Ви мені написали у моїй темі про Фаріон:
Ви взагалі хочаб щось про Карпенко-Карого знаєте? Що він все життя писав російською. А українською почав писати виключно коли виїхав до Берліну.
Ви створюєте купу безглуздих тем, намагаєтесь щось комусь довести, при цьому навіть базовою базою не володієте 🤦🏻♀️
То коли ви мені поясните, як Карпенко Карий за останній рік свого життя, будучи на лікуванні у Німеччині міг написати усі свої україномовні твори?
(Насправді це неправда. І Мама Нікітки написала брєд)
I am Afrodita• 28 июля 2024
Ответ дляlilu1990
Мені Мама Нікітки так і не відповіла. Хочу почути її аргументацію.
Може, напишете їй в особисті? Чи краще бути конфліктною злобною бабою?
I am Afrodita• 28 июля 2024
Ответ дляlilu1990
А як люди дізнаються що Мама Нікітки пише лютий брєд?
Читаємо розділ ’політика’. Про вас те саме дізнались. Ви ще дурними любите інших називати
I am Afrodita• 28 июля 2024
Ответ дляlilu1990
Вона ж мені не в особисті отой весь брєд написала
Іншим людям ця тема навіщо? Нагадуєте людей віком 50+, які тільки вчаться інтернетом користуватися , і не знають,що куди жать
I am Afrodita• 28 июля 2024
Ответ дляПавела
Ну не з точністю до дня, приблизно. Я ж так і написала.
Вона сама не піде, ви що, то інші повинні. Обов´язково,щоб зайняти вигідну позицію до переговорів!
I am Afrodita• 28 июля 2024
Ответ дляlilu1990
А судді хто?
Ви сьогодні мабуть дуже п´яна, вже третій раз звучить ця фраза. А вдаєте розумну)
I am Afrodita• 28 июля 2024
Ответ дляlilu1990
Я ні від чого не відхрещуюсь. Ви досі в темі?
Вам крапочка онлайн говорить щось?зайшла в Гугл,на вкладці тема,бо не закрила. Це ви тут сидите безвилазно,чекаєте маму нікіти і з ким би ще посваритись
fox with matches• 28 июля 2024
Есть ли границы у политики ненависти?
блестящее интервью и про Фарион и про Джонсона,