Сірничок• 27 июля 2024

Треба приймати рішення

...а я загнала себе думками в глухий кут...
Треба йти від чоловіка. Квартира зйомна, в цьому містечку в нас немає нікого.

Маю двох дітей (підліток і дошкільного віку) Молодша дитина з інвалідністю. Ходить в групу короткотривалого перебування через що я не можу повноцінно працювати. Працюю дистанційно з частковою зайнятістю. Маю, в середньому, разом із соц. виплатою 13 тис. грн на міс(

План А: знайти квартиру в цьому ж місті, перевезти речі і піти. Але важко не за всі гроші світу. Цю, де живемо разом, здають по знайомству нище ринкової ціни. Але у дітей нічого не змінюється з садочком та школою.

План Б: вертатись у рідне місто, де живе мама. Але там ще вища оренда...Жити з мамою не вийде. В неї 1к. Але вона не проти допомогти з дитиною, щоб я могла працювати і заробляти більше. Дітям треба міняти школу, садок.
Меряю линейкой• 27 июля 2024
Ответ дляГладиолус
Автор не беріть грошей в займ. Не факт що ви їх зможете швидко віддати, тільки друзів втратите, а вони вам потрібні будуть.
при чому друзі тут? є рідні

автор Сірничок • 27 июля 2024
Ответ дляМорская свинка
То есть впринципе общения с папой и помощи не будет. То вас держит тут только садик и школа? Это очень второстепенные вещи в общем то. Смотрите на другие вещи- какие перспективы в городе мамы и лучше ли там в общем?
Гадаю, що не буде. Якщо він зараз ними не займається...У старшої – школа і спорт. школа. У молодшої корекційний садок.
Гладиолус• 27 июля 2024
Ответ дляСірничок
Спокійно не виходить. Він вважає, що все норм. Пити щодня після роботи норм. На вихідних так, що не пам´ятає в понеділок н і ч о г о - це теж як у всіх.
Заведіть собі коханця)))) буде вам щастя. Не думайте про погане. Манікюр зробіть, педикюр, епіляцію)))) не будьте душною!)
автор Сірничок • 27 июля 2024
Ответ дляГладиолус
Цироз нікого не оминув ще. Що ви так переживаєте???
Я не хвилююсь. Я відповіла на конкретний коментар.
Гладиолус• 27 июля 2024
Ответ дляМеряю линейкой
при чому друзі тут? є рідні
Не робіть цього.
Морская свинка• 27 июля 2024
Ответ дляСірничок
Просто порахуйте, вирішить плюсі мінуси та приблизні трати і приблизно яке буде життя там і там
автор Сірничок • 27 июля 2024
Ответ дляГладиолус
? Не зрозуміла до чого це... Друзів не маю...
Меряю линейкой• 27 июля 2024
Ответ дляГладиолус
Не робіть цього.
ага, вас послухати ,можназ голоду вмерти
Гладиолус• 27 июля 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Не вмрете. Їште мівіну, але не уступайте.)

Меряю линейкой• 27 июля 2024
гладиолус троляка
Гладиолус• 27 июля 2024
Автор, ви можете щось змінити? Я не впевнена. Тоді просто чекайте тихо. Від вас нічого не залежить.
автор Сірничок • 27 июля 2024
Ответ дляГладиолус
Вибачте, але Ви не знаєте про що говорите і це дуже добре. Моя дитина без мене лише з пн по пт по три години, а решту часу зі мною. Якби і хотіла завести, то ніяк.
автор Сірничок • 27 июля 2024
Ответ дляГладиолус
Чекати що? Коли вб´є мене чи дитину?
Полуничка• 27 июля 2024
Тримайте план В - їдьте в Німеччину на соціалку
Гладиолус• 27 июля 2024
Ответ дляСірничок
Няньки для цього є, садочок на півдня, гуртки, спорт школи, басейни....))) Було б бажання, розвіятись можна завжди, чоловік швидше протверезіє))))))
Гладиолус• 27 июля 2024
Ответ дляСірничок
Чекати що? Коли вб´є мене чи дитину?
А ви його не провокуйте.
автор Сірничок • 27 июля 2024
Ответ дляПолуничка
Не маю коштів. Все що було ’з´їла’ купа обстежень, аналізів, лікарів.
Шиворот Навыворот• 27 июля 2024
Ответ дляГладиолус
Автор. Не уступайте. Він хай з´їде. Він зобов´язаний заробляти гроші. Він чоловік. Не звалюйте на себе його обов´язки. Ніколи не уступайте, навіть якщо буде дуже важно. Щоб літак злетів у небо, він має торкнутися землі; щоб виплисти на поверхню, ви маєте торкнутися дна океана. Дно ще не пробито чоловіком)) ще все попереду автор)
Чекати, поки він дно проб´є???
Полуничка• 27 июля 2024
Ответ дляСірничок
Позичте або кредит

Гладиолус• 27 июля 2024
Ответ дляСірничок
От і добре. Німці злі і непривітні) мені не подобаються, багато з ними стикалась)
автор Сірничок • 27 июля 2024
Ответ дляГладиолус
А ви його не провокуйте.
Його ’провокує’ в цьому стані будь хто, хто буде поруч. Навіть якщо він просто дихає і більш нічого не робить.
автор Сірничок • 27 июля 2024
Ответ дляГладиолус
Я не можу дозволити собі няню з таким доходом. До того ж дитина з інвалідністю. Вона майже нікого не сприймає, крім мене. Вона не залишиться будь де і будь з ким.
Оченьценная• 27 июля 2024
Ответ дляСірничок
Шукатиму ще одну роботу онлайн. Можу і вночі працювати якщо вдома спокій. Подам на аліменти.
Так, а что по алиментам? Почему не думаете о них? Я бы ехала туда, где мама, что бы Вы могли полный день работать.
Шиворот Навыворот• 27 июля 2024
Ответ дляСірничок
Не намагайтесь. Там потік думок, відірваний від реальності
автор Сірничок • 27 июля 2024
Ответ дляОченьценная
Подаватиму, звича, але коли будемо під різними дахами.
Гладиолус• 27 июля 2024
Ответ дляСірничок
То підіть на кухню почитайте) що ви як маленька. А якщо він всерівно б´є, дайте здачу, більше бити не буде і так щоб зрозумів з першого разу. Я знаю, що одна жіночка так її чоловік бив і так, що сам себе бувало бив і наносив собі у п´яному угарі шкоду, але та жіночка йому ту руку якою бив зламала, більше не бив, але від сорому нещасний гіпса не ставив і вона неправильно зрослася, і тепер коли дивиться на неї самому соромно яке воно нікчемне.
Гладиолус• 27 июля 2024
Ответ дляСірничок
Ви попробуйте на 3-4 години. Студентки є. Вона залюбки посидять, лишня копійка нікому не поміщає)
Ёшки_Матрёшки• 27 июля 2024
Ответ дляСірничок
Це жахливо, їдьте до мами і шукайте нормальну зарплату. Бо 13 це нічого.
І в дитини меншої нічого не зміниться? На все життя такий стан?
автор Сірничок • 27 июля 2024
Ответ дляГладиолус
Я не хочу давати здачу і не вважаю нормою так жити і виховувати в цьому дітей. Для мене це не норм.
Гладиолус• 27 июля 2024
Ответ дляСірничок
Це все тимчасова акція. Стреси, війна. Так буде не завжди. Це точно не від бога, а від чорта, він заправляє всюди. Час такий.