Реверанс• 28 июля 2024

Допоможіть голосами суд над мертвим вже Юрком Горовцем продовжується

Люди доброї волі, адвокат Святоші Віталій Коломієць збирає підписи під зверненням до прокурора міста з Києва з вимогою припинити цей сором.
Ось текст звернення:
Шановний пане прокуроре!
Станом на червень 2024 року в Україні продовжують судити загиблого українського воїна-захисника Юрія Горовця “Святошу”.
Прокуратура інкримінує перешкоджання ним виконанню “журналістом” телеканалу “НАШ” його “професійних” обов’язків. В цьому процесі потерпілим є “журналіст” телеканалу “НАШ” та власне телеканал “НАШ”.
Це ганебний за свою суттю процес, де прокурору очевидно, що в Горовця Юрія не було мотивів порушувати українські закони, але навпаки “Святоша” присвятив все своє життя до останньої краплі крові служінню інтересам України.
Попри запевнення місцевих прокурорів про готовність відмовитися від цього обвинувачення, судові засідання у кримінальному провадженні № 12021105100000473 (справа № 761/27774/21) проти загиблого захисника України Горовця Юрія Сергійовича “Святоші” продовжуються в Шевченківському районному суді м. Києва.
Ми, ветерани - захисники України, патріоти, небайдужі Українці, вимагаємо від нашої правоохоронної системи спрямовувати зусилля в першу чергу на захист Українців в Україні, особливо від злочинів російської агресії, просимо припинити цей ганебний судовий процес проти українського героя та відмовитися від обвинувачення.
Підтримання державного обвинувачення та захисту телеканалу “НАШ”, який за рішенням СБУ, РНБО України був фактично визнаний пособником інформаційної війни російської федерації проти України, підбурювачем та розпалювачем війни, яка призвела до горя, страждань і смерті десятків тисяч Українців, виглядає як знущання над всією правоохоронною системою нашої Держави та її народом.
Україна не може і не повинна тратити ресурс правоохоронної системи на захист агентів нашого ворога - російської федерації.
У зв´язку з цим доцільно, розумно і справедливо відмовитися від цього обвинувачення проти “Святоші”, показати свою правову свідомість, зосередитися на захисті інтересів Українців та проявити свою повагу до загиблого воїна - захисника України Юрія Горовця “Святоші”, до його рідних і близьких, які вболівають за долю цього судового процесу.
Саме так мав би вчинити Український прокурор, який давав присягу присвятити свою діяльність служінню Українському народові і Україні.
‼️Додано адвокатом Віталієм Коломійцем
Ініціатива з підписання колективного звернення до керівництва Київська міська прокуратура про відмову від обвинувачення загиблого героя ’Святоші’ Юрій Горовець зайшла в мережу.
1) Отже інструкції для тих, хто хоче підписати звернення онлайн. Ми завантажили документ в сервіс @Dubidoc, де можна підписувати в кого є ДІЯ, ЕЦП або SmartID від Приват.
https://my.dubidoc.com.ua/open/wcoich
2) Для офлайн трошки складніше. Треба роздрукувати підписний лист за цим посиланням
https://shorturl.at/hjRNj
Зібрати ’живі’ підписи і надіслати скан на електронки zvern@kyiv.gp.gov.ua та office@oklegal.ua в темі листа ’Відмова від обвинувачення ’Святоші’.
Оригінал підписного листа передати
НП №308, Київ
Малиновський Богдан
+380956552678
Дякую за небайдужість. На жаль, попередніх два клопотання про відмову від обвинувачення прокуратура проігнорувала і продовжує процес.
автор Реверанс • 28 июля 2024
Тільки в епоху Зеленського судять суді мертвих Героїв.
Такого крім України ніде не побачиш.

автор Реверанс • 28 июля 2024
Допоможіть будь-ласка голосами закінчити ці танці на кістках.
Позов подав мураєв,невдавшийся губернатор України,який з неї здристнув вже давно.
Юра під прапором на Байковому,на суд вимущена їздити його мама.Він був її єдиний син.Ради памяті Героя треба допомогти і припинити цей трешак