Мальдивирую• 28 июля 2024
Як жити з подертими меблями?
Кіт подер стільці і обшивку на стінах. Ту обшивку я міняла, він знову подер. На стільці та диван гидко дивитися.
Різні іграшки, царапки, вже чого в нього тільки нема, кігті підстригаю, його як магнітом тягне подерти меблі.
Нове купувати- я розумію, що буде те ж саме і з новим. Жити з тим що є- теж морально важко, що робити?
Фото шкіряного дивана і автора робіт
Инфотуфелька• 28 июля 2024
Ответ дляОлечка79
У меня кошке 16 лет , с самого детства ее стригу ногти , и как только видела что ставит лапу на диван с целью драть , ругала ее, так и научила . У нее единственное место , где может драть - коврик возле дивана . Сколько уже поменяла этих ковриков - она знает , что только тут можно .
У Вашего конечно может характер еще такой . Остается смирится
У мого саме такий характер. Як ми всі вдома - золотий кіт. Дере свою дралку, ні лізе нікуди. Як тільки ми за двері - пан розслабляються. П´є воду з акваріума, дере все підряд, їсть квіти, лізе спать в кухонні шафки(вміє відкрити двері).
Кігті обрізані) чоловік каже, що це він нам за кастрацію мстить
Мальчун-задирун• 28 июля 2024
Ответ дляКлептоманка
Я б віддала на село. Кота, не диван.В мене живуть двоє подобрашек, чемні.Двоє неслухів поїхали до свекрухи
на яке сЕло? Ви вважаєте що у всіх є ’сЕло’ ?
Мальчун-задирун• 28 июля 2024
мы недавно перетянули офисное кожаное кресло, кошка залетала на него с разбегу и драла изголовье, в хлам, в труху.
Но она и царапки свои изодрала в хлам
Мальчун-задирун• 28 июля 2024
Ответ дляЗлива інформації
Отдать кота в село родственникамм
сперва родственников переселить в село, а потом кота им вручить?
Что за люди?!
Примитив
Что за люди?!
Примитив
Кукусикиииииии• 28 июля 2024
Є тканини антикіготь, перетягніть диван, плюс накладки (є такі, схожі на двосторонній скотч) на ті місця, де дере. А кіт у вас просто цар))
Злива інформації• 28 июля 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Что за люди?!
Примитив
Что за люди?!
Примитив
Неужели есть люди, у которых никого нет в селе? Ни родителей, ни бабушек, ни теть/дядь, ни родителей друзей,к которым можно попроситься?
Ніколи не збрешу• 28 июля 2024
Ответ дляМальдивирую
Залюблений і зацілований, хоч зла на нього бо то все коштує не дешево особливо зараз
Перетяжка дивана і меблів тканиной антигіготь, якщо є достатньо місця купити на олх якесь шкіряне крісло, чи бабусині меблі якісь перетягнути звичайною тканиною, типу погодка і САМЕ ЦЮ штуку і драти е кіт, найбільш вони люблять старі крісла
Купити одне крісло для кота, як когтєточку і хай дере, а решта, щоб було красиве і акуратне в хаті
Ну і звичайно ніяких шпалер, тільки штукатурено фарбовані стіни
Злива інформації• 28 июля 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Что за люди?!
Примитив
Что за люди?!
Примитив
В крайнем случае, можно объявление создать
«Отдам в хорошие руки, в село»
Семенівни сусідка• 28 июля 2024
Ответ дляЗлива інформації
і навіщо їм чужий кіт?
У нас 2 сусідських кота, який приручили діти на дачі.
Тільки відволічешся, вона вже шаряться на столі.
Злива інформації• 28 июля 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
і навіщо їм чужий кіт?
Кому-то да нужен. Берут же люди котов, значит нужны им
С родственниками/знакомыми можно договориться, корм для кота покупать
Семенівни сусідка• 28 июля 2024
Ответ дляЗлива інформації
а автор хочет отдать кота?
Холодная каша• 28 июля 2024
да..надо выбирать или кот или порядок ,мебель и идеальная чистота. Я забила- два кота в доме.
ЦібаФу• 28 июля 2024
Наша кошка терпеть не могла все цитрусовое, так мы сбрыгзивали тканевый диван соком лимона, и шкурки цепляли. Через некоторое время помогло. Но как такое применить к кожаному дивану я хз
Админко• 28 июля 2024
Меховой говнюк 🤣
Автор, есть ткань антикоготь. Она не дерётся. У меня был диван с такой оббивкой, когда кошка была
Злива інформації• 28 июля 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
а автор хочет отдать кота?
