Счастье_же_вот_оно• 28 июля 2024
Хто тут до 3 ночі не спить, поділіться жахами
Вчора не спала до двух годин ночі. Наче все було нормально, ідеальна тиша. Там стукне щось в кімнаті раптово ну не зважала на це, тихенький такий стук по столику. А потім.. чую такий свист з кухні наче вода біжить,слухаю далі. Думала мама забула може зачинити воду, світло ж вимикали.. потім затихло, потім знов цей шум і десь далеко чути було який голос, наче хтось щось каже але таким страшним іскажонним голосом що не було розібрати про що мова. Моторошно як згадую. Коментарі що хтось на вулиці зайві. В нас в селі в такий час ніхто не броде, раніше було чутно тільки цепок собаки..
Счастье_же_вот_оно
• 28 июля 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Берите с нее пример) Ну вот честно, нервничаете в последнее время?
Не дуже
Ms. Откровенность• 28 июля 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Не дуже
Так а вы встали посмотреть что там на кухне или нет?
Счастье_же_вот_оно
• 28 июля 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Ні, потом цейголос взагалі страшно було
Мексиканочка• 28 июля 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Я клала але не допомагає, щось сильніше, відьмяче тащу з собою ото глянула в дзеркало
У мене однокурсник теж не спить
Вирішив квартиру орендувати. Наче гарна квартира, з ремонтом і тп, ціна хороша.
Але чогось власники не могли довго знайти орендаря.
Мій однокурсник почав з´ясовувати по сусідах що да як, оскільки господарі мовчали, ріелтор теж не розказувала подробиці.
Виявилося що у квартирі було вчинене замовне вбивство попередньої власниці.
Гроші за оренду вже сплачені.
Як тепер спати у тій квартирі?
Гроші за оренду вже сплачені.
Як тепер спати у тій квартирі?
Счастье_же_вот_оно
• 28 июля 2024
Ответ дляМексиканочка
У мене однокурсник теж не спить
Гроші за оренду вже сплачені.
Як тепер спати у тій квартирі?
Гроші за оренду вже сплачені.
Як тепер спати у тій квартирі?
Не знаю.... Страшно звичайно, хіба що з кимось))
Ms. Откровенность• 28 июля 2024
Ответ дляМексиканочка
У мене однокурсник теж не спить
Гроші за оренду вже сплачені.
Як тепер спати у тій квартирі?
Гроші за оренду вже сплачені.
Як тепер спати у тій квартирі?
А он почему не спит? До того как узнал?
Мексиканочка• 28 июля 2024
Ответ дляMs. Откровенность
А он почему не спит? До того как узнал?
Він не місцевий. Орендував, перевозив речі і сім´ю. Це зайняло тиждень.
А як вже все перевіз, то дізнався і втратив сон.
Ще і дружина нервується.
БолеИменее• 28 июля 2024
Я думаю, що це все біси. Вони можуть нас лякати але самі бояться Ісуса Христа. В наступний раз, як почуєте щось просто скажіть йдіть звідси в ім´я Ісуса Христа. І більше вони вас не потурбують.
Ms. Откровенность• 28 июля 2024
Ответ дляМексиканочка
Ще і дружина нервується.
Ну, так не знал спал бы спокойно, выходит. Неприятно, но если их ничего не беспокоит они сами себе нервную себе расшатывают. Если верят в это, могут освятить квартиру. Потом по истечению срока сьедут.
Мексиканочка• 28 июля 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Можливо.
Тектологиня 80lv• 28 июля 2024
Ответ дляМексиканочка
А мені здавалось вночі, що по квартирі пташка літає.
Інколи вони дійсно залітають у відчинене на провітрювання вікно.
Але цього разу нікого не було, хоча я чула характерний звук.
О, метелики можуть інколи такі звуки видавати. В мене в жалюзі так торохтів-думала, що кажан залетів
Хлопаю ресницами• 28 июля 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
А щось чули колись?
Я ні, а чоловік так, хоча він скептик максимально
Тарабарщина• 28 июля 2024
Ось вам моя історія. Якось я невдало орендувала квартиру у одного куя (в подробиці вдаватись не буду, бо дуже довго). Ми з ним посварилися і мені довелося терміново переїзджати. Швидко знайшла куди і переїхала, але то був сильний стрес для мене. Пройшло кілька тижнів як я оселилась в іншій квартирі і от я просинаюсь серед ночі, темнота, я дивлюсь з ліжка в коридор (двері кімнати були відкриті) і бачу в коридорі темний силует чоловіка у ковбойському капелюсі, який тримає у руці запалену цигарку. Здалося, що це був колишній орендодавець. Хотіла закричати, але не змогла. Намагалася навести різкість, щоб розгледіти ту людину і водночас думала як він попав у квартиру. Дивилась то на капелюх, то на вогник від цигарки. Почала принюхуватись і думати чого не відчуваю запаху сигаретного диму. Потім глянула у вікно на вуличний ліхтар, який знаходився у кількох метрах від вікна, потім знову в коридор на той силует з цигаркою і зрозуміла, що той вогник то просто відсвічування світла ліхтаря (у мене на дверях висіла шторка нитки з бусінок), а все інше мені привиділось.
Счастье_же_вот_оно
• 28 июля 2024
Ответ дляТарабарщина
Уява ще та фігня,як накрутиш себе
Тарабарщина• 28 июля 2024
Ответ дляМексиканочка
У мене однокурсник теж не спить
Гроші за оренду вже сплачені.
Як тепер спати у тій квартирі?
Гроші за оренду вже сплачені.
Як тепер спати у тій квартирі?
А нові власники квартири знали про це перед покупкою? Чи вони і є замовниками?
Уси Пуси• 28 июля 2024
Колись з подружкою ночували в старій хаті і вночі дивилися якийсь фільм жахів з скелетами, цепами, духами...
Зібрались уже спати, а під вікном хтось цепом по щебню звенить, потім ще й підвивать стало... Ми до ранку той жах слухали, не спали, двері попідпирали.
А вранці приходить сусідка, баба Женя і каже - Дівки, ви собаку мого не бачили? Падло таке, ноччю знов одорвався.