Опля Картопля• 27 июля 2024
Жриці, а ви, що їсте на ніч?
Показуйте фото, чим вечеряли?
Опля Картопля
• 27 июля 2024
Ответ дляТочу ляси
ось нагетси їм як раз
Ідея. Завтра насмажу дітям, щоб не чіпали начинку для млинців
KROX@• 27 июля 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Утоптали с мужем кило роллов… и я просечки два бокала, еле дышу
Тому стали замовляти поменше!
175см55кг19лет (она)• 27 июля 2024
Ответ дляПопельшка
Як вам показати те, що з´їдено 4 години тому? Я, звісно, знаю 2 варіанти, але обидва навряд чи будуть вам приємними.
Вот для чого цей коментар? Вот просто для чого ви пишете?
Опля Картопля
• 27 июля 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Фото нема, але зʼїла еклер і кошик (десерт із сирним кремом і персиками) з сільпо і запила пивом, 2,5 баночки. Тепер звинувачую себе!
Ви гурман
175см55кг19лет (она)• 27 июля 2024
Ответ дляОпля Картопля
Ви гурман
Я на пп (через акне), але по суботах дах зриває іноді)
Липка-прилипка• 27 июля 2024
Ответ дляОпля Картопля
То ви голодна і непримхлива з дороги
Може, але на ранок котлети тоже взяла. Попробую. Тут часто пишуть, що беруть.
Я таке дурне все сама і сама. Можна ж іноді і спростити собі життя.
Пробую варіанти. Не будуть мої їсти, то більш не братиму.
Але глянула в тій Галі шо тіки нема. Можна нічого не готувати. Навіть десерти торти заморожені.
Молоді мамки тарились діткам котлетки м´ясні і рибні, всякі фрикадельки, млинчики.
Ніхто не хоче зараз заморочуватись. Привчають змалку дітейбути всеядними. А як воно не пробувало тої маминої котлети, то йому і цібудуть добрі
Надежда наш компас• 28 июля 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Вчера весь вечер готовила зефир, сегодня хомячу)
Яка красотень! дайте рецепт!
АдеКВАтная• 28 июля 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Яка красотень! дайте рецепт!
Вот по этому рецепту делала
?
Опля Картопля
• 28 июля 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
На жаль, так.
Я Галю не беру. Колись набрала у них морозива моті, але потім знайшла моті Рудь, смачніші
Липка-прилипка• 28 июля 2024
Ответ дляИз Виа-гры
В мене зараз половина морозилки з Гальки, храни їх Боже 🙏😄
А що ви берете?
Я раніше думала там все фу.
З острахом трохи взяла. Пельмені норм. Завтра котлети буду пробувать.
Родичка там геть все купує, нічого не готує. Живе сама, каже лінь готувати собі. І я її розумію
Я раніше думала там все фу.
Опля Картопля
• 28 июля 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Яка красотень! дайте рецепт!
Навіщо вам рецепт. Адресу треба просити
Надежда наш компас• 28 июля 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Вот по этому рецепту делала
?
упс, альбумін - для мене це щось таке медичне. де Ви його берете?
Опля Картопля
• 28 июля 2024
Ответ дляДиректриссимо
навернула макарошки по-флотски
А я ніколи їх не їла, не доводилося.
Люблю макарони з маслом
АдеКВАтная• 28 июля 2024
Ответ дляНадежда наш компас
В кондитерском магазине. Просто но ’живых’ яичных белках я и не рискну в жару, да и я чувствую запах белка, страшно его не люблю
Лінива, не каюсь• 28 июля 2024
Наелась креветок( моя слабость) , но пока на море можно. Я то ладно…. Сестра торт уплела😂ведьма😂4 детей 173/49 кг у нее😂зараза ест все😂Я 173/61 кг и трое😂, но и старше😂спишем на это😂
Поміркована думка• 28 июля 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Сливовый пиріг за рецептом Нью-Йорк таймс. Вже років пʼять наш хіт) половина з морозивом вже випарилась)
Дайте рецепт и фото, плизз
Опля Картопля
• 28 июля 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
І ви відьма
Опля Картопля
• 28 июля 2024
Ответ дляПоміркована думка
Оооо, теперь хочется что то сьесть
Картоплі?
Лінива, не каюсь• 28 июля 2024
Ответ дляОпля Картопля
І ви відьма
Не , честно Я сладкого не ем и много что ограничиваю😒 сестра и моя страшая - точно одна порода- все и выше 47 для них шок👀 средняя моя крупнее( в меня ) надо нам рот на замке
Опля Картопля
• 28 июля 2024
Ответ дляПоміркована думка
Смаженої..
Припиніть.
Бо я можу піти насмажити вночі, смажена картопля, то святе
Поміркована думка• 28 июля 2024
Ответ дляОпля Картопля
Припиніть.
І кефірчик та котлетка. Ох
Опля Картопля
• 28 июля 2024
Ответ дляПоміркована думка
І кефірчик та котлетка. Ох
Якщо не припинете, закрию тему
Поміркована думка• 28 июля 2024
Дайте рецепт того сливового пирога, проверенный. Пожалуйста. А то с выпечкой редко когда выходит норм