Сірничок• 27 июля 2024

Треба приймати рішення

...а я загнала себе думками в глухий кут...
Треба йти від чоловіка. Квартира зйомна, в цьому містечку в нас немає нікого.

Маю двох дітей (підліток і дошкільного віку) Молодша дитина з інвалідністю. Ходить в групу короткотривалого перебування через що я не можу повноцінно працювати. Працюю дистанційно з частковою зайнятістю. Маю, в середньому, разом із соц. виплатою 13 тис. грн на міс(

План А: знайти квартиру в цьому ж місті, перевезти речі і піти. Але важко не за всі гроші світу. Цю, де живемо разом, здають по знайомству нище ринкової ціни. Але у дітей нічого не змінюється з садочком та школою.

План Б: вертатись у рідне місто, де живе мама. Але там ще вища оренда...Жити з мамою не вийде. В неї 1к. Але вона не проти допомогти з дитиною, щоб я могла працювати і заробляти більше. Дітям треба міняти школу, садок.
автор Сірничок • 27 июля 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Це жахливо, їдьте до мами і шукайте нормальну зарплату. Бо 13 це нічого.
І в дитини меншої нічого не зміниться? На все життя такий стан?
Скоріш за все, бо РАС не вилікувати

автор Сірничок • 27 июля 2024
Ответ дляГладиолус
Це все тимчасова акція. Стреси, війна. Так буде не завжди. Це точно не від бога, а від чорта, він заправляє всюди. Час такий.
Так він і до війни вживав. В мене не менше стресу. Це не вихід.
Без QR коду• 27 июля 2024
Ответ дляКусман Сиру
А як ви виживете на 13к з 2 дітьми на зйомі?
А батько що, ? Нехай допамає фінансово дітям
Гладиолус• 27 июля 2024
Ответ дляСірничок
Ви йому їсти не варіть. Не дивіться чи є у нього чистий одяг. Повний ігнор.
Там все розмивчато• 27 июля 2024
Ответ дляСірничок
Спокійно не виходить. Він вважає, що все норм. Пити щодня після роботи норм. На вихідних так, що не пам´ятає в понеділок н і ч о г о - це теж як у всіх.
Пусть у Вас все будет хорошо 🙌❤️
автор Сірничок • 27 июля 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Пусть у Вас все будет хорошо 🙌❤️
Дякую 🌷
автор Сірничок • 27 июля 2024
Ответ дляГладиолус
Вже проходили. На краще нічого не змінюється.
автор Сірничок • 27 июля 2024
Ответ дляМеряю линейкой
спочатку пошукайте кращу роботу.
одразу половину проблем вирішите.
Давно і постійно переглядаю варіанти віддаленої роботи. Поки це – найкращий, бо більшість з фіксованим робочим днем. А тут я маю можливість сьогодні працювати – працюю, не маю – попередила і займаюсь терміновими справами.
автор Сірничок • 27 июля 2024
Ответ дляПервоклашка Я
я також в ситуації, коли думаю про майбутнє з дітьми без чоловіка. Перше що я зробила б, це поїхала ближче до своїх рідних. Це при тому, що у нас з чоловіком дві квартири, тому спокійно могли б жити в різних і не перетинатись. Я розумію, що одній з дітьми важко (хоча у мене школярі і доволі самостійні уже), це все-рівно всі питання вирішувати самостійно. Та рідні навіть не стільки для допомоги, а швидше для того, щоб компенсувати дітям відсутність уваги батька, щоб були близькі рідні поряд, щоб було з ким провести разом вихідні чи прогулятись по парку, забігти в гості. Заповнити простір, який виникне через відсутність батька та чоловіка. Та і мені було б легше забути чоловіка, якщо його не бачити. І почати дійсно нове життя, а не жити на уламках старого. Звичайно, у вас своя ситуація. Я написала про свої емоції
Розумію про що Ви. Нещодавно були в дідуся, то малий аж розквітнув за цей час. Бо тато хоть і вдома, але часу геть не приділяє останнім часом.