Файна цьоця• 26 июля 2024

PayPal блокировка средств

Завела paypal, мне первый раз отправили деньги на него. Но заблокировали на 21 день. Раньше нельзя их разблокировать, ждать только? Потому что новый клиент
тогдалия• 26 июля 2024
в якій ви країні?

автор Файна цьоця • 26 июля 2024
Ответ длятогдалия
в якій ви країні?
Польша
тогдалия• 26 июля 2024
Ответ дляФайна цьоця
Польша
напишіть в службу підтримки їм - мають відповісти.

або на службу пейпал польщі подзвоніть

пейпал привязується по айпі адресі. наприклад коли я була в німеччині, то я не могла створити пейпал з привязкою картки укр.банку - все одно ідентифікувалося наче я в німеччині...
автор Файна цьоця • 26 июля 2024
Ответ длятогдалия

або на службу пейпал польщі подзвоніть

Дякую. Я в Польщі і відкрила на польский номер, рахунок.
тогдалия• 26 июля 2024
Ответ дляФайна цьоця
спробуйте ім написати. я в німеччині коли була - писала їм в формі застосунку. ну і місцевий номер служби підтримки - якщо розмовляєте польською
автор Файна цьоця • 26 июля 2024
Ответ длятогдалия
А де знайти чат? Бо лише бота знайшла((
тогдалия• 27 июля 2024
Ответ дляФайна цьоця
А де знайти чат? Бо лише бота знайшла((
боту написати ситуаці + що потрібна відповідь людини. я писала ’звяжіть з людиною-співробітником-консултантом’ і у відповідь мені написали години коли він на звязку