СкумбріяП8• 28 июля 2024
Боюсь нечисті
Сплю сьогодні в машині, чоловіка вдома немає. Місяць як дістали звуки в будинку. Особливо після 12 ночі. І такий момент дитина дивиться дивиться і потім тикає пальцем, я ледь не обісралась.
Ось в машині почала тикати теж на вікна, наче хтось стоїть чи що
Я погнала• 28 июля 2024
Вам бы таблетки какие. Хотя я занимаюсь этим всем. Если и дома, и в машине, для меня бы в первую очередь это было звоночек, что клиенту пора к врачу
Гірчинка• 28 июля 2024
Я автора розумію, бо колись сама стала свідком того, що пояснити неможливо. В років 18 разом з сестрою залишились на ночівлю у спільної подруги. Будинок старий, під´їзд лише зі сходами, а вхід в квартири був зі спільного балкона. Так от вночі з 01 до 01:25 по квартирі було чути кроки і тінь яка рухається. Тоді ранок я чекала як ніколи. І зі слів мами подруги, таке там відбувалось систематично і вона до того звикла.
Цигарний шланг• 28 июля 2024
Ви тут новенька? Бо після декількох років на порадниці нечисть то фігня, тут тааака чисть водиттся 😅😂
Носки на подтяжках• 28 июля 2024
В мене був такий випадок, правда була ще мала, приходжу спати в свою кімнату та й світла не включала, чую так як на балконі щось стукає і хтось є, прислухаюсь ще раз чи не галюни, та нє такой щось є, перестрашилася дуже побігла за мамою, короче виявилось в нас поряд чотири балкони докупи і наш сусід забув ключі від хати, вирішив лізти від другого сусіда через наш і тоді вже до себе, на питання чому не йшов до нас, сказав, що світло не світилося і пішов до сусіда, але страшно було всім, і то був п´ятий поверх
СкумбріяП8
• 28 июля 2024
Ответ дляГірчинка
Я сплю з дитиною і вона на шорохи дуже реагує. Прокидається і кричить криком, дитині року нема і не хрещена. Більше хвилююсь що не можу її захистити від цього