. Ищите трешку
Ответ дляТАЗератти
Покажіть будь ласка ще
Ось, у дітей кімната з виходом на лоджію.11,7 кв

Хейзел• 26 июля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Так, балка несуча. Її або зашивати над стелею, або лишати. Але бачу що стеля невисока, тож не зашиєш
Ответ дляХейзел
Ні, не зашиєшь, там висота 2.5, а балка 2.1 від рівня полу
Ответ дляХейзел
Цегла
Хейзел• 26 июля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Дуже мала висота. Навіть базово стяжка підлоги без теплого полу -100мм, стеля - мінімум -50мм. І того висота приміщення 2,35м
Ответ дляХейзел
Це низько....
ТАЗератти• 27 июля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Дякую. Затишно і продумано.
ОбережнаЯ• 27 июля 2024
Ну, якби тільки цей варіант і більше ніяких, і діти категорично не хотять бути в одній кімнаті, то зробила б так. Але я ще й санвузли трішки переробила...
Белочкой зови• 28 июля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Так. Бо при кухні 16 квадратах, і за наявності 2 дітей моє побажання дійсно в 3х повноцінних спальнях.
А кухня 16 кв цвлком може замінити вітальну. Ну це на мою думку
Автор смотрите и так можно перепланировать. Там где вопрос - выйдет прекрасная гардеробная/ кладовка. Вход модно делать как с комнаты 1 так и с комнаты 2 . Получаются две хороших детских.
Белочкой зови• 28 июля 2024
Ответ дляСанька-4b93
Одно дело разделить на 2, квадратную комнату, И совсем другое, кривую не пропорциональную комнату 27 квадратов. Не на треугольники ж вы ее поделите
Все прекрасно делится. Там ещё и места хоть конем гуляй.
Белочкой зови• 28 июля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Конечно опорная балка и ее необходимо оставить.
Белочкой зови• 28 июля 2024