Мозговая пилочка• 29 июля 2024
Як взяти квиток на іноземний потяг?
Раніше був до Пшемишль чи Хелм ? А зараз як нічого немає у застосунку?
Гуру троллинга• 29 июля 2024
О 9:00 за 20 днів до виїзду. Сьогодні купила Хелм на 17.08. І частина поїздів на Хелм іде до Дорохуська
ku4eravaku4erava• 29 июля 2024
Ответ дляГуру троллинга
А на какое время взяли, какие едут до Хелма?
Винник• 29 июля 2024
Ответ дляku4eravaku4erava
Поки що є квитки на такі потяги. А звідки вам потрібно?
Доктор Хаос• 29 июля 2024
Ответ дляВинник
Дякую, мені ще рано купляти, хочу зрозуміти коли їде до Дорогуска а коли до Хелму
Винник• 29 июля 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Там не коли. А є потяги, які їдуть тільки до Дорогуська. А є, як їхали до Хелму, так і продовжують їхати.