Опля Картопля• 27 июля 2024
Жриці, а ви, що їсте на ніч?
Показуйте фото, чим вечеряли?
Носки на подтяжках• 28 июля 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Сливовый пиріг за рецептом Нью-Йорк таймс. Вже років пʼять наш хіт) половина з морозивом вже випарилась)
Я такий пиріг лише з угорськими сливами роблю, всі інші дуже течуть.
Носки на подтяжках• 28 июля 2024
Ответ дляПоміркована думка
Дайте рецепт того сливового пирога, проверенный. Пожалуйста. А то с выпечкой редко когда выходит норм
Ліньки гуглить• 28 июля 2024
Ребра з ’Реберні’ замовляла. Хотіла трішки на завтра залишити, але, здається, зараз передумаю...
Не против• 28 июля 2024
Ответ дляОпля Картопля
Я млинці завтра думала зробити, сьгодні насмажила м´яса і печінки для начинки, а вони щезли зі столу. Діти
Індичу гомілку тушила. Смакота була
Міряно-переміряно• 28 июля 2024
Оладушки со сметанкой! Вот прям щас! Чтоб формы пышнее были ))) обожаю оладушки свекрови ням ням
Молода і нерозважлива• 28 июля 2024
Доела эту рыбку. Боже, я как наркоман тряслась над дней, за час съела две упаковки. Может там добавляют усилители вкуса, но заказала ее впервые неделю назад и в этот раз взяла в два раза больше
Королева спама• 28 июля 2024
Горіхи щойно їла. Не дуже на ніч таке, але краще, ніж шматок торту, що манить мене з холодильника.
Ширли-Мырли• 28 июля 2024
Ответ дляЛастоноша
Пила босу каву тримаюся як можу бо +700 за тиждень
Кофе на ночь?
Ширли-Мырли• 28 июля 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Накатила якась журба
Та Божечки). Ну ничого ранок буде краще
Сонячний зайчик• 28 июля 2024
Чаем с лимоном. В 16.00 бутерброд, не знаю куда его отнести, к раннему ужину или позднему обеду.
барабанщица• 28 июля 2024
Ответ дляAllemagne
Поллитру молока парного и тазик пироюков с картошкой.
Молоко старым вредно
барабанщица• 28 июля 2024
Ответ дляMalificenta_
Пиво🤣 кінець напряжного місяця, можна розслабитись і видихнути. Захотілось саме пива, а якщо хочеться то чому б і ні
Люблю пиво и шампанское. Что не могу пить, так это красное вино(белое ок), запах у всех красных вин - рвоты и от вкуса прям передергивает
Из Виа-гры• 28 июля 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
А що ви берете?
Я раніше думала там все фу.
З острахом трохи взяла. Пельмені норм. Завтра котлети буду пробувать.
Родичка там геть все купує, нічого не готує. Живе сама, каже лінь готувати собі. І я її розумію
Я раніше думала там все фу.
Купуємо; морозиво, котлети, вареники, млинці, пельмені, бендерики, чебуреки, ліниві вареники, і ще багато чого не куштували.
Опля Картопля
• 28 июля 2024
Ответ дляAllemagne
Мре только 86, где вы там старость увидели!