Роздратована шкіра• 27 июля 2024

Про вік жінок, що народжують

Працюю в центрі лікування безпліддя, цього тижня робили статистику пацієнтів - вони в нас з усього світу: Європа, США, є Австралія, Японія.

Так от, середній вік жінок, що вперше звертаються до репродуктолога - 37- 41 рік.
Судячи з опитування, до 35 років більшість жінок навіть не думають про вагітність. Після 35 йдуть перевірятися, хтось морозить яйцекітини, хтось лікується і так далі.

Просто захотілося написати, бо так багато бачу тем, що як не народила чи заміж не вийшла до якоїсь там цифри то все, пиши пропало.

Хотілося б, щоб і наші жінки були впевнені, що вони в будь якому випадку стануть мамами: хтось через відкладене материнство, хтось через сурогатне материнство, хтось через встиновлення - але все одно будете. Принаймні ті, хто того дійсно прагне)

Раніше ранні вагітності були нав´язані недовгим віком життя, совком, що вимагав плодитися, аби було кому воювати, стереотипами про бабій вєк.
Зараз сорокарічні жінки виглядають дівчатами у порівнянні з жінками 20го сторіччя.
Тож не поспішайте, плануйте своє життя та материнство та вчить доньок тому.
Ангелок з ріжками• 27 июля 2024
Ответ дляГлас_Народа
Вы вообще соображаете что советуете? Не спешите, а потом годами ходите по репродуктивным центрам??? Морозьте яйцеклетки, искусственное оплодотворение. Вы хоть знаете что это и как??? Через что женщины проходят, которые делают ЭКО? Как это так просто, раз и вышел с готовым ребенком.
Я якраз та, хто скористалась послугами репродуктивни технологій. Довелось це зробити ще до 30(там довго пояснювати, чому саме я таке рішення прийняла). Мені аж дурно від цих висновків стало. Я скажу навпаки - не відкладайте!!! Бо я спочатку трохи відкладала (до 25 вийшла заміж, прожили кілька років без дітей, бо то сімейні проблеми, то ковід, потім пробувала кілька років сама - не виходило і щоб не проходити через консерватимвне лікування типу багато циклів фолікулометрії, лапароскопія і т.д., маючи проблеми ще й в чоловіка - пішли разом на ЕКЗ). І це в мене було багато часу. А багато хто має погоджуватись вже на донорський матеріал. І погодьтесь, що для дуже багатьох жінок не генетично споріднена дитина - це неприйнятно (для кого прийнятно, головне виносити - це чудово, я поважаю Вашу думку, але поважайте і мою). Жінка може візуально виглядати краще, бо не ’спахана’ тяжкою фізичною роботою на полі. Але всередині все йде, як і в наших бабусь йшло. Більше того, зараз є нові дослідження, де гінекологи виражають стурбованість щодо того, що в більшості сучасних дівчаток місячні починаються значно раніше, ніж це було в тих самих їх бабусь/прабабусь. Поясню на хлопський розум - чим швидше у Вас почались місячні - тим швидше (можливо навіть в умовно молодому віці 35-40) у Вас закінчаться яйцеклітини. Є звичайно винятки. Тому я всіх закликаю не відкладати. Ідеального часу не буде ніколи!!!
Ангелок з ріжками• 27 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Краще народити від кого попало в 25?
Удалено администрацией...
ХаДиДиШь• 27 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Для такої чорної роботи існують ті ж самі недолугі тітки)
А мій досвід дозволяє мені займатися тим що люблю і добре знаю.

Вам - знову ж такі - не второпати
такІ, такІ)))) мало що плаваєте в темі, за котру взялись, так ще й малограмотна
Все будет, но потом• 27 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
А що саме з вами має трапитися у 65 років, що ви різко потребуватимете догляду?
Який же спосіб життя треба вести щоб планувати жити лише 60-70 років?
Удалено администрацией...
Кидстаффовка• 27 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
В 19(
Удалено администрацией...
ХвилювАллочка• 27 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Більшість жінок народжує в ті ж 37 взагалі без допомоги лікарів, і цілком природнім шляхом.

От тільки заплановано, не від кого попало і маючи на те можливість.
Ваша статистика всього лише показує, що жінкам після 37років тяжко завагітніти і народити.
ИграйМойГормон• 27 июля 2024
Ответ дляТоматико
Дозвольте поцікавитись, за чий рахунок ви то все робили? Бо я в 23 лише універ закінчила і матеріальної бази для дитини не мала на той момент. Як і абсолютна більшість.
А я в 23 года работала, родила рано и все успела
ИграйМойГормон• 27 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра

