Королева Сарказма• 28 июля 2024

Мамочки покидайте идеи что даёте деткам на перекус?

Свезло так свезло• 28 июля 2024
Та повно тут тем було
Бжоли-бандерівці• 28 июля 2024
Ничего, 4 приема пищи для ребенка старше года- норма. А вот постоянное подьедание, приводит к расстройствам пищевого поведения и инсулинорезистентности.
сладкий_ноябрь• 28 июля 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
+
Всіх підсаджую• 28 июля 2024
фрукты-овощи
Катастрофа• 28 июля 2024
Куди і яким діткам?
Гуру троллинга• 28 июля 2024
В школу? Ничего. Там нормально кормят, а если что-то было невкусно или не наелся, есть буфет и деньги.
Кукусикиииииии• 28 июля 2024
Автор, які тут мамочки? Тут тітки, які кожну тему умудряються в срач перевести))
Вам зараз наваляють, що ви дитину розгодовуєте, про ПП, про те, що війна, а у вас проблеми далекі…)))
Цей форум давно перестав такі теми сприймати
Бжоли-бандерівці• 28 июля 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Да, мамочки набираются знаний перестают кормить детей макаронами с хлебом,ну чтоб сытнее. А раскормить ребенка - это для бабушек,к которым ещё инет не провели. Остальные за здоровую активную жизнь
Кукусикиииииии• 28 июля 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Мені шкода що вам прийшлось їсти макарони з хлібом
Я про таке не чула!
Мені 40, ні мене, ні я своїх дітей так не годувала, думаю автор теж.
Дуболом• 28 июля 2024
сину 4 роки, є два перекуси, бо дуже активний і через 2-2.5 години голодний і стає злий і неадекватно поводить. на перекус може бути те шо залишилось зі сніданку (сирники, оладки, млинці), або бутерброд з арахісовою пастою, або бутерброд з шинкою, плюс фрукти/овочі/ягоди.
якщо на вулиці - булочка, пюре, банан, батончик. на вулиці даю їжу з якою немає прямого контакту з руками. тобто тримати можна за упаковку
Оч@ров@Шк@• 28 июля 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
у кого-то детство тяжелое было,
мне например 47 и никто меня макаронами с хлебом не кормил
Смурфик• 28 июля 2024
Консервирую борщ и супчики разные, даю деткам на перекус домашненькое
Басноплетка• 28 июля 2024
Школа?Купують обід,хто що.Донька любить салат і суп,а син друге і салат.А якщо ні,то яблука,банан чи груша і бутерброди в більшості сир,буває м’ясо.Буває кинуть йогурт.Вже старші класи,то все самі збирають,я в 7 на роботі.Буває з вечора готують,а іншоли і я підготую.Всякі відбивні,котлети ніколи не беруть,є гроші-купили.
Лгин• 28 июля 2024
Печенье, конфеты