Сірничок• 27 июля 2024
Треба приймати рішення
...а я загнала себе думками в глухий кут...
Треба йти від чоловіка. Квартира зйомна, в цьому містечку в нас немає нікого.
Маю двох дітей (підліток і дошкільного віку) Молодша дитина з інвалідністю. Ходить в групу короткотривалого перебування через що я не можу повноцінно працювати. Працюю дистанційно з частковою зайнятістю. Маю, в середньому, разом із соц. виплатою 13 тис. грн на міс(
План А: знайти квартиру в цьому ж місті, перевезти речі і піти. Але важко не за всі гроші світу. Цю, де живемо разом, здають по знайомству нище ринкової ціни. Але у дітей нічого не змінюється з садочком та школою.
План Б: вертатись у рідне місто, де живе мама. Але там ще вища оренда...Жити з мамою не вийде. В неї 1к. Але вона не проти допомогти з дитиною, щоб я могла працювати і заробляти більше. Дітям треба міняти школу, садок.
Первоклашка Я• 27 июля 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Автор, а если спокойно поговорить с мужем, попросить его съехать, а взамен, к примеру не подавать на алименты. Я так понимаю, они будут не большие и будут уходить на съем другой квартиры по более высокой цене. Объясните мужу, что действуете в интересах детей, только без наездов типа ты должен, а просто спокойно попросите его облегчить им жизнь таким способом. Вдруг он услышит.
аліменти - це перше, що потрібно зробити при розлученні і це не інструмент для торгу.
Меряю линейкой• 27 июля 2024
Ответ дляТам все розмивчато
с какого перепуга не платить алименты?
Шиворот Навыворот• 27 июля 2024
Ответ дляГладиолус
Сидіть там. Значить судьба у вас така. Це не від бога, а від чорта все.
Де там?
Гладиолус• 27 июля 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Він зобов´язаний платити дітям аліменти і зобов´язаний забезпечити дітей житлом, освітою і ТД. Це не домовитись, а так має бути і автор не має уступати в цьому плані.)))
Гладиолус• 27 июля 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Де там?
Там де ви є зараз. Я так відчуваю. Вам не можна звідти іти... Там має бути.
Там все розмивчато• 27 июля 2024
Ответ дляМеряю линейкой
с какого перепуга не платить алименты?
Если алиментов будет три тыщи условно, то они, в лучшем случае, покроют разницу в аренде другой квартиры, которую автор уже снимет по рыночной цене. Лучше остаться на старой.
Сірничок
• 27 июля 2024
Дякую за кожну думку. Повернусь трохи згодом і відповім, бо дитина вимагає уваги.
Шиворот Навыворот• 27 июля 2024
Ответ дляГладиолус
Так там сидить чоловік, з яким автор розлучається)) що ви можете відчувати стосовно абсолютно незнайомої людини? Не смішіть)
Морская свинка• 27 июля 2024
А если вы останетесь в этом городе, где муж, как вы считаете и как хотите, он будет принимать участие в жизни и воспитании детей? Помогать вам, например, забирая детей на выходные?
Меряю линейкой• 27 июля 2024
Ответ дляТам все розмивчато
она вообще не может снимать с ее зп в 13т никакую
Там все розмивчато• 27 июля 2024
Ответ дляГладиолус
Вы правы. Но у меня масса примеров, когда эти обязательства не выполняются совершенно. Есть проблема здесь и сейчас и я предлагаю вариант ее решения. Просто один из вариантов.
Гладиолус• 27 июля 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Ну і що. Рот хай прикриє і сидить тихо.
Шиворот Навыворот• 27 июля 2024
Ответ дляГладиолус
Ну і що. Рот хай прикриє і сидить тихо.
Ви не розумієте, про що говорите. Автору потрібен спокій, а не постійний тригер.
Гладиолус• 27 июля 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Ну він розлучається, він хай і з´їжджає. Це його проблеми. Кого не влаштовує той і валить))) Автора все влаштовує)
Шиворот Навыворот• 27 июля 2024
Ответ дляГладиолус
Вона розлучається. Вона хоче піти від нього
Сірничок
• 27 июля 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Чоловік щодня вживає алкоголь. Стає агресивним. Як мінімум чіпляється до мене та старшої дитини. Може і вдарити. Питання йти чи не йти не стоїть.
Сірничок
• 27 июля 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Саме так.
Морская свинка• 27 июля 2024
Ответ дляСірничок
В городе где мама больше перспектив? Больше работы? Как с безопасностью?
Сірничок
• 27 июля 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Ми зараз платимо за оренду 6 тис. Містечко 50 тис.
Гладиолус• 27 июля 2024
Автор. Не уступайте. Він хай з´їде. Він зобов´язаний заробляти гроші. Він чоловік. Не звалюйте на себе його обов´язки. Ніколи не уступайте, навіть якщо буде дуже важно. Щоб літак злетів у небо, він має торкнутися землі; щоб виплисти на поверхню, ви маєте торкнутися дна океана. Дно ще не пробито чоловіком)) ще все попереду автор)
Морская свинка• 27 июля 2024
Я б скорее всего поехала в город, где мама, при условии, что с мамой нормальные отношения и она адекватная. Даже можно пока новую работу не найдешь- вместе пожить. В любом случае на улице не останетесь. Плюс сейчас мама вам поможет, а там и вы маме нужны будете. Хорошо, когда ты не сам один, а есть хоть кто-то родной.
Сірничок
• 27 июля 2024
Ответ дляМорская свинка
Якщо чесно, думаю він зіп´ється вкрай...Тверезому давала б.
Гладиолус• 27 июля 2024
Ответ дляСірничок
Хай п´є, а вам то що. Це ж не ви. Не ваша печінка. Організаторам акції побажайте удачі, головне щоб самі на себе не вийшли)))
Сірничок
• 27 июля 2024
Ответ дляМорская свинка
Місто більше вдвічі. Але і впо теж більше через що попит на квартири скажений. Ціни до небес. Безпечно.
Морская свинка• 27 июля 2024
Ответ дляСірничок
То есть впринципе общения с папой и помощи не будет. То вас держит тут только садик и школа? Это очень второстепенные вещи в общем то. Смотрите на другие вещи- какие перспективы в городе мамы и лучше ли там в общем?
Меряю линейкой• 27 июля 2024
Ответ дляСірничок
Міняйте місто.
Займайте гроші, ідьте як мінімум до обласного центру. Краще до Києва. Там є робота і дітей влаштуєте.
Морская свинка• 27 июля 2024
Ответ дляСірничок
Роботи більше? Можливо для вас там знайти роботу з більшою зп? Просто порахуйте, скільки вийде аренда і чи тягнете ви чи ні
Гладиолус• 27 июля 2024
Автор не беріть грошей в займ. Не факт що ви їх зможете швидко віддати, тільки друзів втратите, а вони вам потрібні будуть.
Сірничок
• 27 июля 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Спокійно не виходить. Він вважає, що все норм. Пити щодня після роботи норм. На вихідних так, що не пам´ятає в понеділок н і ч о г о - це теж як у всіх.
Гладиолус• 27 июля 2024
Ответ дляСірничок
Цироз нікого не оминув ще. Що ви так переживаєте???