Пупс• Изменено 27 июля 2024
Здача на касах
Цікаво, тут же мають сидіти і касири з АТБ тощо 🤔🤔
В 90% випадків я розплачуюся картою, але інколи доводиться готівкою. І це такі муки, бо здачі завжди ні у кого немає, і доводиться скандалити, щоб тобі дали продукт і здачу.
Одного разу купляла ліки на 300 з чимось гривень, дала 500, так мені хотіли просто відмовити в обслужуванні, немає начебто здачі. Сьогодні в АТБ купила дрібʼязку продуктів гривень на 80, дала 200 гривень, касир вишкірилася: або давайте мілкі гроші, або я вам здачу просто не знайду. Причому після першого ж мого зауваження (шукайте на інших касах, і взагалі, це не моя проблема, готівка в нас все ще ходить), здача знайшлася моментально, копійка в копієчку.
Що з касирами? Коли у мене є дрібні гроші, я завжди все віддаю. Але коли їх немає, то частіше за все касир може просто відмовитися обслужувати. Хоча в нього здача, як потім виявляється, є
Це я вже мовчу, що я дуже привітна людина, завжди і вітаюся і до них, і дякую… А до мене ставлення як до 💩
Зате коли хамовиті клієнти підходять - ооо, от тоді перед ними всі стеляться! Виходить, привітність та ввічливість - вороги в суспільстві
Виниловая пластинка• 27 июля 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Решта!!! Яка здача???
То цей як налічка))
Пупс
• 27 июля 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Не буває такого в мене
От у мене таке відчуття вже, що у мене таке постійно буває, бо я що виглядаю на 16, що в принципі дуже добра та лагідна. І поки зубки не покажеш, всі так і хочуть на тобі поїздити. Просто смішно потім читати, як бідні касири ображаються, бо клієнти не вітаються з ними та грублять їм
Дівка в намисті• 27 июля 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Решта!!! Яка здача???
В Ватсонсе так еще и в чеках написано - здача
Пупс
• 27 июля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Как ваша вежливость и скандальность уживаются вместе?
Скандальність - то гучно сказано)) Це такий стрес для мене завжди, але доводиться вчитися. А що робити, коли то ліки не хочуть відпускати, то на касі кажуть «немає здачі, до побачення», після того як вистояв чергу в 15 хвилин 🤷♀️
Почекуха• 27 июля 2024
никогда такого не было, в атб наоборот, когда нет света еще и сами просят наличку
Стетоскопуло• 27 июля 2024
Ответ дляПупс
Дякую за зауваження
Поважаю людей, які вміють визнавати помилки. Ваша відповідь - супер! 👍
Пупс
• 27 июля 2024
Ответ дляПочекуха
Дуже цікаво, може від регіону залежить. У нас з початку війни взагалі біда з рештою, тому і перейшли на безготівковий спосіб оплати здебільшого. Бо то можна з розуму зійти
Гореотума• 27 июля 2024
Ответ дляПупс
та не така ви і лагідна як думаєте
Гореотума• 27 июля 2024
Ответ дляПупс
5 лет, если не более плачу только картой
ваша проблема мне не знакома
попробуйте?
ваша проблема мне не знакома
попробуйте?
Твоя космішна• 27 июля 2024
Ответ дляГореотума
та не така ви і лагідна як думаєте
Чогось згадався напис на табличці у сусіда на воротах))) ’Обережно, на подвір’ї пес, великий і лагідний. Залиже насмерть’
Виниловая пластинка• 27 июля 2024
Ответ дляДівка в намисті
Тю, то мало шо там написано, каси взагалі лінуються перекладати з російської на українську. Добре що не рублі. Це розповсюджена халепа.
Чемодан-Вокзал-Майами• 27 июля 2024
О. І мене це бісить. Теж якось купила на 300 даю 500. Ой шукайте інші гроші....ну ладно б на 50 взяла. Теж частіше картою розраховуюсь...
Чемодан-Вокзал-Майами• 27 июля 2024
Ответ дляГореотума
ваша проблема мне не знакома
попробуйте?
ваша проблема мне не знакома
попробуйте?
А якщо нема на карті? Лізти в кредитку бо касири не готові до обслуговування клієнтів?