Не факт,что запланировано и не от кого попало
Смажена полуничка• 27 июля 2024
Прочитала заголовок і вступ автора, знаю статистику,проблеми і багато чого іншого по цій темі.
Висновок один-автор,в заголовку написана дурня.Повна.
автор Роздратована шкіра • 27 июля 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Удалено администрацией...
автор Роздратована шкіра • 27 июля 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Головне щоб ви в своєму копірайті добре розбиралися)
автор Роздратована шкіра • 27 июля 2024
Ответ дляКидстаффовка
Удалено администрацией...
Томатико• 27 июля 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Ви молодець. А що за така класна робота, що в 23 на житло вже заробили, машину там, всякі дитячі витрати покрити (ну ту ж няню)
ИграйМойГормон• 27 июля 2024
Ответ дляТоматико
Няня и машина это обязательная опция? У кого есть дети,надо няню по любому сразу ?))) ваши родители сразу имели квартиру,машину и няню?)
Ангелок з ріжками• 27 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Удалено администрацией...
так нащо мені щось влаштовувати для вас - як ви самі з того цирку втекли. Нагадаю, що всі ми живемо в Україні. Де в принципі через війну і інфляцію, а в майбутньому ще й через затяжний економічний спад, якщо не дефолт - грошей на виховання дітей не буде вистачати дуже багатьом, що в 20, що в 40
Томатико• 27 июля 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Ви точно працювали і ростили дітей? Так, няня і машина в цьому розкладі абсолютно обов´язкові. Або хтось, хто візьме ці функції на себе. Або хтось, хто вас годує на час декрету, доки ви не працюєте і не розвиваєтесь. То що там щодо куди діти дитину в 23 чи як заробити на все це?
ИграйМойГормон• 27 июля 2024
Ответ дляТоматико
Я работала с 17 лет и в 23 года у меня были накопления и муж.,который работал,пока я была в декрете.
автор Роздратована шкіра • 27 июля 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Розумним людям в сорок цілком вистачає і щоб старших вивчити, і молодших дітей ростити в комфортних умовах.

Але якщо ви навіть до сорока такого не досягли, то стає зрозуміло що вам взагалі невідоме формулювання усвідомленного материнства.
Співчуваю_)
Томатико• 27 июля 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Ким, ким ви працювали? Де ви жили, доки збирали ці накопичення? Що їли? Давайте так, на стїй шиї реально ви така крута і розумна так гарно вмрстилист, щоб мати змогу народити в 23? Бо для абсолютної більшості молодих людей це період лише початкового накопичення матеріальних благ, що колись в майбутньому дозволить комфортне материнство. 23 це взагалі ні про що. І, вибачте, ні про яких дітей без сторонньої допомоги (капітальної батьківської, чоловічої чи іншої шиї) мова не йде. Особливо у людини, яка не знає, навіщо працюючій жінці няня
Ангелок з ріжками• 27 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра

Співчуваю_)
Удалено администрацией...
Последний вагон• 27 июля 2024
Істина посередині
Я народжувала в 24 і 39 ну ще і в 28
Сил менше в майже 40 та мінус карʼєрі
Але не жалкую бо наш малюк наше все і я щаслива
Інший рівень мислення
Та більше проблем зі здоровʼям
ИграйМойГормон• 27 июля 2024
Ответ дляТоматико
Что вы мне хотите доказать,показать,уличить? Мне 37 лет ,у меня взрослые дети и я все успела)
автор Роздратована шкіра • 27 июля 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Удалено администрацией...
Томатико• 27 июля 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Та власне нічого. Я першу народила в 26. І то було рано, як на мене. А в 23 для мене діти. Ну куди тим дітям діти. Але таке, кожному своє. Добре як добре
ИграйМойГормон• 27 июля 2024
Ответ дляТоматико
Все же разные, кто-то и в 30/40 не готов) меня мама родила в 18, я маму уважаю, люблю и ценю. Застала ещё прабабушку и бабушек/дедушек. Мне 37 ,а маме 55 лет, все молодые)
Говорю відверто• 27 июля 2024
Автор, дякую вам.
Як нерожавша в свої 35 дякую)))

Народжувати ДО 30 ти - завжди вважала брєдом повним.

Ну навіщо?? Прос____ти молодість?

Давайте,розкажіть, що ’от я зато молода мама ’ - і толку? Дитина виросла й пішла собі - а вам вже 40 і - нічого. Ні кар´єри, ні грошей, ні знайомств, ні вражень, ні розвитку, ні подруг, ні бажань...Так, є винятки, якщо вдалий шлюб і кошти - можна жити повним життям і народжувати в 25 ...

Але ж більшість живе не так.
ИграйМойГормон• 27 июля 2024
Ответ дляГоворю відверто
Автор, дякую вам.
Як нерожавша в свої 35 дякую)))

Ну навіщо?? Прос____ти молодість?

Але ж більшість живе не так.
Какой бред
Життє Бентежне• 27 июля 2024
Автор, соглашусь с каждым написанным словом. Точно такие же мысли и у меня.
Есть несколько подруг 35+, которые вот только сейчас начали задумываться о детях.
Я родила в 30.
До этого девушки жили своей жизнью, путешествовали, учились, работали, развивались, чего-то достигали. И только к этому возрасту, уже имея свое жилье, доход начали задумываться о семье и детях.
До этого свободно жили в гражданском браке, никто никуда не спешил.
Поэтому полностью разделяю Вашу мысль.
Да, есть также подруги которые родили в 20-25, но они ничего не видели в жизни, молодости не было, ничего.
ИграйМойГормон• 27 июля 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Я родила в 30.
Поэтому полностью разделяю Вашу мысль.
Я родила в 23 и 26, ездила с 16-ти лет в путешествия ,перерыв был,пока дети были маленькие до двух лет. Объездила куча стран,сейчас главный бухгалтер в 37 лет. У всех очень по разному)
Ирина_Б_• 27 июля 2024
такую чушь написали. Вы тролль которая подначивает рожать после 40? Так может расскажите тогда насколько это сложно, денежнозатратно (для клиник это жирный плюс), какие генетические нарушения возникают у детей с такими родителями…? Чем моложе родители ( в пределах закона) тем лучше и для ребенка, и для родителей.