lilu1990• 28 июля 2024

Мама Нікітки, вже другий день Ви мовчите...

Ви мені написали у моїй темі про Фаріон:

Ви взагалі хочаб щось про Карпенко-Карого знаєте? Що він все життя писав російською. А українською почав писати виключно коли виїхав до Берліну.
Ви створюєте купу безглуздих тем, намагаєтесь щось комусь довести, при цьому навіть базовою базою не володієте 🤦🏻‍♀️

То коли ви мені поясните, як Карпенко Карий за останній рік свого життя, будучи на лікуванні у Німеччині міг написати усі свої україномовні твори?

(Насправді це неправда. І Мама Нікітки написала брєд)
fox with matches• 28 июля 2024
Ответ дляlilu1990
Помилку видає. Напишіть назву
Да, что-то не работает
автор lilu1990 • 28 июля 2024
Ответ дляЕнот why not
Да, что-то не работает
Всьо, є
Фернанда• 28 июля 2024
Ответ дляlilu1990
Помилку видає. Напишіть назву
так и называется ’Есть ли границы у политики ненависти?’
автор lilu1990 • 28 июля 2024
Ответ дляФернанда
Так