Правильно_Валерчик• 27 июля 2024
Сколько я должна весить при росте 167 чтобы быть худой?
Хочу быть именно худой, какой вес должен быть?
Трейдер кріпти• 27 июля 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
В смысле? Это правда. 64 я худая. Мне не нравится. Сейчас вешу 70, довольна.При 50 кг, как все тут пишут, я умру от анорексии. Здесь я не шучу. У каждого своя фигура
Я вище і важу 62, то прям булка виглядаю. Ну ви праві, у кожного своя фігура і стандарти, скажемо так. Головне щоб комфортно було в своєму тілі ❤️
Ms. Анонимная• 28 июля 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Я просто 170 зростом все життя була стрункою, а зараз набрала від лікування 12 кг і важу 63, і я така прям стала пишна і щокаста))) не товста звісно, але худою це вже точно не назвеш
Повністю згодна з вами