Счастье_же_вот_оно• 28 июля 2024

Хто тут до 3 ночі не спить, поділіться жахами

Вчора не спала до двух годин ночі. Наче все було нормально, ідеальна тиша. Там стукне щось в кімнаті раптово ну не зважала на це, тихенький такий стук по столику. А потім.. чую такий свист з кухні наче вода біжить,слухаю далі. Думала мама забула може зачинити воду, світло ж вимикали.. потім затихло, потім знов цей шум і десь далеко чути було який голос, наче хтось щось каже але таким страшним іскажонним голосом що не було розібрати про що мова. Моторошно як згадую. Коментарі що хтось на вулиці зайві. В нас в селі в такий час ніхто не броде, раніше було чутно тільки цепок собаки..
useruseruser• 28 июля 2024
Снодійні і беруші

автор Счастье_же_вот_оно • 28 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Снодійні і беруші
Дякую
автор Счастье_же_вот_оно • 28 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Снодійні і беруші
Сама розумію що краще не прислухатися, але факт є фактом, звук не вигадала він був

Ще кажуть в цьому селі є відьми. І поряд дім де вона жила
Хлопаю ресницами• 28 июля 2024
От саме тому я сплю в берушах.
Хай стукають хоч цілу ніч)
автор Счастье_же_вот_оно • 28 июля 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
От саме тому я сплю в берушах.
Хай стукають хоч цілу ніч)
Я б теж спала в навушниках але дитина спить зі мною
Тарабарщина• 28 июля 2024
Відкриття олімпійських ігор в Парижі
Мамаша в бигудях• 28 июля 2024
Я если выпью кофе после часу дня, то могу всю ночь не спать.., ничего не помогает . Но мании прислушиваться к звукам нет только если слышу тревогу, вмиг портится настроение.
Мексиканочка• 28 июля 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно

А мені здавалось вночі, що по квартирі пташка літає.
Інколи вони дійсно залітають у відчинене на провітрювання вікно.
Але цього разу нікого не було, хоча я чула характерний звук.
автор Счастье_же_вот_оно • 28 июля 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
От саме тому я сплю в берушах.
Хай стукають хоч цілу ніч)
А щось чули колись?

Тарабарщина• 28 июля 2024
Я думала, фільмами жахів треба ділитись)
useruseruser• 28 июля 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно

Можете будь-ласка детальніше розповісти про відьом тих з села?Дуже люблю такі історії
Ms. Откровенность• 28 июля 2024
Ответ дляТарабарщина
И я) Думаю автор экстримал, вообще спать не планирует)
автор Счастье_же_вот_оно • 28 июля 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Місяців 5 спала нормально, поки не глянула в дзеркало що належало старій відьмі
Ms. Откровенность• 28 июля 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Так я как оно у вас оказалось и зачем смотрели?
Тарабарщина• 28 июля 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
А де ви знайшли те дзеркало і звідки знаєте кому воно належало?
автор Счастье_же_вот_оно • 28 июля 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Показували будинок тим що хочуть заселитися, мимо проходила воно в літній кухні стояло і глянула
автор Счастье_же_вот_оно • 28 июля 2024
Ответ дляТарабарщина
Люди знають чий це дім
Мексиканочка• 28 июля 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Уявляю. Вона могла магічити з ним, робити коридор, з якого рогатий або ще хтось вилазив.
Ms. Откровенность• 28 июля 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Ну, а когда вы про ведьм узнали до или после?

автор Счастье_же_вот_оно • 28 июля 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Після, факт в тому ще шо після цих шумів дитина прокидається або плаче або крутиться, як тихо то спить
БолеИменее• 28 июля 2024
Вчора теж не спала до 3 ночі. Лежала на дивані і почула як біля мене об підлогу стукнуло щось( звук в точності такий наче моїм гумовим шльопком підняти і кинути легенько ). Мене це дуже здивувало, це було настільки реалістично!
автор Счастье_же_вот_оно • 28 июля 2024
Ответ дляБолеИменее
Це домовий
Ms. Откровенность• 28 июля 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Люди знають чий це дім
Ой, чего только люди не знают) А когда не знаю, то додумывают... Может у вас в целом стресс длиткльное время и зеркало тут просто совпало? Кто еще слышал, мама вы писали в доме с вами?
Чарівне зіллячко• 28 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Снодійні і беруші
Снотворное - это не решение проблемы.
автор Счастье_же_вот_оно • 28 июля 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Вона хропіла на всю
Мексиканочка• 28 июля 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Це домовий
З ним можна домовитися. Цукерки інші солодощі залишити в кутку.
Чарівне зіллячко• 28 июля 2024
Ответ дляТарабарщина
Відкриття олімпійських ігор в Парижі
Думаете - это те гомосеки в платьях у неё на кухне баловались?
Ms. Откровенность• 28 июля 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Вона хропіла на всю
Берите с нее пример) Ну вот честно, нервничаете в последнее время?
автор Счастье_же_вот_оно • 28 июля 2024
Ответ дляМексиканочка
Я клала але не допомагає, щось сильніше, відьмяче тащу з собою ото глянула в дзеркало
useruseruser• 28 июля 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Снотворное - это не решение проблемы.
Тоді не спати.Або дуже багато фізично працювати,щоб втомлюватись