Роздратована шкіра• 27 июля 2024
Про вік жінок, що народжують
Працюю в центрі лікування безпліддя, цього тижня робили статистику пацієнтів - вони в нас з усього світу: Європа, США, є Австралія, Японія.
Так от, середній вік жінок, що вперше звертаються до репродуктолога - 37- 41 рік.
Судячи з опитування, до 35 років більшість жінок навіть не думають про вагітність. Після 35 йдуть перевірятися, хтось морозить яйцекітини, хтось лікується і так далі.
Просто захотілося написати, бо так багато бачу тем, що як не народила чи заміж не вийшла до якоїсь там цифри то все, пиши пропало.
Хотілося б, щоб і наші жінки були впевнені, що вони в будь якому випадку стануть мамами: хтось через відкладене материнство, хтось через сурогатне материнство, хтось через встиновлення - але все одно будете. Принаймні ті, хто того дійсно прагне)
Раніше ранні вагітності були нав´язані недовгим віком життя, совком, що вимагав плодитися, аби було кому воювати, стереотипами про бабій вєк.
Зараз сорокарічні жінки виглядають дівчатами у порівнянні з жінками 20го сторіччя.
Тож не поспішайте, плануйте своє життя та материнство та вчить доньок тому.
ИграйМойГормон• 28 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Ой треба ж яке ображене.
Я ще раз повторюся: до того що тітка, що не в стані спілкуватися україньською, намагається щось розповісти про чиюсь безграмотність)
У вас є надійний чоловік, від якого Ви могли народити?
ИграйМойГормон• 28 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Ой треба ж яке ображене.
Ой,треба кома
Перед що, ставиться кома
Українською, після літери Н не треба м´який знак)
Перед що, ставиться кома