Файна цьоця• 26 июля 2024
PayPal блокировка средств
Завела paypal, мне первый раз отправили деньги на него. Но заблокировали на 21 день. Раньше нельзя их разблокировать, ждать только? Потому что новый клиент
тогдалия• 26 июля 2024
Ответ дляФайна цьоця
Польша
напишіть в службу підтримки їм - мають відповісти.
або на службу пейпал польщі подзвоніть
пейпал привязується по айпі адресі. наприклад коли я була в німеччині, то я не могла створити пейпал з привязкою картки укр.банку - все одно ідентифікувалося наче я в німеччині...
або на службу пейпал польщі подзвоніть
Файна цьоця
• 26 июля 2024
Ответ длятогдалия
або на службу пейпал польщі подзвоніть
Дякую. Я в Польщі і відкрила на польский номер, рахунок.
тогдалия• 26 июля 2024
Ответ дляФайна цьоця
спробуйте ім написати. я в німеччині коли була - писала їм в формі застосунку. ну і місцевий номер служби підтримки - якщо розмовляєте польською
Файна цьоця
• 26 июля 2024
Ответ длятогдалия
А де знайти чат? Бо лише бота знайшла((
тогдалия• 27 июля 2024
Ответ дляФайна цьоця
А де знайти чат? Бо лише бота знайшла((
боту написати ситуаці + що потрібна відповідь людини. я писала ’звяжіть з людиною-співробітником-консултантом’ і у відповідь мені написали години коли він на звязку