Без понятия. Автор спросила как жить, с подранной мебелью и стенами. Спрашивает, что ей делать, потому что в такой обстановке жить ей сложно. То либо смириться, либо отдать кота. Каждый для себя выбирает, что ему подходит и чего он больше хочет
Заздрість то погано• 28 июля 2024
Ответ дляМальдивирую
Він раніше цього не робив. А це запробував і шкодить коли нікого вдома нема. Навіть за руку не зловиш.
В нас таке ж було. Купили шкіряний диван, одразу роз´яснили киці що дерти його не можна, вона 4 роки на нього не звертала уваги. Є когтєточка, з якою і упражняється. І от ми поїхали на відпочинок, киця сама вдома, тільки донька приходила годувати і горщик прибрати. Ця мадам вирішила що пора попрацювати над диваном. Наче помста що залишили саму.
Заздрість то погано• 28 июля 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Крісло то масштабне. Можна і пуфік невеличкий. Моя його полюбляє драти. Хоч він теж перетянутий, але то її любов на все життя)
Мочалкин блюз• 28 июля 2024
Я б наліпила якусь дряпалку зверху на ті ділянки дивану, де кіт більше за все полюбляє точити кігті. Або можна відучити так робити, але знову ж таки потрібна альтернатива.
Дряпалка в будь-якому разі необхідна
Як відучити: коти розуміють мову сили. Так-так, це першочергово дикі тварини, і вони не звикли вести перемовини. Якщо ви продемонструєте, що ви сильніша, він слухатиметься вас. Зробити це дуже просто: ловите кота на гарячому, і (важливо) в цей самий момент легенько, але різким рухом долонею або пальцями сіпаєте його за вуха. Так, щоб було відчутно, але не боляче. Повірте, кота не буде пошкоджено, жодної моральної травми це не нанесе. Перевірено на багатьох котах різних віків і порід в різний час. Інакше будете викидати гроші на нові дивани заради забаганок кота
Дряпалка в будь-якому разі необхідна
Мочалкин блюз• 28 июля 2024
Ответ дляЗлива інформації
Котів можна відучити... Не обов´язково співати під їхню дудку або завдавати собі додаткового клопоту через пошук місця, куди можна його сплавити. Наші люди чомусь не звикли виховувати котів, бо це ’жорстоко’. Хоча якщо подивитися навіть на удомашнених котів у дикій природі, вони там далеко не реверанси одне одному роблять. Але наші доблесні захисники і захисниці тварин будуть лити сльози, витрачати тисячі $ на нові ремонти замість дати 1 раз по вухах
Злива інформації• 28 июля 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Лучше просто не заводить животных, чем заводить, чтоб их бить
Мальдивирую
• 28 июля 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Автор, як його звати? Тільки не якийсь там Мурчик, правда?.. То ж Віто Карлеоне, не менше
Просто. Кай)
Мальдивирую
• 28 июля 2024
Ответ дляЗлива інформації
Отдать кота в село родственникамм
Никто его никому не отдаст.
Мочалкин блюз• 28 июля 2024
Ответ дляЗлива інформації
’Опять 25’))
Скільки разів я це чула... Почитайте про виховання тварин. Особливо котів. Ви плутаєте з собаками. Ні в якому разі не можна фізично впливати на собаку, бо вона може загресувати. Коти мають іншу побудову психіки. Вони не розуміють ваших умовлянь і криків. Якщо точніше, їм на-чха-ти.
Повторюся: коти розуміють виключно мову СИЛИ. Мову домінації. Вуха — вразлива зона, якщо їх зачепити, будь-який найбільш розбещений кіт зрозуміє, що є хтось сильніший за нього, і треба рахуватися з думкою цієї істоти
Мочалкин блюз• 28 июля 2024
Треш повний... Я живу біля дитячого майданчика і кожен день бачу, як люблячі матусі-героїні смикають, б´ють дітей. Як упізнати українку за кордоном? Вона проявлятиме фізичну агресію до дитини. Себто бити дітей у нас вважається нормою. Он варто лише коментарі на Порадниці почитати. Або просто озирнутися навкруги. Але легенько (!) просто зачепити (Господи, ніхто не каже вдарити так, щоб аж у вухах дзвеніло) кота — та ви шоооо, це жорстооооко
Тьху, яке лицемірство
Мальдивирую
• 28 июля 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Він це читає🧐
Я физически не смогу его ударить, не поднимется рука
Мальдивирую
• 28 июля 2024
Ответ дляЦібаФу
Вы мне подали идею. Попробую масло апельсина ароматическое
ЦібаФу• 28 июля 2024
Ответ дляsvetolino
Антикоготь вам в помощь
У нашей реакция на антикоготь ровно ноль🤪