Гореотума• 27 июля 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
вы можете делать как вам удобно
но картой удобнее всего
Почемучечка• 27 июля 2024
Готівкою завжди розраховуюсь. Не було особливо проблем ніколи. По можливості даю так, щоб легше решту знайти було. Працювала в Космо, то знайти решту це квест був. Так виділяли трішки готівки не великими купюрами, але цього не вистачало. З самого ранку 500, 500, 200, 500, 500, 200, 500 і ні в кого немає менших. І багато хитро зроблених, які хотіли розміняти, тому що купували серветки за гривні 4, а ти їм решту знайди з 500 ще й ображалися. І пофіг їм, що іншим не буде, що дати. Якось вже після звільнення стояла в іншому магазині на касі і наїхали на касира. Тицяла 200 гривень касиру і влаштувала скандал, що немає в дівчини решти, то я аж визвірилась, що як немає, то немає. Ну не намалює вона їй решту, якщо немає. І так, як немає, то вигрібають і з інших касс, але автоматично поки там нікого немає вони не розмінюються, а що наміняли, то вигребли для однієї. А людям часто ліньки пошукати менше або для чогось іншого бережуть і давати менші купюри не хочуть.
Коко На Страже• 27 июля 2024
Я админ маг. Ева.
Люди часто просто покупают мелочевку до 15 грн., что бы разменять деньги, но купюры при этом 200, 500, 1000. Кассир просит мелочь посмотреть, ответ ’нет’, оплатить часть с карты, часть налом - ’нет’, если чек, например, 123 грн.
Если в кассе нет мелких купюр, то, да отказываем в покупке. И, во многих случаях, неожиданно находятся мелкие, если покупка нужна или ’вы зае**ли’, если хотели просто разменять.
Ищем выход сами, договорились с несколькими маршрутчиками, они привозят нам размен.
Дети приносят часто. И даже бабушкам которые просят милостыню мы всегда меняем.
Володарка мрій• 28 июля 2024
Ответ дляПочемучечка
Ну вообще у касира обязан быть размен. Не просто может быть, а обязан быть, по закону. Это не клиент должен озадачивается этим вопросом, а именно магазин
Пупс
• 28 июля 2024
Ответ дляПочемучечка
Ну не знаю, бабулічкам може ліньки копійки шукати? Ми молоді, у нас таких приколів немає. Якщо мілкі гроші є - завжди все вигребемо і віддамо касиру.
І ще хочеться всім касирам на замітку написати - не завжди те, що ви вважаєте розміном грошей, ним являється. Памʼятаю в студентські часи, приїхала зранку в інше місто з 200 грн в кишені, що батьки на тиждень життя дали. Купую булку з кавою 3в1, щоб поснідати. На 2 касах відмовилися продавати! Ще й життю вчити почали, яка я розумна, гроші міняти прийшла! Я ще молода була, боялась слово сказати. Стою, сльози в очах, ком в горлі. Їсти хочеться. Слава Богу, мене помітила інша працівниця, і запропонувала в неї купити продукти.
Також подібне часто бачу в магазинчику, що в нас в місті розташоване напроти зупинки. Я туди по солодощі приходжу, і бачу інколи наступну картину. Люди приходять води в дорогу купити, часто з крупними грошима, але що їм робити? Очевидно не міняти гроші прийшли, просто без води можна свідомість втратити в спек в автобусі. Також їм не продають нічого.
Згідно законодавству, це обовʼязок адміністрації магазину забезпечити роздрібні гроші в касах. Тому всі питання мають бути до них, а не до клієнтів.
Почемучечка• 28 июля 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Он и есть, но не бесконечный. Лимитированная сумма на определенный период. Если раздал всё, что выделили, то его не привезут раньше срока. Поэтому кассиры и просят мелкие купюры, либо без сдачи. Даже если в один день ты насобирала мелких на следующий день не факт, что их все не выгребут уже до обеда.
Володарка мрій• 28 июля 2024
Ответ дляПочемучечка
Но это проблема (и обязанность) магазина, но не покупателя
Володарка мрій• 28 июля 2024
Ответ дляПупс
А як і міняти, то це не діло продавця. Їх діло товари пробивати,отримати кошти, дати решту і чек. Все.