Попельшка• 27 июля 2024
Посоветуйте чипсы не вредные, диетические какие то
Белоснежко• 27 июля 2024
склянка води)
а що поганого в 10 шт чипсах і якщо до того ви повноцінно пообідали, наприклад
Одні думки• 27 июля 2024
Ответ дляБелоснежко
склянка води)
ароматизаторы, соль
Пес Патрон• 27 июля 2024
Ответ дляОдні думки
ароматизаторы, соль
Залежить від дієти автора. Якщо худне, то нічого страшного. Якщо проблеми з ШКТ, то навіть фруктові можуть бути шкідливі
Благоуханочка• 27 июля 2024
З батата, моркви. Але це самому заморочитись. Я роблю з лаваша. Змазую соусом типу песто і в духовку.
Одні думки• 27 июля 2024
Ответ дляПес Патрон
эти ароматизаторы и имитаторы вкусов бекона вредны для всех
Белоснежко• 27 июля 2024
Ответ дляОдні думки
ароматизаторы, соль
і що? не їсти пачку, а з´їсти кілька штук, жити взагалі шкідливо...
Одні думки• 27 июля 2024
Ответ дляБелоснежко
зачем есть несколько штук мусора?
Одні думки• 27 июля 2024
попробуйте хлебцы, мне больше всего нравятся гречневые, они тоже сухие и хрустят.
Белоснежко• 27 июля 2024
Ответ дляОдні думки
зачем есть несколько штук мусора?
сміття в сміттєвих баках, не плутайте, та не демонізуйте
Одні думки• 27 июля 2024
Ответ дляБелоснежко
чипсы ’со вкусами’ мало чем лучше. А потом удивляются, почему в 40 лет болячки и ползут вширь.
Белоснежко• 27 июля 2024
Ответ дляОдні думки
а до чого одне до одного, мені не цікавлять ваші болячки, абсолютно, не здорові відносини з їжею - це болячка))) ...питання було в чіпсах)))
Харчове сміття – це обрізана шкірка від картоплі та кістки від курки. Ну, або те, що витягли зі сміттєвого бака.
Все решта – це нормальна їжа! Так, деяка має не таку багату харчову цінність. Але це не означає, що її треба демонізувати та виключати з раціону.
Наклеювання ярлика «поганої» або «сміттєвої» їжі провокує почуття провини. Почуття провини, своєю чергою, провокує переїдання.
Можна і потрібно харчуватися так, щоб у вашому раціоні було те, що смачно та корисно. Ви можете їсти свіжий салат, гречку з куркою, а на десерт з’їсти тістечко. І це і є нормальне, збалансоване та здорове харчування.
успіху
Пес Патрон• 27 июля 2024
Ответ дляОдні думки
Не видумуйте
Одні думки• 27 июля 2024
Ответ дляБелоснежко
успіху
Если человек ест пищевой мусор и не понимает этого и считает что это вкусно, а салат с курицей просто ’полезно’, а не вкусно, это уже значит у него поломаны рецепторы вкуса. С нормальным их состоянием вы просто не сможете есть те чипсы.
Никакой пищевой ценности у них нет и никакого чувства вины, это просто можно не есть, как и маргариновые пирожные с трансжирами.
Одні думки• 27 июля 2024
Ответ дляПес Патрон
Не видумуйте
если вы включите мозг и подумаете, как их воспринимает организм, то вам перестанет казаться это выдумкой.
Белоснежко• 27 июля 2024
Ответ дляОдні думки
в мене здорові стосунки з їжею))) мені смакує та мені це приносить радість, як будь-що інше, то чого я не маю це їсти та жити в обмеженні та заборонах? бо тьота з форуму так сказала? ахахах ще раз - сміття у сміттєвих баках, все інше то вава в голові називається))) десь чула що випромінювання від екранів гаджетів та вишок з мережею - то шкідливо для організму, але ви чогось зараз цим користуєтесь, свідомо заподіюєте собі шкоду й лише чіпси демонізуєте та пиріжки ахахах
Одні думки• 27 июля 2024
Ответ дляБелоснежко
с чего вы взяли, что это здорово?
Подумайте сами, погуглите.
У нормального человека всегда есть ограничения - он не действует по первому импульсу. Но почему-то импульсивное поедание всего что кажется вкусным из-за гиперстимуляции рецепторов - это ’здоровые отношения с едой’ ))
Гаджеты мне позволяют зарабатывать на жизнь и узнавать много важной информации. А от пищевого мусора пользы абсолютно никакой.
Подумайте сами, погуглите.
Белоснежко• 27 июля 2024
Ответ дляОдні думки
с чего вы взяли, что это здорово?
Подумайте сами, погуглите.
в нормальної людини - здорові стосунки з їжею, ще раз, якщо звісно немає дійсно потреб у дієті (виключно за показами лікаря) й де тут в мене було про ’импульсивное поедание’ - а ну покажіть мені?
рхп - ознайомтесь з цим терміном)) а там й анорексія з булімією, може вам стане легше тоді жити
’Гаджеты мне позволяют зарабатывать на жизнь и узнавать много важной информации.’ - щось ви навіть тут в двох реченнях заплутались))) я пишу одне, а ви за мене додумуєте, не дуже якось поки зі сприйняттям інформації ахаха
’А от пищевого мусора пользы абсолютно никакой.’ - вийдіть ви вже з того смітника
Одні думки• 27 июля 2024
Ответ дляБелоснежко
У нормального человека отношения с другим людьми, а не с едой))
Не есть пищевой мусор - это не диета и не рхп, а обычный здоровый образ жизни, здоровые пищевые привычки)
Я не знаю, что вам непонятно в моем ответе про гаджеты. Вы написали ’вы почему-то ими пользуетесь’, вот я и ответила почему,
Одні думки• 27 июля 2024
Ответ дляБелоснежко
образовывайтесь. Для справки junk переводится как мусор.
Одні думки• 27 июля 2024
Ответ дляБелоснежко
’ A Scripps Research Institute study in 2008 suggested that junk food consumption alters brain activity in a manner similar to addictive drugs like cocaine and heroin. After many weeks with unlimited access to junk food, the pleasure centers of rat brains became desensitized, requiring more food for pleasure; after the junk food was taken away and replaced with a healthy diet, the rats starved for two weeks instead of eating nutritious fare.’
Как-то так
Белоснежко• 27 июля 2024
Ответ дляОдні думки
ну так, куди там нам до вас, розумничка ви наша ахахах для довідки - ви смішали все в купу, в конкретному випадку junk переводиться як нездорова їжа, але це не сміття, це так само їжа))) прикол скажіть))) нутриціолог та курси англійської - не завадять, пошукайте когось))) кожен бачить те що хоче)))
Одні думки• 27 июля 2024
Ответ дляБелоснежко
посмотрите в словаре , что такое junk - буквально мусор, хлам, отбросы.
Белоснежко• 27 июля 2024
Ответ дляОдні думки
у нормальної людини відносини гарні з усіма, це база))) я сміття не їм, не підміняйте поняття)))
Белоснежко• 27 июля 2024
Ответ дляОдні думки
ахах зупиніться вже, бо що тема їжі що рівень англійської - більше питань ніж відповідей)))